Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Nora85

2020. február 4.

Az essence i love extrém rozsaszinjet használom évek óta, ami tényleg látványos pillanat csinál. Messziről látszik, hogy spiraloztam - e aznap vagy sem. Tehát ez az összehasonlítási alap. Nos ez a szempillaspiral ahhoz képest konkrétan semmi. Nemhogy messziről nem latszik, de közelről, kis tükörben vizslatva se, pedig eskuszom próbáltam sok rétegben, vastagon felkenni. Nem lehet. Meg is allapitottam, hogy teljesen felesleges használnom, mert vele pont ugyanolyan szemem van, mint nélküle.
Mellette szól, hogy a nap végén se pereg. De ez nem meglepő, hisz nem nagyon van, mi leperegjen. :D
Olyanoknak lehet jó, akiknek alapból durva pillaik vannak és csak egy leheletnyi pluszt szeretnének - bár ilyen nő szerintem nem sok van. :D illetve első spirálnak kislanyoknak, akik szeretnének egy kicsit csajoskodni már, tökéletes lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

aurum

2020. január 25.

A leges legjobb spirál amit próbáltam! Évek óta hatalmas a szerelem. Dúsítani nem annyira dúsít viszont szép hosszú ívelt pillákat csinál.
Kíváncsiságból kirpóbáltam a mások álltal imádott spirálokaz de ennek a közelébe se érnek.
Ami hatalmas pozitívum nekem, hogy kijavították a csomagolást. Régen lefoszlott a piros réteg róla és a nesszeszer meg a kezem és mindenra rátapadt, de ilyen màr jóideje nincs. Hatalmas nagy csillag ezért. (Már csak a púderes tégelyeket kéne megcsinálniuk hogy törjenek szét kivétel nélkül)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

mozartkuglof

2019. augusztus 1.

Egy egyszerű szempillaspirál, a szó jó értelmében. Tartós, jó a keféje, jó árban van. Számomra nemigen kell több egy spiráltól, egyszerűen felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Glami2002

2019. július 28.

Imádom,nagyon szépen szét választja a pillákat❤️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

Imádom,nagyon szépen szét választja a pillákat❤️

Ann86

2019. április 17.

Nem pereg, nem potyog, még a nap végén se. Az ára szuper és baromi szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Kittx44

2019. március 12.

Ma próbáltam ki először pont munkába menet... Nagyon rossz ötlet volt. Útközben a fele lefolyt a szememről mivel olyan szintű irritációt okozott, hogy folyt a könnyem és az orrom is. Egyszerű drogériás szempillaspirálokat használok mindig csak drágább kategóriában, mint Astor vagy Loreal ezeknél sosem volt ilyen probléma.
Ívelésben es hosszabbításban totál nulla.
Amikor felkentem és megszaradt már akkor nagyon sok lepergett belőle.
Nem tudom miért van ilyen jóra értékelve,nálam a kukában landol azonnal ahogy hazaérek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Ívelésben es hosszabbításban totál nulla.
Amikor felkentem és megszaradt már akkor nagyon sok lepergett belőle.

Kunigunde

2018. december 27.

Nagyon szeretem. Már többször újravettem. Néha kipróbálok másikat de mindig visszatérek ehez. Könnyű helyzetben vagyok mert szerencsére a szempilláimmal tökéletesen megvagyok elégedve így csak egy pici extrának kellenek a spirálok. ( bezzeg a bőrömről nem így nyilatkoznék. )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

MaFa

2018. november 16.

Még nem használtam essence szempillaspirált,de jókat hallottam róla, így beszereztem hát én is. Nem gondoltam volna, hogy egy olcsóbb szempillaspirál is lehet ennyire jó, de tényleg szuper. Dúsít, szép ívet formál a szempillának, a kefék lehetővé teszik, hogy ne ragadjanak össze a szálak. Annyi, hogy pár óra után a szemem alatt kicsit fekete szokott lenni, illetve kicsit azért pereg is. A tartóssága nem a legjobb, ezért 4 csillagot adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Veronikavegan

2018. november 9.

Szépen ível, dúsít, hosszabbít és még ár érték arányban is rendben van. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Panni21

2018. szeptember 11.

2018. augusztus 19.
Nyaraláson a sajátom kifogyott, és sürgősen kellett egy új. Mivel a kedvencem (Astor) nem volt, a többi márkát meg nem ismertem, vagy túl drágának találtam, maradt az Essence, a spirált pedig már próba-szerencse (vagyis inkább, "Nyuszi, hozzál már egyet, mert sietünk") alapon választottam.
Először csak arra a két hétre akartam valamit, otthon úgyis újraveszem a korábbit, de végül annyira megszerettem, hogy ha elfogy is ezt tervezem megvenni ismét. Valóban nagyon szépen szétválaszt, több rétegben sem lesz csomós. A keféje eleinte nem állt kézre, de pár alkalom után megtanultam használni.
Hosszú, dús, de szőke szempilláim vannak, így esetemben látványos a végeredmény. Ár-érték arányban tökéletes.

Update:
Pár napja megjegyezte egy ismerősöm, olyan, mintha nem csak szempillaspirált, de tust is használtam volna, annyira szép, intenzív feketék a pilláim még a töveknél is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

2018. augusztus 19.

Update:

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0