Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 17.

2013 júliusi trendkiadás

A puha fénylő gyöngyök enyhe színükkel tökéletesen igazodnak a trendkiadás pasztell árnyalataihoz. Finom ragyogást kölcsönöznek az arcnak és a dekoltázsnak illetve képesek elfedni a bőr egyenetlenségeit (például az enyhe bőrpírt) különböző árnyalatainak köszönhetően.

01 i-cy u árnyalatban kapható

linda.labik

2013. november 29.

Upd.: Régen volt már az a "tegnap", amikor megvettem, azóta is használom napi szinten, méghozzá rendes pirosító fölé :) Ad neki egy kis fényt, feldobja az arcot, erre tökéletesen megfelel :)

Tegnap vettem meg, nekem tetszik, viszont ahogy már előttem is írták, inkább télre tudom elképzelni valami jeges/fagyos hatású sminkhez, nyárra jobb a bronzosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

sarzita

2013. november 29.

Hát én is megszereztem még a nyáron. Az illata isteni. Sokszor csak azért nyitom ki, hogy megszagolhassam. Én is úgy jártam viszont a használatakor, mint elfi777. Semmi, de semmi nem látszik. Lehet, hogy nem jó ecsetet használok hozzá, de milyet kellene? Ha valaki tud ajánlani, azt szívesen fogadnám. :) Hátha csak az a baj vele. Még reménykedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Lorelaig

2013. október 13.

Amikor megvettem, azt hittem, hogy valami szupercsillogós highlighter és majd csak alkalomadtán fogom csak használni. Első kipróbálás után viszont rájöttem, hogy mindennapi használatra alkalmas igazán, mert diszkrét fényt ad az arcomnak. Az illata mű, de ez legyen a legkevesebb! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

nyufiphone

2013. október 1.

Ajánlásra vettem meg, de nagyon csalódott vagyok.
Semmi sem látszódik belőle, szerintem nem ér sajnos semmit.
A design az egyetlen jó dolog a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Ajánlásra vettem meg, de nagyon csalódott vagyok.
Semmi sem látszódik belőle, szerintem nem ér sajnos semmit.
A design az egyetlen jó dolog a termékben.

korok23

2013. szeptember 25.

Lányok, ez a cucc nem jó semmire. Csili vili, meg cuki, de ennyire semmirevaló sminkcuccot én még nem láttam. Az "illata" borzalmas, édeskés műszag, és ha még a leszorításra szánt szivacsot pacsmagolnám a fejemre, akkor se látszana meg belőle semmi. Próbáltam én ilyen - olyan ecsettel, de ami sz..r, az az is marad. Ha a lyánykám idősebb lenne mint amennyi most nem, akkor odaadnám neki játszani, kenegesse a babáit vele, vagy mitomén. Aki alternatív felhasználási módot tud, kérem jelezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

kmaja

2013. szeptember 16.

Nekem is nagyon megtetszett a cukorka design, de sajnos nem jó semmire. Fehér a bőröm, és semmi nem látszik belőle... Lehet, hogy az én highlighter technikám nem elég kifinomult, de sajnos nem vált be. Szerencsére nem volt drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

AbbeyB Makeup

2013. augusztus 27.

Véégre én is hozzájutottam, elég sokat futottam utána, és iszonyat jó érzés végre a kezemben tartani! Először is tisztáznom kell, hogy a cuki dizájn miatt vettem meg, ezek a gyöngyök első ránézésre lenyűgöztek. A színük, a ragyogásuk, a finomságuk... Ilyennel kilóra megvehető vagyok... Imádom a passztellszíneket. Kíváncsian próbáltam ki, hogy vajon a szép külsőhöz szép belső is tartozik-e?! És igen! Nagyon jó kis termék. Igazán kihasználható, hiszen hétköznapokon is bátran viselhető, csak enyhe, mégis figyelemfelkeltő ragyogást biztosít. Bár nyilván ecsettel kell felvinni, mert a hozzá járó szivacsdarab nem csak undi, de használhatatlan is. Ezt leszámítva teljes szerelem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

karina

2013. augusztus 27.

Jaj, en nagyon vartam ezt a trendkiadast, rettento cuki az egesz, szep pasztellszinek:) vegul csak ezt vettem meg, elsore en is csalodott voltam, mert nem megfelelo fenyben neztem. De azota toretlenul imadom, nagyon sajnalom hogy limitalt, mert annak ellenere hogy elsore azt gondoltam sosem fog elfogyni, sajnos mar latom hogy megis:( valamikor douglasban jartam, megneztem a meteorites gyongyoket is ( mar gondoltam arra hogy mi lesz ha elfogy:D) de nekem ez jobban tetszik! Diszkretebb puhabb a fenye. Meg hat azert az ot csillaghoz hozzajarul a kulcsin is, imadom a szineit, egy elmeny hasznalni:) ja es meg fontos a megfelelo ecset hasznalata is, akinek eddig nem tetszett, ajanlom hogy probalkozzanak masik ecsettel, es nezegessek meg kulonbozo fenyviszonyok kozott is! szoval ha valaki esetleg minden szep szo ellenere megvalna tole, en szivesen beneveznek egy backupra:) somodiandrea@yahoo.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

tfdorii

2013. augusztus 21.

en matt hatasu alapozot hasznalok es arra szoktam felrakni ezt a kis pudert... az arcom gyonyoruen ragyog tole :) en csak ajanlani tudom mindenkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Szütyő Beauty blog

2013. augusztus 21.

Sajnos nagyon csalódott vagyok, vágytam erre a kis termékre, de hiába:(
Egyáltalán nem ad semmilyen fényt, hanem csak egy kis púderes réteg keletkezik a bőrömön. A golyókat elmorzsolva ugyanezt a helyzet, szomorú vagyok. A blogomon bővebben is írtam róla:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Sajnos nagyon csalódott vagyok, vágytam erre a kis termékre, de hiába:(

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.