Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kalmaniki, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   1,7 g

"Állítsd össze saját must-have termékedet! 4 vagy 8 színű paletta várja, hogy személyre szabd őket. Húsz szemhéjpúder, öt pirosító és három ajakpúder közül választhatsz – számtalan hatással. Továbbá egy rózsaszín ajak primer az ajakpúderhez, egy highlighter és egy bronzosító, valamint egy fixáló púder. Egyszerűen válogasd össze kedvenc termékeidet, és használd a különleges klikk-módszert, a többfunkciós palettába helyezéshez."

sztike

2020. február 9.

Én szemhéjpúdernek hittem, annak is használom. Valamelyik nap pakolás közben teljesen véletlenül vettem észre a hátsó feliratot, miszerint ő egy bronzer. Én annak nem használnám, szerintem ahhoz szörnyen sárgás a színe, de transfer shade-nek marha jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Kence123

2018. július 29.

A pigmentáltsággal tényleg vannak gondok de az én világos bőrömhöz nem rossz
😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

A pigmentáltsággal tényleg vannak gondok de az én világos bőrömhöz nem rossz
😊

Esther0313

2018. március 29.

Nem pigmentalt,jol bele kell martani,hogy latszodjon is valami,porzik. A szine tokeletesen mutat a boromon, de ezen kivul semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

kalmaniki

2017. október 8.

Elég gyengén pigmentált sajnos,sokszor kell belemártani az ecsetet,hogy látszódjon az arcon. Első bronzosítónak, próbálkozásra viszont teljesen jó szerintem. A kis kiszerelése praktikus és az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.