Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra

A krémes állagú szájfény erős fedést és hosszantartó, bársonyos matt hatást eredményez.

5 árnyalatban elérhető

Essence Matt Matt Matt szájfények
Ár: 500 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
Rean519

2020. január 2.

Nem lehet eldolgozni, kenődik, egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Nem lehet eldolgozni, kenődik, egyáltalán nem tartós.

anna48

2019. november 3.

Nem szárad meg egyáltalán. Csúszkál, kenődik. Katasztrófa az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Nem szárad meg egyáltalán. Csúszkál, kenődik. Katasztrófa az eredmény.

lylah

2019. június 23.

1x ha felkentem. Az eredmény tragikus. Nagyon lassan szárad s alig fed rendesen. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

chililamp

2019. május 2.

Több sötétebb árnyalatot is próbáltam, azóta mind a kukában végezte. Darabos az állaga, nem fed rendesen. Az illata nekem nem volt vészes, de az eredmény.. Egyáltalán nem volt hajlandó megszáradni, csúszott-mászott a számon, és ki is szárította.
A rúzs viszont szuper volt, van belőle 3 árnyalat is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

A rúzs viszont szuper volt, van belőle 3 árnyalat is!

pandarouge

2019. május 2.

Gyönyörű tűzpiros árnyalatot vettem belőle, de csak addig volt gyönyörű, amíg ki nem bontottam. Ez a termék iszonyatosan rossz. Se nem matt, se nem hosszan tartó. Felvitel után furán bizsereg tőle a szám, olyan a szaga mint egy vegyi fegyver és pár perc múlva elfolyik az egész. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Orchideadin

2019. március 11.

Amíg megszárad nagyon kellemetlen úgymond krémes érzés az ajkakon, de utána már fel sem tűnik hogy ott van, vékony "réteget" képez, egyáltalán nem harsány, tényleg matt. Viszonylag tartós, de jó ha kéznél van. Hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

FeNi

2019. január 30.

Egy sötétebb lilásabb árnyalatott vettem belőle de egyáltalán nem mondanám mattnak egyenetlenül kopik és az illata sem túl kellemes kissé egetett illata van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

Egett suti illata van es egyatalan nem tartos :( felkenes utan sem szarad mattra ahogy irja :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

k0alaa

2019. január 9.

Egy újságban olvastam róla, hogy milyen jó, hát gyorsan vettem belőle 2 színnel is. Nagy hiba volt! Nem tartós, könnyen maszatolódik, így mindig kerül a fogaimra is belőle. Már a színe se tetszik. Kuka..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Carson32

2018. december 18.

A színét és a krémes állagát imádom. Az illata furcsa, de elfogadható. A tartósságán lenne mit javítani!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag