Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mega manikűr! Az alaplakk növeli a körömlakk tartósságát a hosszantartó színes manikűrért. Továbbá védi a természetes körmöket az elszíneződéstől.

Ár: 300 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

draculina

2017. december 23.

Én nagyon szeretem ezt az alaplakkot mert gyorsan szárad és eléggé tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Én nagyon szeretem ezt az alaplakkot mert gyorsan szárad és eléggé tartós.

ildyy

2017. november 26.

Az én körmöm olyannyira gyenge s rossz minőségű, hogy még a méregdrága lakkokat is órákon belül ledobja, és a különböző körmösök által feltett géllakkot se bírja egy hétnél tovább. Nagyon sok próbálkozáson vagyok túl alaplakkok tekintetében is, nem gondoltam volna, hogy pont ez a párszáz forintos darab fogja elhozni a megváltást. Alaplakknak felkenem, hosszan hagyom száradni, újrakenem, majd hosszú száradás után két rétegben a szín; s a körmöm több napig bírja. Volt, hogy siettem, és a fedőlakk lemaradt, az eredmény akkor sem maradt el, az óta nem is erőltetem mindig a fedőlakkot. Én nagyon elégedett vagyok vele, egyébként gyorsan szárad, nagyon könnyű felvinni, és tényleg nagyon-nagyon-nagyon jól bírja. Örülök, hogy rátaláltam. Az üveg felénél sajnos az állaga beáll, maximum háromnegyedig lehet elhasználni, utána érdemes újat venni, de nekem még így is 5 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

HRenata

2017. november 18.

A kedvenc alaplakkom lehetne. Gyorsan szárad, jó alapot ad és tényleg tartós vele a lakkozás. Viszont a szokásos essence lakk-probléma ennél is jelentkezik: mire kb az üveg feléig érek, ragacsos-nyúlós valamivé sűrűsödik. Emiatt nem 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)