Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sydney, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2021. szeptember 6.

Egy szempilla se tud elmenekülni: az innovatív, rugalmas szintetikus ecset a szemzugban lévő rövid pillákat is eléri, így könnyen kihangsúlyozhatod a pilláid a tövektől a végekig. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Johanna06

Korcsoport: < 18
2022. augusztus 3.

Körülbelül 1,5 hete használom. Azelőtt szintén egy essence szempillaspirált használtam a mindennapokra, de sajnos azt a fajtát már nem gyártják. Ez a termék viszont nagyon hasonló a ,,kefe,, része rugalmas de nem túl rugalmas, úgyhogy könnyű vele dolgozni. Maga a festék jó, nekem napi kb. 9-10 órán át van a szememen, de az utolsó órákban mar tapasztalható hogy nem olyan mint amikor frissen kenem fel.. apropó, felkenés után várni kell ameddig megszárad ez kb 1perc. Mindezeket egybevéve nkm 4 csillag mert azért van ennél jobb szempillaspirál is de ár-érték arányban tökéletes. Nagy eséllyel újra veszem majd ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Jenny_VII

2022. június 1.

Hááát kezdetben nagyon szerettem. Szilikonkefe, amit imádok és a formula/állag is nagyon jónak tűnt. Viszont sose volt rajtam 2-3 óránál tovább, ezért sose tűnt fel a hibája. Amikor újra megvásároltam (az előző már régi volt) és elkezdtem napi 8 órákat hordani, akkor tűnt fel, hogy a festék egy idő után elkezd leperegni az arcomra.

Most a vízálló változatát használom (metál kék csomagolás), ami nekem kicsit túl sűrű, de nem rossz. Az biztos hogy tartós, még olajos lemosóval is kell legalább fél perc, hogy leszedjem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

little.shana

2022. május 12.

Ebből a vízálló verzió van meg. Szeretem a kefe formát, természetes hatású. Ami engem kiábrándított, hogy a külső csomagolása elkezdett potyogni és nagyon nehéz a kis csillogó fémes darabkákat leszedni a sminkemről. Maga a termék jó lenne, de ez a csomagolás így elrontja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Zituli

2022. február 26.

Azon kívül , hogy semmit nem csinált a szempilláimmal még allergiás is lettem rá! Sajnálom , mert a kefe része nagyon jó!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 26.

dago21

2022. február 17.

A kefe jó, de nekem nap végére nagyon potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 17.

A kefe jó, de nekem nap végére nagyon potyog.

Mia0602

2021. december 3.

Szeptember 5.
Rövid, ívetlen és seszínűek a szempilláim. Ez a szempillaspirál messze a legjobb amit valaha próbáltam.
Szépen szétválasztja a pilláimat, kicsit hosszítja is őket. Tartós, nap végén is a helyén van.
És még egy kis plusz:
Pénteken temetésen voltam. 37 éves 3 gyerekes édesapa. Az özveggyel és a három kislánnyal szembe állva, folyt a könnyem nem kevés. 😥 Hazaérve pedig meglepődve tapasztaltam, hogy egy csepp sem maszatolódott el a spirálból. És ez a narancssárga nem vízálló verzió!

November
4 hónapig bírta, elkezdett peregni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 3.

Szeptember 5.
És még egy kis plusz:

November
4 hónapig bírta, elkezdett peregni.

anette0118

2021. november 30.

A vízálló változata a legjobb spirál, amit valaha próbáltam!
Annyiféle drágább márkának kipróbáltam a vízálló változatát (Max factor, L'Oreal stb) de mindegyikkel a két nagy probléma valamelyike volt: lepergett, vagy be sem fogta a szempillámat.
Aztán sokáig le is mondtam arról, hogy találok egy normálisat, ezért télen maradt a szétmaszatolós, hagyományos vagy műszempilla...
És végre, rátaláltam erre a kis csodára.
Remélem még sokáig marad és ezt nem szüntetik meg!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

A vízálló változata a legjobb spirál, amit valaha próbáltam!
És végre, rátaláltam erre a kis csodára.
Remélem még sokáig marad és ezt nem szüntetik meg!!!

Janka20

2021. november 3.

A keféje elég szúrós, és a hatás sem tetszik magamon. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

A keféje elég szúrós, és a hatás sem tetszik magamon. Nem veszem újra.

Ilona77

2021. szeptember 19.

Rengeteg spirált próbáltam már-drágát, olcsót. Ez bevált végre, ennél maradtam. 4.x veszem újra.
Nem csomósodik, a keféje szépen kiemeli és szátválasztja a pillákat. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Nem csomósodik, a keféje szépen kiemeli és szátválasztja a pillákat. Imádom!

lisbeth10

2021. szeptember 2.

Azt hiszem megtaláltam a TOP szempillaspirálomat. Hosszítja a szempilláimat és szépen szétválasztja őket. Ilyen gyönyörű és hosszú pillákat eddig kevés szempillaspirállal értem el. Letaszította a trónról a kedvenc Avon spirálomat. Szerelem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Antioxidánsok: T-Butyl Hydroquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

PVP 0 0