Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: bogarka8992, az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015-ös decemberi limitált kiadás

"Ezen a télen a körmök sötétlila, csillogó lila és intenzív pirosas árnyalatokban fognak pompázni. A hosszantartó hatás, intenzív színnel és fényes befejezéssel párosul.'

4 árnyalatban kapható: 01 the masked ball,  02 purple with purpose,  03 pink & perfect és 04 red rocks

0bikbik0

2016. január 16.

2015.01.16. A kezdeti tartóssága minta elmúlt volna. Az utóbbi két hétben gyakran használtam, és volt olyan, hogy egy nap után lepattogzott. Érdekes, mert amikor megvettem, nem lepattogva jött le, hanem mint egy "bőrt" egyben le tudtam húzni. Most meg este kifestem, és reggel már meg van pattanva... Pedig ugyanazt az alaplakkot, és fedőlakkot használom. A színe még mindig szép :-)

2015.01.02. A 02 Purple árnyalatom van. Szép a színe, már egy rétegben is az üvegben látható szín látható a körmömön (azért két rétegben kenem :-)
Jó az ecsete, és a lakk is szépen terül, könnyű elkenni. Tartósnak is mondnanám, nekem fedőlakkal kibír 3-4 napot is (ritkán mosogatok kézzel :-).
Egyedül evvel a gombóc kupakkal nem vagyok kibékülve. Olyan sután tudom használni, egy jobban kézreeső kupak szerencsésebb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 16.

Anita1984

2015. november 21.

A képen látható 3. szín van meg. Nagyon intenzív színű, egy rétegben tökéletes fedésű, de 3-4 napig fedőlakkal sem bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

kincsö

2015. november 21.

Nem akartam ebből a limàlt kiadàs-bòl most semmit venni. ..Aztán balròl a harmadik színt mègis megvettem. Meglepődtem hogy milyen tartòs. Bár kell a két rèteg hogy ugyanazt a szìnt kapjuk. Lassan 6.napja festettem ki a körmeimet , de csak picit kopott meg a körömvègen :) Azt hiszem veszek mèg egyet , ha még kapni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).