Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. december 6.

Kategória:   Ajakápolók

2016-os szeptemberi limitált trendkiadás

"Időjárás-biztos. Az átlátszó szájfény ultracsillogó végeredménnyel helyezi reflektorfénybe az ajkakat."

01 dancing in the rain változatban kapható

AkInImOd

2016. október 14.

Az itt feltüntetett ár kétszeresééért vesztegették az utolsó példányt az egyik Müllerben. :/ De azért elhoztam, mert pont olyan az illata, mint a régi kedvenc Manhattan szájfényemnek, és kíváncsi voltam, hogy működik együtt a saját kollekciójának a rúzsával.
A tubus végén nincsen semmi szivacs, egyszerűen a megkeményedett műanyag végből kell felvinni az ajkakra a szájfényt - óvatosan, kis nyomás is elég a tubusnak! Nagyon szép fényes hatást ad az ajkaknak. Ragadni ragad, ám kellemes viselni. Továbbá, olyan bombasztikus lesz tőle az alatta lévő rúzs, hogy az valami csoda. *-*
Ugyanakkor kicsit maszatolóssá teszi a sminket, emiatt szó szerint és könnyen elkenődhet a szánk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate