Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Littiii, Módosítva: 2015. július 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 999

Ár: 999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

kisbobitas

2020. október 25.

Átlagos púder, egy idő után átfényesedik. Természetes hatása van, amit különösen kedvelek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

TamasiB75

2020. október 21.

Nagyon jól fed, természetes hatású, a bőr tónusához illeszkedik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Nagyon jól fed, természetes hatású, a bőr tónusához illeszkedik.

anreni9

2020. augusztus 17.

Hosszú idő után sajnos kénytelen voltam a régi púderemet leváltani és az összes drogériás közül ez vált be a legjobban. Harmadjára vettem újra a 04 Perfect Beige árnyalatban. Nagyon szépen fed, viszont nem az a 'too much' kategória. Egy ideig biztosan ennél maradok, ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

FuegoFuego

2020. július 21.

Szerintem jó kis púder, én szeretem használni, viszont a tartója rettenetes! Nagy könnyen kettétörik, le sem kell ejteni. Így nem tudom magammal hordani... Hiába jó a púder, a csomagolása miatt legközelebb inkább másfajtát fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Bearbunny

2020. július 13.

Kettőt is volt szerencsém belőle kipróbálni, de egyszer sem sikerült rendesen eltalálni a megfelelő árnyalatot, az első túl világos, a második túl sötét lett.. A mattító hatását nem igazán véltem felfedezni sehogy sem, hiába próbáltam, még úgy is, hogy nem passzolt az árnyalat. Felkenés után már akár 1 órával a fele eltűnt, a másik fele pedig foltosan csillogott az arcomon. Pénzkidobás sajnos, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Erika80

2020. június 28.

Különösebben nincs vele problémám, de a mattító hatása nálam nem tart túl sokáig. Bár tény, hogy nem egy akót használok belőle, csak mértékkel. Egyébként szépen eldolgozható, nem lesz vakolatszerű az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

Fairy0124

2020. június 8.

Perfect Beige árnyalatot vettem meg, sötétebb bőrömre jól passzol, egyenletesebbé teszi a bőröm, nem takar annyira nagyon, de nem is ez a lényeg, egyszerűen csak szerettem volna, hogy picit egységesebb legyen a bőröm. Erre bevált, nem kellemetlen viselni sem (pl. BB krémek néha olyan "nehezek" az arcomon, zavaró érzés).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Candy21

2020. május 24.

Az árához képest szuper termék szépen fed nem lesz poros hatása az arcon elég tartós is nekem nem zsíros az arcom így a mattítäsról nemtudok mit mondani de szépen fixál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Kally

Korcsoport: < 18
2020. május 1.

Szerettem ezt a púdert, mert az árához képest jó minőségű. Nekem tökéletesen fedett, mattított, nem fényesedett át soha. Állaga tökéletes, olyan amit egy púdertől elvárok. Egy dolog ami mindig szúrta a szemem, hogy mikor már nincs a tégelybe olyan sok akkor mindig eltörik. Ezt a púdert azóta már leváltottam egy s-he púderre, én azt jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 1.

sayapark01

2019. december 21.

A matt hatás ideig óráig hat, de könnyen átfényesedik. Az illata és állaga kellemes, cserébe a tartója pár használat után eltörik, hihetetlenül idegesítő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.