Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2021. július 12.

Egy szempilla se tud elmenekülni: az innovatív, rugalmas szintetikus ecset a szemzugban lévő rövid pillákat is eléri, így könnyen kihangsúlyozhatod a pilláid a tövektől a végekig. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kisTi

2021. július 18.

A vízálló (kék) verziója van meg és hétköznapokra nagyon szeretem. Igazából semmi extrát nem tud, nem lett tőle sem dúsabb, sem hosszabb pillám, cserébe intenzív fekete, nem kenődik el egész nap sehová, csak olajos lemosó hozza le, nem kopik, nem pereg. Ennyi pénzért nem is várok tőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Beeyanca

2021. július 15.

Jó nagy csalódás. Ez az a szempillaspirál ami nagyobb póklábakat csinál mint a kínai félék. Gondoltam, hogy nem lesz egy nagy szám, de ez még annyi se. Igaz én a kék színű vízállósat vettem meg. A vízállósága annyi, hogy a nedvesség ellenére is fixen összetapasztva maradnak a pillák. Fekete foltot nem hagy maga után, nagy galacsinokat viszont igen. Nekem egyébként hosszítja a pillákat extrém módon. Ez az egyetlen pozitívum, amiért nem kap 1-et.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

gioia

2021. március 25.

Nem volt rossz ez a spirál. A párás, nedves időjárás az egyetlen ellensége, de az nagyon. Lehet, hogy száraz, maszkmentes időszakban nem kenődne el. Egyébként kellemes pillákat lehet vele csinálni. Nekem nagyon tetszett, hogy ilyen rugalmas a keféje.
A vízálló verziót is kipróbáltam. Az nem kenődik el, de kissé kemény pillákat eredményez. Alsó pillákra viszont világbajnok! Ennyire dúsnak sose tűntek az alsó pilláim:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

Marin

2021. február 26.

Hát nekem ez egy nagy nulla! Alig vesz fel festéket a kefe és a sörtéi is kemények, rossz érzés festeni vele. A pilláimmal szinte semmit nem csinál. Az itteni vélemények alapján sokkal jobbra számítottam, de csalódnom kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

missorsi

2021. február 10.

Már többször újravettem, nagyon szeretem, a szemzugban lévő rövidke szálakat is elérem, szépen elválasztja a pillákat, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

Timi0102

2021. február 8.

Egész jó kis szempillaspirál. Szép pillákat lehet vele elérni, hosszít és szépen szétválaszt. Egyetlen negatívuma, hogy a nyálkásabb időt nem bírja, akkor sajnos az alsó pilláiról képes lefolyni. Egy egyszerű, mindennapi spirálnak viszont tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

szaboletta

2021. január 30.

Ennyi pénzért ez egy csoda ! Nagyon szeretem amióta megvásároltam. Tuti újra fogom venni :) Mindenkinek csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

dunaimano

2021. január 18.

Vízálló társát vettem meg az ősszel, az esős-taknyos időjárásban ugyanis már egyre elviselhetetlenebb pandaszemeim lettek minden egyes út során. Biciklivel járok a városban, így ez várható volt, és nem sokat teketóriáztam a vásárlással, csak megvettem az első vízálló spirált, ami kezembe akadt. Nos, amit ígér, hogy vízálló, teljesíti is, de ezen felül semmi mást nem tesz, csak feketére színezi a pilláimat. Nem emeli meg őket, nem dúsítja, stb. A célnak megfelel, de újra nem venném akkor se, ha még kapható lenne. De az időjárást nagyon is jól állja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

misshkitty701

2020. november 30.

Nem tetszik ez a spirál, nem látok szinte semmi változást tőle a pilláimon 3 rétegben sem....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.

Thunderstorm

2020. augusztus 6.

Nem a kedvencem, de egynek elmegy. Olyan túl sok mindent nem tesz a pillámmal. A keféje nagyon jó, tetszik, szépen lehet vele dolgozni, és a kisebb pillákat is eléri, de túl nagy hatása nincs. Persze színe van, de volument nem ad hozzá. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0