KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Ár: 849, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 forint postaköltséggel , Eladó: mixerhun
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Essence Matt Matt Matt Szájfény - 03 Girl of today
Ár: 500,- , Eladó: Chayenne
Állapot: új, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel Budapest metró közelben

CsokiCica

2018. július 3.

Nagyon szép a színe. Viszont elég hamar lejön, kicsit kenődik, óvatosan kell vele bánni. De végül is ez egy szájfény. Hétköznapokra felkenem, ha van kedvem figyelni rá, hogy el ne másszon. Viszont nem egyenletesen kopik, ha nem figyelünk képes a száj körül maradni, mint ha szájceruza lenne. Óvatosan. :) A végeredmény meg nem túl matt, de nem is fényes, a kettő között. :D

CsokiCica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

HardCandy092

2018. június 27.

Nem egy nyerő darab számomra. A színe szépen pigmentált, matt, viszont gyakorlatilag lehetetlen vele szépen dolgozni, folyik, maszatol és a tartóssága egyenlő a 0-val. De csak így épphogy legyen valami színe a szájnak, arra jó.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

ZsofiaLoren

2018. június 25.

Nem jó. Nem tartós. A matt rúzsokat nagyon szeretem, különösen az Essence rúzsait, mert szuper tartósak, kivéve ezt. Bármi ér a számhoz, már jön le. Csalódás.

ZsofiaLoren
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

marshmallow0322

2018. június 2.

Mindenki fel van haborodva, hogy elkenodik meg nem tartos..... Mivel ez szajfeny ne is varjanak tole tobbet! Szerintem nagyon szep lesz a vegeredmeny es gyonyoru arnyalatokban kaphato, de az sajnos teny, hogy nem matt. Ezert minusz egy csillag.

marshmallow0322
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Rosegarden

2018. május 28.

Szatén hatása van de kb fél órát bír ki a szájamon. Három különböző színem is volt belőle, de mindegyiket utáltam. a sötét színek csíkosak.

Rosegarden
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

mangobell

Korcsoport: < 18
2018. május 12.

Csodás az illata, még valami édeskés íze is van, gyönyörű színek! Nagyon vékony rétegben is fellehet kenni, ezért teljesen természetes hatás (angolul ezt "sheer"nek mondják az a tökéletes szó rá) ujjal eloszlatva méginkább. És persze hogy csúszkál, hiszen szájfény:) Én nagyonnagyon szeretem!

mangobell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 12.

Enszi

2018. április 20.

Két színt vásároltam belőle, de meg is bántam. Ha felkenem csíkos, bár meg lehet oldani, hogy ne legyen csúnya. De.. nem mattul be, és nagyon kenődik, szóval nem vagyok vele megelégedve.

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

jvivi

2018. április 16.

Előnyei, hogy jól használható az applikátora és szép pigmentált, de ezek elenyésznek a hátrányai mellett. Még véletlen se mattul le, nem elég tartós, túl folyós és könnyen kenődik. Egyáltalán nem ajánlom.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

adrianaszell

2018. április 3.

Nem értem miért nem próbáltam a teszterét... sem nem matt, sem nem tartós, durván kenődik. Rögtön tovább adtam

adrianaszell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

adra

2018. április 3.

Nem ajánlom senkinek, mű, gejl illat, nem tartós, nem szépen terül.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Nem ajánlom senkinek, mű, gejl illat, nem tartós, nem szépen terül.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!