Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szalaijudit92, az összetevőket feltöltötte: susumoa, Módosítva: 2011. október 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tavaszi csillogás – egyszerűen lélegzetelállító… a multi dimension körömlakk új színárnyalatai a már jól megszokott XXXL shine fénnyel. A szezon pasztell őrületét követve hét új pasztell színnel találkozhatsz majd az üzletek polcain. Új formulájának kivételes, erős fedése van, és tartósságára sem lehet panasz! Összesen tizenhét színárnyalatban!

Dea

2017. május 18.

Nagyon jó kis körömlakk, évek óta meg van, bár most már kezd beszáradni,eddig hű társam volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Vizililiom

2016. december 26.

Van ebből a kollekcióból egy csodaszép lakkom, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Van ebből a kollekcióból egy csodaszép lakkom, nagyon szeretem. :)

barbee77

2014. december 5.

Volt egy feketém kb 1 éve,és nagyon jól szuperált :) + valamelyik dm-es neszesszerben egy fehéres - gyémántfényű, de sajnos már kevés van benne

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

sihaya

2014. január 25.

Up: na jó, nem olyan szörnyű, harmadnaposan, napi mosogatás mellett is kitart, amilyen gyengén kezdett, ezzel bepótolta.
67-es Just Shout! árnyalatban van meg, anno DM-es táskában volt, eddig a fiók mélyén lapult, de most körömlakk tesztet (selejtezést) tartok. Narancsos szövegkiemelő színű, de sajnos egy rétegben csíkoz, kettőben is csíkoz... nem tudom szépen felkenni :( és nem csak csíkos, hanem foltos is... a többiek véleménye alapján árnyalat (vagy tapasztalat?) függő, kinek milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

bejus89

2014. január 15.

Nagyon nagyon jó!! Gyorsan szárad és rendkívül jól fed! Tartósságát tekintve is nagyszerűen megállja a helyét! 5/5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

OAdrienn

2013. december 23.

Nekem is a Midninght Rocker volt meg, amit nagyon szerettem. Tényleg gyorsan száradt és 2 rétegben szuperül fedett, de nekem sajnos 2 napnál tovább nem tartott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

dorcus89

2013. november 3.

65 Midnight Rocker
Szép a színe, igazi mélykék. Az xxxl shine-hoz semmi köze nincs, de egyébként egy átlagos, ár-érték arányban tökéletes körömlakk. Egy jó fedőlakkal még fényes is, és tartós is. Ami pozitív, hogy gyorsan szárad. Az ecset nekem nagyon középszerű, lehet vele dolgozni, de volt már jobb ecsetű körömlakkom. Viszont a színe miatt így ősszel nagyon rákaptam, rendszeresen használom, ezért a 4 csillag, egyébként erős hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

65 Midnight Rocker

Móni@nya

2013. augusztus 10.

41 Candy Kiss
Önmagában még soha nem használtam. Piros és rózsaszín árnyalatú lakkokat "fényesítek, színezek" vele. Nagyon régen vettem, de nem akar beszáradni. Mint ahogy a körmömön is nehezen szárad. Egyszerűen borzalmas az egész cucc. Viszont beleszerettem. Inkább szenvedek vele, de kidobni nem fogom. Ráadásul ha csak vékony rétegben használom, még jó ideig kitart.
Valahol keresnem kell egy hasonló, de jobb minőségű csoda csillogást.
Szerelmem jeléül kap egy 4-est, és várom hogy kiadják a felturbózott változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

41 Candy Kiss
Valahol keresnem kell egy hasonló, de jobb minőségű csoda csillogást.

iringo

2013. augusztus 8.

Nagyon jók a színek, jól fednek és tartósak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Nagyon jók a színek, jól fednek és tartósak.

kekl164

2013. július 29.

Nekem nagyon bejött. Nekem 1 hétig tartott amíg elkezdett kopni a színe. Szép színei is vannak úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 29.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Barium Sulfate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).