Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Ár: 849 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
chililamp

2019. május 2.

Több sötétebb árnyalatot is próbáltam, azóta mind a kukában végezte. Darabos az állaga, nem fed rendesen. Az illata nekem nem volt vészes, de az eredmény.. Egyáltalán nem volt hajlandó megszáradni, csúszott-mászott a számon, és ki is szárította.
A rúzs viszont szuper volt, van belőle 3 árnyalat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

A rúzs viszont szuper volt, van belőle 3 árnyalat is!

pandarouge

2019. május 2.

Gyönyörű tűzpiros árnyalatot vettem belőle, de csak addig volt gyönyörű, amíg ki nem bontottam. Ez a termék iszonyatosan rossz. Se nem matt, se nem hosszan tartó. Felvitel után furán bizsereg tőle a szám, olyan a szaga mint egy vegyi fegyver és pár perc múlva elfolyik az egész. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Orchideadin

2019. március 11.

Amíg megszárad nagyon kellemetlen úgymond krémes érzés az ajkakon, de utána már fel sem tűnik hogy ott van, vékony "réteget" képez, egyáltalán nem harsány, tényleg matt. Viszonylag tartós, de jó ha kéznél van. Hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

FeNi

2019. január 30.

Egy sötétebb lilásabb árnyalatott vettem belőle de egyáltalán nem mondanám mattnak egyenetlenül kopik és az illata sem túl kellemes kissé egetett illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

Egett suti illata van es egyatalan nem tartos :( felkenes utan sem szarad mattra ahogy irja :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

k0alaa

2019. január 9.

Egy újságban olvastam róla, hogy milyen jó, hát gyorsan vettem belőle 2 színnel is. Nagy hiba volt! Nem tartós, könnyen maszatolódik, így mindig kerül a fogaimra is belőle. Már a színe se tetszik. Kuka..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Carson32

2018. december 18.

A színét és a krémes állagát imádom. Az illata furcsa, de elfogadható. A tartósságán lenne mit javítani!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Panettone

2018. december 14.

Kukába vele! Teljesen mindegy,milyen a fedése vagy az ecsete, mert nem szárad meg és maszatolódik össze-vissza. Menthetetlen. Hogy lehet,hogy az essence colour boost all about matt tökéletes, ez meg egyszerűen pocsék?!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

MomofNini

2018. december 7.

Alapvetően jól pigmentált, de nem egyenletesen fed, ami bosszantó főleg egy sötétebb színnél, mattra nem szárad, vagy csak foltokban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

BeataK

2018. december 7.

Ez valami borzalom..
Darabos, a matt hatáshoz köze nincs, nehéz eldolgozni, egyenetlen fedésű. A felvitele után úgy néztem ki, mint egy ovis, aki lenyúlt 2 tábla csokit és a fele a szája szélén landolt.
Off: Komolyan én nem értem, az Essence termékek egy része teljesen korrekt minőségű az árához képest, néha meg belefutok ilyen szörnyűségekbe, amiket nem tudom ki és miért engedett gyártásba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Ez valami borzalom..

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag