Essence

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: BloodFay, Módosítva: 2018. december 26.

"22 szín a lélegzetelállító szemsminkért. Lágy nude, hűvös, sötét árnyalatok és ragyogó pop-art színek – ezzel a palettával a kreativitás határtalan, minden lehetséges!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Taymas

2019. április 23.

Imádom. Szerintem ár-érték arányban remek. Teljesen jó ára van ahhoz képest, hogy 22 színt tartalmaz.
Szépek a színek, szóval szerintem egy próbát megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Szépek a színek, szóval szerintem egy próbát megér.

Erus15

2018. szeptember 27.

Szépek a színek, jól pigmentált, praktikus a mérete és mégis minden szín megtalálható benne ami kell. Én a Müllerben vettem, más drogériákban nem találkoztam még vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.