KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Ár: 849, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 ft ajánlott postával/ foxposttal , Eladó: mplaura89
Állapot: új/használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: előre utalás után ajánlott postával
Ár: 700 forint postaköltséggel , Eladó: mixerhun
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Erus15

2018. január 18.

Az applikátor sok terméket visz fel és nehezen szárad. Csak úgy működik, ha egy zsebkendőre rányomom az ajkaimat és leszedi a felesleget. Ezzel a módszerrel egész nap szépen fent maradt és még az evést, ivást is jól tűrte. Az illata pedig nagyon tetszik. Nem lenne ez egy rossz termék csak a kivitelezésén kéne javítani.

Erus15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Judy1

2018. január 12.

A 02 Beauty approved árnyalat van meg, ami tökéletes lenne, nagyon hasonló a természetes ajakszínemhez. Az első meglepetés az applikátor volt, alig van rajta a termékből. Többször meg kell mártani a tégelyben, hogy elég legyen az ajkaimra. Az illata számomra kellemes, én szeretem az édes illatokat, de valóban megosztó lehet. A tartóssága nem hosszú, a mattságával én elégedett vagyok, de szárít, így csak ajakápolóra tudom használni.

Judy1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

cshrs

Korcsoport: < 18
2018. január 4.

Ajandekba kaptam, mert a baratnom emlekezett, hogy mennyire szeretem az ilyen szineket, (02 Beauty - Approved!) de sajnos ez valami borzalmas. Nem mattul le, sot ez inkabb egy fenyes szajfeny, ami maszkal mindenhova, eloszeretettel a fogaimra :( A szine csodaszep, komolyan, de sajnos igy nem viselem szivesen.

cshrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 4.

Viki9727

2018. január 3.

Szép a színe, nagyon pigmentált. Viszont az aplikátorral tényleg nem lehet dolgozni, túl sokat visz fel és nagyon csúnyán (rúzsecsettel szoktam felvinni). Tartósnak egyáltalán nem mondanám, kb 1 ivás után eltűnik az egész. Nagyon hamar lekopik, kenődik, és egyáltalán nem szárad mattá. Ajándékba kaptam,így szerencsére nem adtam érte pénzt.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Dotty96

2017. december 29.

Gyönyörű a színe, de nehéz vele dolgozni. Kissé csomós felvitelnél, nagyon kell vele vigyázni, viszont a tartóssága szerintem elég jó, és az illatát is imádom, mintha süti lenne. Viszont összességében, szerintem nem éri meg, mert tényleg nehéz szépen és egyenletesen felkenni a szájra.

Dotty96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

AlexandraKatona

2017. december 26.

Én nagyon szeretem, kedvenc szájfényem. Sokat kisérleteztem rúzsokkal és szákfényekkel, de eddig csak ez vált be igazán. Szép szín, tökéletesen fed, hamar megszárad, viszonylag tartós, és remek az illata. Imádom.

AlexandraKatona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Nikolaj

2017. december 25.

Tragédia. Ocsmányul ragad, kenődik, nem szárad meg. Paszta állaga van. Teljes pénzkidobás. Ha lenne 0 csillag, ez a termék megérdemelné. Talán ha felitatja az ember akkor az ajkakon maradt szín használható.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

prussycat

2017. december 22.

Kenődik, ragad és túl vastag az applikátora. A színek szépek, jól fed de többet nem veszek.

prussycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Szandrushka

2017. december 22.

Teljes pénzkidobás volt, semmi pozitívat nem tudnék mondani rá, talán az illata jó, de az nálam nem szempont. Egyszerűen használhatatlan, az Essence szégyene ez a termék. Sajnos nem volt teszter, így nem tudtam az üzletben kipróbálni, de itthon az első használat után rögtön a kukába került. Bánom, hogy nem olvastam hamarabb az itteni véleményeket, senkinek nem ajánlom, hogy megvásárolja!

Szandrushka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Keetlin

2017. december 17.

Elmondani nem tudom mennyire rossz. 😅 A színek nagyon szépek, de az applikátor katasztrófális. Az életben nem szárad mattra, ráadásul kenődik és ragad is. Sose vettem még ennyire rossz terméket.😅 Ne is próbáljátok lányok, viszont ha valakinek mattra száradt az jelentkezzen! 😃

Keetlin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!