Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Frissítő tonik, amely tisztít és ápol egyszerre, mialatt finom licsi- és kékszőlőillatával is elkényeztet.

alexandra001

2014. október 11.

Tetszik az illata, és a kiszerelése. Megvettem, mert elég olcsó volt. Nekem kicsit ragacsos érzést hagy maga után, de az pár perc alatt eltűnik. Jó, meg minden, de legközelebb valami mást próbálok inkább ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

Lovemakeup

2014. augusztus 27.

Nagyon szeretem,egyszerű, olcsó. Napi használatra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Nagyon szeretem,egyszerű, olcsó. Napi használatra tökéletesen megfelel.

blankapanka

2014. május 28.

egyszer volt ilyenem,de most, hogy megláttam itt elgondolkoztam,hogy újra kéne vennem. én nagyon szerettem.cuki csomagolás,finom illat,és tette is a dolgát.tisztított és az én bőrömet hidratálta is.most micellás vizet használok,de így nyárra lehet beszerzek egy ilyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

ST-ke

2014. május 17.

hát... nem valami nagy durranás. eddig reggel használtam, ugyanis reggel nem szoktam nagy arclemosásoknak nekiállni, hiszen az esti szeánszom elég alapos. ezzel elég áttörölni, kellemes, frissít, leszedi a méreganyagokat és az éjszakai kezelés maradékát. az illata tetszik, a színe ijesztő (legalábbis ha belegondolok mennyi színezék van benne...) viszont nem szárít, nem húzódik tőle a bőr, ami jó. meglesz a helye, azt hiszem, nyáron ugyanis többször használok tonikot a nap folyamán, nekem jobban bejött mint az ásványvizes spray-s fújkodás. erre tökéletes lesz. viszont találtam már ennél jobb tonikot is az én arcbőrömre. erős hármas - ha néhány évvel korábban találkoztam volna vele, még négyest is adtam volna neki. szerintem ilyen első toniknak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 17.

Anyaci04

2014. április 10.

Müllerben vásároltam, tökéletesen meg voltam elégedve vele, szépen letisztította az arcomat, kellemes az illata, nem csíp, nem szárít, barátságos az ára. Sokáig tartott, és az adagolója is nagyon bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

tamusgirl13

2013. november 22.

Annyira nagyon jó az illata. Nem csípi a bőröm, de szerintem nem távolítja el az összes szennyeződést az arcról! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

reka196911

2013. július 25.

Nemrég használtam el. Én szerettem, nem volt semmi extra, de jó illata volt. Leszedte a szennyeződéseket és ez épp elég volt. Esténként szoktam az arcomat át törölni vele, nagyon frissítő volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Narancsos

2013. július 2.

Nagyon finom illatú,ápol,szennyeződéseket leszedi,nagyon szeretem,5/5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 2.

Nagyon finom illatú,ápol,szennyeződéseket leszedi,nagyon szeretem,5/5!

arybaba2

2013. június 29.

Ma vettem 600 Ft korul a Mullerben.Ha kiprobaltam irok.Viszont egy oriasi hibat kovettek el.A magyarra forditashoz leirtak hogy keruljuk a szem es az arc(?!!) Kornyeket.neztem egyet mivel arctonik..aztan elolvastam angolul es ugy volt leirva hogy keruljuk a szaj es a szem kornyeket..:'D
Update:Este,neha reggel szoktam hasznalni.Szepen leszedi a koszt az arcomrol,a nyakamon is szoktam hasznalni.A pattanasaimat (eddig) 1-2 nap utan segitett eltuntetni.Egyedul amit nem ertek hogy miutan felvittem a boromre 5perc utan miert zsirosodik be kicsit az arcom?!Emiatt csak 4*.Mas tonikoknal ez meg nem fordult elo.
Update:Rendszeresen hasznalom,meg vagyok vele elegedve.Mostanaban nem veszem eszre,hogy utana bezsirosodik a borom,igy megeri az 5*ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

zsoxcore

2013. május 11.

Annak idején nagyon szerettem, csak ezt használtam, viszont már nem találok sehol ilyet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol