KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 849-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 849

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Ár: 849, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2300 ft ajánlott postával/ foxposttal , Eladó: mplaura89
Állapot: új/használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: előre utalás után ajánlott postával
Ár: 700 forint postaköltséggel , Eladó: mixerhun
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NUMB

2017. november 18.

Ez nem matt hanem egy krémes folyékony rúzs. egyáltalán nem szárad be ami nem is lenne gond, de minden mozdulatra szétmaszalódik.tartósnak meg egyáltalán nem lehet mondani.

Én folyékony arcpirosítóként hasznosítom újra, legyen valami haszna ha már megvettem.

NUMB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

csilla9292

2017. november 8.

Számomra sajnos felesleges pénzkidobás volt. Nem mattul be, sűrű, krémes állaga van a számon :/

csilla9292
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

alycethetyger

2017. november 7.

Annyira jó lenne, ha mondjuk nem lenne egy utánfutónyi trágya...

Fedés: az első 3 perc mesés, aztán egyszerű borzalom.. Közepén kopik, a legkisebb ajakmozgasra is, borzalmas látvány.

Illat/íz: émelyítően édes, szintetikus, nem való se a szájra, se belé.

Kopás: mint fent írtam, ebben aztán gyors és hatékony, pluszban kapsz tőle pergést is!

Ja, és matt? Könyörgöm, a hétfő reggeli nézésem a hajnali buszon, az a matt, nem ez!

A két dolog, amiért kegyelemkettest kap, az a szín (nekem az American girl van), ami álomszép, és az applikátor, ami egyszerűen zseniális, imádom az ilyen böhöm megjelenést.

Soha az életben nem veszem újra, úgy kap kettest, mint a rossz diák, aki azért még valamicskét próbálkozott...

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Annyira jó lenne, ha mondjuk nem lenne egy utánfutónyi trágya...

Illat/íz: émelyítően édes, szintetikus, nem való se a szájra, se belé.

etti05

2017. november 4.

Sajnos nem olvastam el a véleményeket, hirtelen felindulásból megvettem... az illata jó, viszont se nem matt, se nem tartós. Én a 06 It's a 10! árnyalatot vettem meg, ragad,tartósnak a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető, morzsolódik akkor is, ha nem eszem/iszom, szörnyű.

etti05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

mysticnails

2017. november 1.

Barnás árnyalatot vettem, ez nem rúzs szerintem, hanem egy sima szájfény, ami selymes. Nem matt egyáltalán! Vékony rétegben hétköznapi "rúzsnak" elmegy, de nem venném újra többet. Az illata nagyon finom és az ajkakat nem szárítja. Nekem nem is ragad.

mysticnails
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Easy Come Easy Go

2017. október 29.

Úristen, ez valami katasztrófa! Buli előtt vettem a Rossmannban, akciósan, nagyon megtetszett egy bordós-lilás árnyalat, már landolt is a kosaramba. Nem szárad mattra egyáltalán, ami nem is lenne akkora baj, de összeragasztja, összetapasztja a számat, na meg a tartóssága...! Ráadásul olyan csúnyán kopik, hogy a körvonala a számnak megmarad, középen pedig lekopik, mint valami rossz... értitek 😂😂 Katasztrófa, még egyszer megpróbálkozok vele, de szerintem kuka lesz.

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

SVivi

2017. október 28.

Egész mattos, de inkább bársonyos a fedése. A számat nem szárítja, ami jó, de folyamatosan folyékony marad az ajkaimon, ami érződik is, nagyon könnyen kenődik és hamar lejön. A 02-e Beauty - approved! árnyalatot vettem meg, sokkal intenzívebb a színe a tubusban, mint a számon. Szép-szép, de ennyi pénzt nem ér meg, illetve az illata is ilyen fura kávés/ánizsos, ami a tubusban bántó, az ajkaimra felkenve már kevésbé zavaró. Biztos, hogy nem veszem újra, de nem is volt hatalmas csalódás.

Ha javasolnom kellene annyit mondanék, hogy egynek elmegy, de nem érdemes inkább befektetni rá.

UPDATE: Azóta megszerettem, egész kellemes és tartós, könnyű felvinni. Az illatát is megszoktam és vettem belőle még egy árnyalatot. :D Lehet fogok még vásárolni belőle. Idővel az egyik kedvenc termékem lett.

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

dorottyagera

2017. október 26.

Életem legrosszabb vétele volt.
Kopik, ragad és iszonyatos szaga van. Senkinek nem ajánlom !

dorottyagera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Életem legrosszabb vétele volt.
Kopik, ragad és iszonyatos szaga van. Senkinek nem ajánlom !

Majida

2017. október 20.

Nekem csak azért volt ez a termék csalódás mert mivel a dobozára az volt írva, hogy matt pedig sem nem matt de még tartós sem de jó illatú és szép színei vannak

Majida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Gwenny

2017. október 14.

És én leszek az, aki megvédem. Én kifejezetten szeretem. Krémes, kellemes állag. Nem tart egész nap. Sőt, két óráig is alig, de tipikus kis szaladós-újrakenegetős.
Az illata egy süteményé.
Ennyi pénzért semmi banális hibája nincs. Aranyos, elférünk békességben.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Az illata egy süteményé.
Ennyi pénzért semmi banális hibája nincs. Aranyos, elférünk békességben.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!