Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: Viki-, Módosítva: 2014. január 18.

Hosszabbít, dúsít, göndörít. Vízálló.

Makocska

2017. július 5.

Egyáltalán nem vízálló, sőt! Mindenféle sminkeltávolító nélkül, vízzel dörzsölve lejön!
Legalább 3 egymást követő alkalommal kellett a pillákra felvinni, hogy látszódjon valami.
(Itt meg is néztem, van- a tubusban egyáltalán valami)

Szóval egy nagy 0!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

(Itt meg is néztem, van- a tubusban egyáltalán valami)

Szóval egy nagy 0!!!

sarkanyandi

2016. január 22.

Tényleg vízálló, nagyon szép pillákat tudtam vele csinálni, viszont nap végére kicsit tényleg lepereg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

mesayaa

2015. február 21.

A Vizállósága nekem egy vicc volt! :D Viszont a pilláknak nagyon nagyon szép ívet ad! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Loreee15

2014. július 2.

én akciósan vettem csak az alsó pilláimra használom. Oda tökéletesen bevált, bár pereg, de vízálló, és én szeretem. Újra venni nem fogom, örülök hogy nem teljes áron vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

messin

2014. május 6.

Először tetszett, aztán egy hét múlva már kenhetetlen, kezelhetetlen, túl sűrű lett. Két hét múlva már használni sem lehet, annyira összecsomósodik felvitelkor, hogy lehetetlen szétszedni, mert egyre több paca kerül a szempillákra. Vízállóságát tekintve jó lenne, és nem is irritál, de így mégis használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 6.

pinkyke388

2014. március 6.

Kiárusításkor jött velem haza 349 Ft-ért, "az annyira nem sok pénz, lemondok a ma esti gránátalmámról" alapon.
A üvege egyszerű fekete, kék díszítéssel, nem tetszik kifejezetten, de gondom sincs vele. A keféje nagyon rendezett csavar alakú, sehol egy kiálló száll. A festék intenzív fekete színű, a szagát pedig imádom.
Szépen dúsít, mintha kétszer annyi pillám lenne, de sajnos pici, alig látható csomókat hagy. Az osztálytársaim nem veszik észre, és tényleg hangyányiak, de egy szakértő szem közelről, hamar kiszúrja.
Elég tartós, de egyáltalán nem vízálló.
Azért megérte megvenni, örülök, hogy lemondtam arról a gránátalmáról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

Elég tartós, de egyáltalán nem vízálló.
Azért megérte megvenni, örülök, hogy lemondtam arról a gránátalmáról.

szreka

2013. június 26.

Ez bizony csak hosszabbít.. de még mennyire, az első használatkor sikerült szemöldökig érő pókláb szempillákat csinálnom. Csomósít, összeragaszt, rosszul oszlik el és korrigálni nem tudom, mert az istennek se jön le. Nem szeretem a drámai szempillákat, a nem feltűnő, természetes sminkeket szeretem, de erről ordít, hogy 1 kg festék van a szempilláimon. Olcsó volt, de mire megyek vele.. ha már megvettem elhasználgatom, de baromira oda kell rá figyelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

brigi.balogh

2013. április 11.

Rengeteg szempillaspirált kipróbálva eddig azt mondhatom, hogy ez elég jó volt. Nem csomósította össze a szempilláimat, tartós volt és még az ára is jó. a vízállósága is jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

_zsulu_

2013. február 28.

Hasonló a véleményem. a Rimmel Sexy Curves spirált szerettem volna olcsóbbra lecserélni... Első hetekben jó volt, de hamar besűrűsödött. Nagyon nehéz lemosni, sminklemosóval is, így reggelente garantált a pandamaci fej... Nem fogom újra venni, inkább a picit drágább Rimmel.

Update!: Teljes pénzkidobás.... Még 1 hónapja sincs meg, de már használhatatlan. Besűrösödött nagyon, a szempilláimon becsomósodik, és kis idő múlva elkezd leperegni. Rettenetes, ki kellett dobjam... (Lehet, hogy alapból sokat nyitogatták már a boltban. Tudja valaki, hogy mi a fenéért nem zárják le a sminktégelyeket?!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

whyteangel

2013. január 31.

Kezdetben nem volt vele semmi gond, de néhány hét múlva elkezdett besűrűsödni, az amúgy sem túl híg festék. Ma már annyira sűrű, hogy szinte csak festékdarabkák jutnak a szempilláimra, összetapasztja a szálakat, elnehezíti. Semmivel sem göndörebbek a szempilláim, mint egyébként, a dúsítás is csak kezdetben volt jellemző. Egyetlen értéke van: Tényleg vízálló. De egyébként nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.