Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2011. október 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ann86

2019. április 17.

Nem pereg, nem potyog, még a nap végén se. Az ára szuper és baromi szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Kittx44

2019. március 12.

Ma próbáltam ki először pont munkába menet... Nagyon rossz ötlet volt. Útközben a fele lefolyt a szememről mivel olyan szintű irritációt okozott, hogy folyt a könnyem és az orrom is. Egyszerű drogériás szempillaspirálokat használok mindig csak drágább kategóriában, mint Astor vagy Loreal ezeknél sosem volt ilyen probléma.
Ívelésben es hosszabbításban totál nulla.
Amikor felkentem és megszaradt már akkor nagyon sok lepergett belőle.
Nem tudom miért van ilyen jóra értékelve,nálam a kukában landol azonnal ahogy hazaérek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Ívelésben es hosszabbításban totál nulla.
Amikor felkentem és megszaradt már akkor nagyon sok lepergett belőle.

Kunigunde

2018. december 27.

Nagyon szeretem. Már többször újravettem. Néha kipróbálok másikat de mindig visszatérek ehez. Könnyű helyzetben vagyok mert szerencsére a szempilláimmal tökéletesen megvagyok elégedve így csak egy pici extrának kellenek a spirálok. ( bezzeg a bőrömről nem így nyilatkoznék. )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

MaFa

2018. november 16.

Még nem használtam essence szempillaspirált,de jókat hallottam róla, így beszereztem hát én is. Nem gondoltam volna, hogy egy olcsóbb szempillaspirál is lehet ennyire jó, de tényleg szuper. Dúsít, szép ívet formál a szempillának, a kefék lehetővé teszik, hogy ne ragadjanak össze a szálak. Annyi, hogy pár óra után a szemem alatt kicsit fekete szokott lenni, illetve kicsit azért pereg is. A tartóssága nem a legjobb, ezért 4 csillagot adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Veronikavegan

2018. november 9.

Szépen ível, dúsít, hosszabbít és még ár érték arányban is rendben van. Teljes mértékben megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Panni21

2018. szeptember 11.

2018. augusztus 19.
Nyaraláson a sajátom kifogyott, és sürgősen kellett egy új. Mivel a kedvencem (Astor) nem volt, a többi márkát meg nem ismertem, vagy túl drágának találtam, maradt az Essence, a spirált pedig már próba-szerencse (vagyis inkább, "Nyuszi, hozzál már egyet, mert sietünk") alapon választottam.
Először csak arra a két hétre akartam valamit, otthon úgyis újraveszem a korábbit, de végül annyira megszerettem, hogy ha elfogy is ezt tervezem megvenni ismét. Valóban nagyon szépen szétválaszt, több rétegben sem lesz csomós. A keféje eleinte nem állt kézre, de pár alkalom után megtanultam használni.
Hosszú, dús, de szőke szempilláim vannak, így esetemben látványos a végeredmény. Ár-érték arányban tökéletes.

Update:
Pár napja megjegyezte egy ismerősöm, olyan, mintha nem csak szempillaspirált, de tust is használtam volna, annyira szép, intenzív feketék a pilláim még a töveknél is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

2018. augusztus 19.

Update:

margit17

2018. augusztus 27.

Update: Egy hónapja használom már, szinte minden nap ehhez nyúlok sminkelés végén és továbbra is nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen teljesít.

Ajánlották, megvettem, egyenlőre még csak kipróbáltam. Első benyomásra nagyon szimpatikus a keféje, pont jó mennyiségű festéket vesz fel és valami eszméletlenül gyönyörű feketére festette ki a pilláimat. Nem tapadtak össze, nem csomósodtak, szóval eddig úgy néz ki, nagyon megérte. Később még jelentkezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Azt hiszem megtaláltam a BEST szempillaspirált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Azt hiszem megtaláltam a BEST szempillaspirált...

Brndtt

2018. július 21.

Ha szempillaspirált akarok venni egyértelmű, hogy Essence terméket veszek. Ezzel a termékkel sem fogtam mellé. Az elején kicsit féltem mert olvastam róla jókat és rosszakat is. De nekem bevált. Természetes hatású pillákat varázsolt. De még párszor használnom kell, hogy teljesen meggyőzzön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Lexiii

2018. június 16.

Szerettem használni, nagyon szép pillákat csinált. A csomagolása nem tetszett, a tubusról hamar elkezdett lejönni a festék, ami mindenhova vándorolt, rátapadt a kezemre onnan pedig az arcomra. Ezért még nem vonnék csillagot, de előfordult, hogy minimálisan potyogott a festék a szem alá. De meg voltam vele elégedve ezek ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0