Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mozart, Módosítva: 2016. szeptember 7.

01 Glam-Me árnyalatban kapható

dorottya96

2017. április 9.

Megtaláltam pakoláskor, de elég sok rossz élményem van vele. Túl híg volt nekem mindig is, és csodálkozom is, hogy miért nem dobtam már akkor ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Matilda

2015. január 10.

Inkább enyhe színű highlighternek mondanám, mert annyira tényleg nem pigmentált. Tetszik, hogy a csillámok nem túl nagyok benne, így nem kelt olcsó hatást. Leárazottan vettem, úgy nagyon megérte, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Adrienn

2014. október 29.

Szerintem sem igazán pigmentált, leginkább csak a metál fényt ad az arcnak. Könnyű eldolgozni és gyorsan is szárad, de sosem szerettem. Fél év kihagyás után újra használni próbáltam, de csak egy vizes folyadék jött ki a tubusból. Ilyen hamar lejárt volna a szavatossági ideje?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

abbey94

2014. június 4.

Kicsit erős túlzás pirosítónak nevezni szerintem. Fő problémám vele, hogy alig pigmentált. Pedig én nagyon szeretem a természetes halvány pirosítókat. Mikor kinyomtam a kezemre egy kis pöttyöt első reakcióm : húúú de szép színe van!milyen erős szín! És amikor elkentem: Ő hol a szín? ..
Egy rétegben nem látszik valami szépen az orcákon, viszont két rétegben vagy három rétegben már igen, viszont akkor már túl fényes, már-már zsíros hatást kelt. Ami még ellene szól, hogy elég lassan szárad meg. Kell 10 perc, mire kiadja az igazi színét az arcomon
Nem tudom eldönteni szeretem-e ezt a terméket vagy sem, mert más pirosító fölé, akár highlighternek nagyon-nagyon szép, önmagában kicsit kevés... 199Ftért megérte, de kicsit csalódtam benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

bogcsilike

2014. május 10.

cukiii és én is 200 ft- ért vettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

cukiii és én is 200 ft- ért vettem!

nemethanna1

2014. április 18.

Mikor akutális volt a kiadás, akkor nem vettem meg, mert nem volt rá szükségem, ma azonban találtam még egyet a Rossmann-ban, bontatlan volt és 200 (!!!) Ft-ra leértékelt, így nem volt kérdés, megvettem.
Egyszerűen gyönyörű! Eleinte kicsit sötétnek tűnik, de amint eldolgozzuk egy meseszép gyöngyház-hatású pírt ad az arcnak. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

Mozart

2014. március 27.

Én csak szimplán kiakartam próbálni valamit ebből a trendkiadásból, és ez fogott meg a legjobban, mert sose volt még folyékony pirosítóm. Először nagyon darabosnak tűnt az egész, de gyönyörűen el lehet dolgozni. Engem kicsit a Sleek Rose Goldjára emlékeztet. Szép arany fénye van, különleges alkalmakkor biztosan használni fogom.
Akit érdekel itt a teszt róla:

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 27.

Akit érdekel itt a teszt róla:

sofie_sz

2014. március 27.

Kiárusításon vettem 500 forintért. Nagy pirosító rajongó vagyok, ha nagyon sietek (sőt egyre gyakrabban akkor is, ha nem) csak egy szempillaspirált és pirosítót szoktam felrakni. Nagy problémám azonban, hogy gyakran foltosan tudom csak felapplikálni az arcomra a port, ez nem a termék hibája, hanem, hogy egyenetlen a bőröm.
Na de a termékről:
Megvettem, örültem (nem baj amúgy, hogy van vagy 10 féle piorsítóm :D ), hazajöttem, kipróbáltam. Kinyomtam a kezemre, erre ráömlött vagy egy fél liter híg folyadék. Mondom de jó, kidobtam félezer forintot és még rossz is. Eltettem és hagytam vagy egy hétig. De azért csak birizgálta a kíváncsiságomat.
Az egy dolog, hogy bölcsész vagyok, de hogy csak egy hét után jutott eszembe, hogy össze kell rázni...
Szóval, amikor rájöttem, hogy kell használni, nagy volt a boldogság. Nagyon diszkrét, inkább halvány fényt ad (világos bőrűeknek ideális lehet magában), így is gyönyörű, de nekem sárgás, sötétebb tónusú bőröm van, így én még pöttyintek egy keveset rá a Kallos pirosítómból (ennek is gyönyörű színe van). Együtt valami fantasztikus párost alkotnak, mintha címlapra fotóztak volna és profis sminkesek csinálták volna...:) A legjobb, hogy így már nem foltos, szép alapot ad a porpirosítónak, és ha reggel felteszem, este úgy kell lerobbantani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Na de a termékről:

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.