Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   4,5 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Mozaik arcpirosító három különböző színből.

4 árnyalatban kapható

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Rean519

2020. augusztus 11.

Jól bevált pirosító, bár vigyázni kell, mert könnyen túl erős eredményt lehet elérni, pedig nincs világos bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

browning

2019. december 15.

Nagyon szép a bőrön, bár egymás után több nap használattal ezt sem viseli jól a bőröm, apró vizes kis bumszlik jelennek meg itt-ott, zsíros lesz a homlokom és hámlik az orrom. mint minden egyes más alapozónál, csak itt sokkal kevésbé gáz a helyzet....
de ha épp alapozóhoz van kedvem, akkor ehhez van!
+ a nap során azért le tud jönni, mivel nem mattul le annyira, hogy ha mondjuk telefonálsz, utána ne kelljen törölgetni a telefont, mert tiszta alapozó lett... :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

de ha épp alapozóhoz van kedvem, akkor ehhez van!

Dorinnaa

2019. december 9.

Többfélét próbáltam már. Nekem bevált, nem mű..természetes! Jelenleg ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

ildi95

2019. április 11.

Bár ez volt életem első pirosítója, viszonylag szerettem. Sokszor használtam szemhéjfestékként, úgy nagyon szép élék színe volt. Pirosítóként nem maradt fent nap végéig, kicsit túl csillogónak is találtam. Volt, hogy két óra után már nem is láttam, hogy ott lenne az arcomon. Első pirosítónak elment, de most kitalálok mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Lushlife

2018. december 28.

Nekem a 20as arnyalat van meg es a mindennapi smink rutinomban benne van nagyon jo, visszafogott a szine es csillamos egy keves is eleg belole ajanlom egy hetkoznapi hasznalatra ezt a termeket😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

pigglypig

2018. október 29.

35-ös barackos-rózsás árnyalat van meg, nagyon szeretem, hétköznapra tökéletes természetes pírt ad. Nagyon világos a bőröm, az ennél erősebb/sötétebb pirosító szerintem túl sok lenne már rajta. Vannak benne csillámok, de nekem kifejezetten tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

herczegno33

2018. szeptember 25.

A 40- es árnyalatúból vettem, nagyon szèp, szèpen eldolgozható, nem pigmentál, igazán feldobja a megjelenèst. Ragyogó narancsos- rózsaszín csillámos szín. Bár a felső rèteg lekopik, pár használat után, szerintem utána is jól használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Eedina

2018. szeptember 18.

35 natural beauty árnyaltban használom, a napi smink állandó részeként. 3 színből álló kombinált lágy púder. Enyhe csillogást (a 3 színből a domináns, a narancsos árnyalatú barack csillámosít) és kellemes nem túl karakteres, aranyló barack tónust kölcsönöz a bőrnek. Nem porol, bár ez az ecsettől is függ szerintem. A műanyag ház nem túl stabil, így remélem nem ejtem le, még ránézésre is darabokratörős.

UPDATE: Rendszeres használat mellett a felső kb. 2-3 mm-es színes réteg lekopik, a termék elveszti a mozaikos jellegét és a marad a leghalványabb szín, ami egy barackos árnyalat. 3-ra csökkentem a pontot, mert mégis csak megtéveszti a vásárlót, aki végig ugyanabban a színkombinációban bízik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

peachyglow

2018. szeptember 9.

A boltban nagyon tetszettek a színei, de felvíve olyan narancssárgás lett, számomra túl csillámos és porol. Ha a kezembe tartom nagyon szépnek tűnik és praktikus a kiszerelés de nekem nem vált be sajnos.

Edit: Adtam neki nyárra egy újabb esélyt. Ha le van barnulva az arcom, olyan szép barackos árnyalatú lesz, és lejött a tetejéről a csillámos réteg, ezért csak egy kis enyhe fénye van, egészen megtetszett. Ezért az árért tökéletes és sokáig elég, nyárra megtartom!! Felpontozva ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Lina14

2018. augusztus 20.

3 is megvan a 4ből, ezek:
20 all you neeed is pink: barackos, lazac és pinkes mályvás színek
35 natural beauty: barack, barnás nude és pinkes barackos részek
40 the berry connection: barackos pink, meleg és hideg alaptónusú pinkek keveréke
nem csillámosak, a bőrön csak egy egészséges fényük van. nem túl pigmentáltak de nem is átlátszóak. szépen építhetőek, és nem porolósak, talán csak a 20as egy picit. természetes hatásúak, amit én nagyon kedvelek pirosítókban. kevés is elég belőlük, így nekem teljesen megérte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

3 is megvan a 4ből, ezek:
20 all you neeed is pink: barackos, lazac és pinkes mályvás színek
35 natural beauty: barack, barnás nude és pinkes barackos részek

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Kaolin 0 0

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.