Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Thunderstorm

2020. augusztus 6.

Nem a kedvencem, de egynek elmegy. Olyan túl sok mindent nem tesz a pillámmal. A keféje nagyon jó, tetszik, szépen lehet vele dolgozni, és a kisebb pillákat is eléri, de túl nagy hatása nincs. Persze színe van, de volument nem ad hozzá. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Puszedli83

2020. augusztus 4.

Impulzus vásárlás volt, előtte nem olvastam a véleményeket róla. Bár lehet, hogy akkor is megveszem, hiszen elég jókat írnak róla. Nem tudom mi lehet a baj,de nekem ez a spirál nem csinál semmit. Fekete lesz tőle a pillám és ennyi. Elhasználgatom,de nem fogom újra venni.

Update: Kezdünk jóban lenni, több mint 1 hónap használat után. Szépen szétválaszt és megemeli a pillákat. Kezdem megszeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Kitts

2020. július 2.

A spirálvásárlásaim már kezdtek teljesen indokolatlanná válni, egyszerűen akármilyen magas árkategóriában válogattam, mindennel volt valamilyen problémám. Na most direkt az olcsóbb szekcióhoz mentem és a kefe (+ KM vélemények) alapján őt választottam. És bumm, boldogság. A vízálló verziója brutál tartós (már majdnem 3lépcsős tisztítás kell hozzá), hosszú, ívelt, nem összeragadós, szépfekete pillákat alkot. Nem hullik tőke a szempillám, nem kenődik, nem pereg le. Kell ennél több?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

mese22

2020. május 6.

Ma használtam először,és nekem nagyon bejött! Szép mélyfekete pillákat csinál. (Ez azért is fontos, mert akadt olyan spirál aminek kicsit szürkésebb/halványabb hatása volt.) Elsőre furcsa volt mert ahhoz szoktam, hogy a spirálom azonnal kemény pillákat csinál, de ennél picit várni kell amíg megszárad. Dúsít, de nem tapasztja össze nagyon a pillákat, annyira nem hosszabbít, de mindennapokra tökéletes. Kellően szétválasztja a pillákat, amúgy is jobban kedvelem a szilikon kefés spirálokat. Nagyon szép természetes a végeredmény. Úgy tűnik letaszította a Catrice spirálomat a pódiumról. Nagyobb eseményekre mást használok, de az drága ahhoz, hogy mindennap viseljem. Egyelőre bátran ajánlom, meglátjuk hogy teljesít majd 12 órás műszak alatt. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

nikiii.*

2020. április 18.

Nekem a vízálló változat van meg. Mivel sokat könnyezek, csak a vízálló spirálok jöhetnek szóba, de valamiért amúgy is hajlamos rólam minden leperegni, még ha egész nap száraz is a szemem, úgyhogy az elmúlt időszakban csak Maybelline szempillaspirálokat használtam, egyedül azok váltak be. Aztán mivel amúgy szeretek néhány Essence terméket, gondoltam, kipróbálom ezt az olcsóbb spirált, csak jó lesz. Maximum definition-ről szerintem szó nincs, viszont csodaszép természetes pillákat csinál. Ami viszont számomra vállalhatatlan, hogy négy-öt óra elteltével az egész a szemem alatt végzi. Peregni nem pereg, inkább tényleg lefolyik (?). Nem láttam még ilyet, mintha leolvadna a szempillámról, nem darabosan jön le. Maximum itthonra elhasználom, de amúgy vállalhatatlan, és a négy fal között sem szeretek pandamaci lenni. Szóval a történet vége az lett, hogy mehettem vissza a drogériába egy Maybelline spirálért. Most épp bejött az "olcsó húsnak híg a leve".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Nora85

2020. február 4.

Az essence i love extrém rozsaszinjet használom évek óta, ami tényleg látványos pillanat csinál. Messziről látszik, hogy spiraloztam - e aznap vagy sem. Tehát ez az összehasonlítási alap. Nos ez a szempillaspiral ahhoz képest konkrétan semmi. Nemhogy messziről nem latszik, de közelről, kis tükörben vizslatva se, pedig eskuszom próbáltam sok rétegben, vastagon felkenni. Nem lehet. Meg is allapitottam, hogy teljesen felesleges használnom, mert vele pont ugyanolyan szemem van, mint nélküle.
Mellette szól, hogy a nap végén se pereg. De ez nem meglepő, hisz nem nagyon van, mi leperegjen. :D
Olyanoknak lehet jó, akiknek alapból durva pillaik vannak és csak egy leheletnyi pluszt szeretnének - bár ilyen nő szerintem nem sok van. :D illetve első spirálnak kislanyoknak, akik szeretnének egy kicsit csajoskodni már, tökéletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

aurum

2020. január 25.

A leges legjobb spirál amit próbáltam! Évek óta hatalmas a szerelem. Dúsítani nem annyira dúsít viszont szép hosszú ívelt pillákat csinál.
Kíváncsiságból kirpóbáltam a mások álltal imádott spirálokaz de ennek a közelébe se érnek.
Ami hatalmas pozitívum nekem, hogy kijavították a csomagolást. Régen lefoszlott a piros réteg róla és a nesszeszer meg a kezem és mindenra rátapadt, de ilyen màr jóideje nincs. Hatalmas nagy csillag ezért. (Már csak a púderes tégelyeket kéne megcsinálniuk hogy törjenek szét kivétel nélkül)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

mozartkuglof

2019. augusztus 1.

Egy egyszerű szempillaspirál, a szó jó értelmében. Tartós, jó a keféje, jó árban van. Számomra nemigen kell több egy spiráltól, egyszerűen felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Glami2002

2019. július 28.

Imádom,nagyon szépen szét választja a pillákat❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

Imádom,nagyon szépen szét választja a pillákat❤️

Ann86

2019. április 17.

Nem pereg, nem potyog, még a nap végén se. Az ára szuper és baromi szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0