Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Essence Matt Matt Matt szájfények
Ár: 500 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Hugee93

2020. május 25.

Az árnyalatát nagyon szeretem, az állagát és az illatát is. Sajnos gyorsan kopik emiatt a kevés csillag. Azért el fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Panu

2020. május 22.

Én ezt a terméket nagyon szeretem. Egyáltalán nem tartós, tehát nem szárad rá úgy az ajkakra mint a többi matt szájfény. Ez kenhető marad, ezáltal egy idő után le is kopik, viszont nagyon kényelmes viselni. Nekem egy természetesebb árnyalatban van meg, hétköznapokra is viselem. Az illata nekem tetszik, valamilyen édességre emlékeztet. Összességében tehát nem azt hozza, amit ígér, de ettől függetlenül egy olyan termék, amit szívesen viselek a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Noncsy920829

2020. február 21.

Nem a lehető legrosszabb, de a jótól messze van. Amíg elfogy addig használom, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Rean519

2020. január 2.

Nem lehet eldolgozni, kenődik, egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Nem lehet eldolgozni, kenődik, egyáltalán nem tartós.

anna48

2019. november 3.

Nem szárad meg egyáltalán. Csúszkál, kenődik. Katasztrófa az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Nem szárad meg egyáltalán. Csúszkál, kenődik. Katasztrófa az eredmény.

lylah

2019. június 23.

1x ha felkentem. Az eredmény tragikus. Nagyon lassan szárad s alig fed rendesen. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

chililamp

2019. május 2.

Több sötétebb árnyalatot is próbáltam, azóta mind a kukában végezte. Darabos az állaga, nem fed rendesen. Az illata nekem nem volt vészes, de az eredmény.. Egyáltalán nem volt hajlandó megszáradni, csúszott-mászott a számon, és ki is szárította.
A rúzs viszont szuper volt, van belőle 3 árnyalat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

A rúzs viszont szuper volt, van belőle 3 árnyalat is!

pandarouge

2019. május 2.

Gyönyörű tűzpiros árnyalatot vettem belőle, de csak addig volt gyönyörű, amíg ki nem bontottam. Ez a termék iszonyatosan rossz. Se nem matt, se nem hosszan tartó. Felvitel után furán bizsereg tőle a szám, olyan a szaga mint egy vegyi fegyver és pár perc múlva elfolyik az egész. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Orchideadin

2019. március 11.

Amíg megszárad nagyon kellemetlen úgymond krémes érzés az ajkakon, de utána már fel sem tűnik hogy ott van, vékony "réteget" képez, egyáltalán nem harsány, tényleg matt. Viszonylag tartós, de jó ha kéznél van. Hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

FeNi

2019. január 30.

Egy sötétebb lilásabb árnyalatott vettem belőle de egyáltalán nem mondanám mattnak egyenetlenül kopik és az illata sem túl kellemes kissé egetett illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag