Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wdorika, Módosítva: 2016. július 18.

Kiszerelés:   3 x 2 ml
Kategória:   Sminkek szájra

A praktikus miniszájfény szett ideális útitárs bármilyen városnézéshez, utazáshoz három tökéletesen passzoló szájfénnyel, és biztosan beférnek a táskádba. Kellemes, lágy textúrájának köszönhetően fényes, csodálatos ajkakat varázsolhatsz magadnak, akárhova mész. Kétféle árnyalatban kapható.

3 féle variációban kapható

Mirabylia

2019. július 5.

Azonnal megtetszett, végül meg is vettem az egyik szettet! Imádom, hogy ilyen picik! A színük jó, az állaguk nem túl ragacsosan krémes. Sokszor nem használok ilyen színeket, ezért kifejezetten jó ez a kiszerelés. Ha kifogynak, szerintem tubusból fogok utántölteni, mert jobban szeretem az applikátoros verziót. Ennyi pénzért megéri, akkor is, ha nem túl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 21.

Csodálatos, telt, tartalmas fénye van, varázslatosan mutat természetes fényben. Rúzsra szoktam felvinni, számomra nem ragacsos, nem nehéz, kis helyen elfér, kellemes illatú. Nem tartós egyáltalán, de 2-3 órát kibír sok beszéd közben is, és nekem még sosem folyt el!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Katalin17

2017. október 10.

Szép és praktikus :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Szép és praktikus :-)

anpes97

2017. szeptember 14.

nagyon cuki imádom :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

nagyon cuki imádom :))

gigi12889

2017. július 19.

Ennél aranyosabb szájfény szett kell még valakinek? Praktikus és attól se kell félned, hogy "rádszárad" ha nem használsz nagyon szájfényt, mivel ennyit biztos eltudsz koptatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

csillu

2016. augusztus 26.

A korábbi és a "felújított" verzió is megvan ebből. Nem ez a világ legjobb szájfény szettje, de nagyon cuki, a legkisebb táskába is befér, a három árnyalatból valamelyik biztos, hogy passzol bármilyen eseményre. Én a munkahelyemre is vettem egyet, hogy végszükség esetén mégis legyen nálam egy kis szín. Tipikus szájfény állag, kicsit ragadós, nagyon csillogó, tartóssága teljesen átlagos, kajálást-ivást-csókot nem igazán bír. Szerintem a funkcióját betölti, cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate