Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Blanka01, az összetevőket feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2020. február 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es novemberi limitált kiadás

"Magas fedésű körömlakkok rosé gold, lila, pink és fehér árnyalatban különböző hatásokkal – mint metálos vagy csillámos. Tökéletes parti kiegészítő!"

4 árnyalatban kapható

Lina14

2018. január 21.

2 lakk is megvan a kollekciobol, nagyon masok
a fedolakk, a 02 don't be too shy to shine egy nagyon klassz, jeges-csillamos feher fedolakk, sok manikurt csinalok vele, nagyon kulonleges hatast ad
a masik a 04 party of your life, az uvegben egy rozsasan-pinkesen irizalo femes lila, a kormon azonban a pink abszolute nem jon ki, csak egy metal lila lakk
mindketto remekul fed egy retegben, es gyorsan is szarad, plusz nagyon sok van az uvegekben
a fedo5*, a lila 3*, igy adok ra egy 4est

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

2 lakk is megvan a kollekciobol, nagyon masok
a fedo5*, a lila 3*, igy adok ra egy 4est

Ophelia

2018. január 11.

A fehér színű tökéletes volt karácsonyra és szilveszterre, rettentően csillogó és ünnepi, imádtam. Megfelelően tartós, sőt, lemosni már-már a lehetetlen kategória, jópár vattakorong bánta az akciót :D Igazán szép, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Acetone 0 0