Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Készítsd el a tökéletes árnyalatot a 2 barna szín összekeverésével. A lágy textúra kitölt minden apró hézagot, és kihangsúlyozza a szemöldököt.

2 változatban elérhető

b2222

2018. április 25.

Soha nem találtam egyik márkától sem ilyen szürkés szemöldökport mint ez (02-es sötétebbik fele), szomorú vagyok hogy már nem gyártják ugyanis fogyóban van :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

nellory816

2017. december 19.

Pár hónapja használom ezt a terméket. Főleg a világosabb színt belőle. Én szeretem. A nap végére egy picit halványodik, de ennyi a baj vele. Én úgy használom, hogy először felrajzolom a szemöldököt ceruzával, és arra viszem fel a púdert. Jobban megragad rajta, nem porol úgy, plusz nem szintetikus szőrű ecsetet használok a felvitelhez, szerintem ez is segít azon hogy ne poroljon. Kevés is elég belőle, tök lassan fogy, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

nikiiabel

2017. december 13.

Először szerettem, de most már kezdem sajnos megbánni hogy megvettem. Sötétebb színt használom belőle mert a Világos nagyon nem volt jó nekem színben. Igen porol sajnos.
De maga a kis tégely se a legjobb, nagyon nehéz kinyitni, és én bármennyire vigyáztam rá úgy is letört a kis teteje sajnos. Illetve a sötét szín alatt azt vettem észre hogy ismét a világos színű szemöldökformázó por van.
Nem veszem meg újra ha elhasználtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

Nem veszem meg újra ha elhasználtam.

Mesilla

2017. november 29.

Sajnos ez a "mi ez?" termék lett nálam. Lehet, én csináltam rosszul valamit, de amire való lenne, arra nem sikerült használni, mert hiába húzogattam át vele a szemöldököm, nem akarta befogni egyáltalán. Na jó, nagyon halványan látszódott valami, de nekem ennyi kevés volt. Még szemhéjpúdernek próbálom, de arra is csak a sötétebb barna alkalmas, a világosabbal nem tudok mit kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

amandavampiire

2017. május 8.

Vettem egyet, mert hirtelen kellett. Az elején szerettem, de ez később megváltozott. Nagyon sokat porol, még a szempilláim is tele szoktak vele lenni, ha ezt használom. Nem pigmentált túlságosan, elég sokszor átkellett mennem vele a szemöldökömön, hogy legyen valami változás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Tavszel

2017. február 10.

Nekem nem vált be, nagyon porol, nem győzöm letörölni a szemem alól, nehéz használni. A két szín nem rossz, nekem a sötétebb szett világosabbja bevált, de mivel ilyen körülményes használni, nem erőltetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

feherandie

2017. január 28.

Nagy csalódás lett belőle sajnos. Nagyon szerettem az essence másik szemöldökpor duóját, ami olcsóbb, gondoltam ez az újabb verzió és a kialakítása is sokkal igényesebb mint annak így csak jobb lehet..hát nem. Sokkal kevésbé pigmentált, nagyon porol ami miatt kb 3x át kell mennem az ecsettel hogy megfelelő legyen a végeredmény. A sötétebb duót vettem meg, amiből a világosabb szín szinte láthatatlan, pedig főként arra pályáztam volna

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Effi

2017. január 17.

Maga a borzalom! Pedig nagy reményekkel vettem meg a világos hajúaknak valót... Szőkésbarna (mondhatni seszínű) hajam van, a legtöbb szemöldökpor vagy túl sötét, vagy túl világos. Ennek szépnek és megfelelőnek láttam a színeit. Azok is, a tartójukban. Annyira porzanak, hogy esélytelen egyenletesen felvinni őket, ha nagy nehezen sikerül, akkor nagyon egyenetlen és nem tartós. Hatalmasat csalódtam és bocsánatot kértem a Catrice szemöldökporomtól, hogy megcsaltam. Még szemhéjpúdernek megpróbálom, ha annak se, akkor kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

gdori

Korcsoport: < 18
2016. december 29.

Én a szőkéknek valót használom.Néha kell alá egy kis primer, hogy meg szebb legyen a színe de magában is nagy kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 29.

0bikbik0

2016. november 26.

Lányom vette magának, de aztán rájött, hogy reggelente félálomban "nincs kedve" por állagú szemöldökigazítóval szerencsétlenkedni. Így megörököltem.
És meglepően nagyon jó. A szín, az állag, a tartósság, minden ok vele.
Nekem csöppet sem porol. Müller sajátmárkás szemöldökecsettel viszem fel, szépen, pontosan lehet vele dolgozni.
Viseltem nyáron melegben, ősszel esőben, és nem mászott el, napközben igazítani sem kell.
Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

És meglepően nagyon jó. A szín, az állag, a tartósság, minden ok vele.
Nekem bejött.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.