KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Ár: 849, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 forint postaköltséggel , Eladó: mixerhun
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 500 , Eladó: szilvasitimea
Állapot: 1-szer próbált, tiszta ecsettel, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen: Lehel tér M3, Örs vezér tere M2, Deák Ferenc tér M3. Postázom is szívesen/foxpost.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enszi

2018. április 20.

Két színt vásároltam belőle, de meg is bántam. Ha felkenem csíkos, bár meg lehet oldani, hogy ne legyen csúnya. De.. nem mattul be, és nagyon kenődik, szóval nem vagyok vele megelégedve.

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

jvivi

2018. április 16.

Előnyei, hogy jól használható az applikátora és szép pigmentált, de ezek elenyésznek a hátrányai mellett. Még véletlen se mattul le, nem elég tartós, túl folyós és könnyen kenődik. Egyáltalán nem ajánlom.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

adrianaszell

2018. április 3.

Nem értem miért nem próbáltam a teszterét... sem nem matt, sem nem tartós, durván kenődik. Rögtön tovább adtam

adrianaszell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

adra

2018. április 3.

Nem ajánlom senkinek, mű, gejl illat, nem tartós, nem szépen terül.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Nem ajánlom senkinek, mű, gejl illat, nem tartós, nem szépen terül.

Esther0313

Korcsoport: < 18
2018. március 29.

Nagyon megbantam ,hogy megvettem egyszeruen remes. Nem matt, kenodik,az ajkaimon remesen nez ki. Ugy nezek benne ki ,mint egy hulye akinek a szajfeltoltese nem jol sikeredett szoval borzodaj. Az illatarol ne is beszeljunk. Viszont nem akartam kidobni es kiprobaltam pirositokent, aminek nagyon jo. Az almacskaimra kenek egy picit ecsettel eloszlatom es kesz. Nagyon termeszetes ude hatast lehet elerni. Szajfenykent/ruzskent szornyu de aki mar nem tud semmit kezdeni vele probalja ki pirositonak, ha annak se valik be akkor johet a kidobas.

Esther0313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 29.

An08

2018. március 27.

Nekem sajnos egyáltalán nem működik. Már rájöttem, hogy úgy tudom szépen felkenni, ha aláhidratálok, arra megy egy réteg alapozó, és arra ez a "csoda". Az ecsettel apró pöttyöket teszek és azt kenem el az ujjammal, mivel sajnos az ecsete erre alkalmatlan. Hatalmas pamacs az egész, csomókban húzza ki a festéket a tégelyből. Mindezen macera után zsepire kell harapni, így valamennyire matt lesz a végeredmény, de nem tartósan ám! Enni sem kell hozzá, és fél óra múlva összeáll az egész a számon, amit visszaigazítani már nem lehet, illetve újabb réteget sem lehet rávinni, mert darabos és foltos marad az egész. A színe gyönyörű, illata remek, de sajnos ennyi a pozitívum.

An08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Zsofii88

2018. március 25.

Tény és való hogy nem matt.(amit nem értek,hogy akkor miért kell 3x is ráirni a termékre hogy matt)Ezt leszámitva pigmentált, egy rétegben is gyönyörű a színe,ha ráharapok egy zsepire akkor eltudom érni a kívánt kicsit matt hatást ami nekem nagyon bejön. Aki nem szeretne nagyon matt szájfényt annak tudom ajánlani,viszont igyis picit száritja az ajkakat :s

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Ticsinky

2018. március 5.

Jó az illata és szép színekben kapható. Sajnos csak ennyi a pozitívum.
Számomra ez a termék használhatatlan... tartóssága nulla és borzasztóan kenődik.
Valamint, hiába tüntetik fel a "matt" szót háromszor a terméken, ettől sajnos még nem jön meg az a bizonyos "bársonyos matt hatás".

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Jó az illata és szép színekben kapható. Sajnos csak ennyi a pozitívum.

LoOlita

2018. március 2.

Sokáig szemeztem vele mire megvettem. Az illata isteni. Nah de a termék..... gyakorlatilag használhatatlan... a 06 is It's a 10! árnyalat van meg, és egyszerűen nem lehet semmivel szépen felvinni az ajkakra. Se aplikátorral, se ecsettel de még ujjbeggyel se. Annyira igénytelen foltos hogy borzasztó. Cserébe mászik is mindenfele a számon... nem tudom mit kezdjek vele.

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Szaszaa32

Korcsoport: < 18
2018. március 2.

Nekem a 03-as girl of today van meg. Imadom az illatát. Mivel lipgloss ezért nem is fog megszaradni. Evessel lejön de könnyen fel lehet vinni újra bárhol. Kellemes szaten matt eredmény. Volt hogy szemhelyra használtam ott is nagyon szep volt ajalnlom mindenkinek kiprobalasra :D

Szaszaa32
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!