Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Viks, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. december 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Tökéletes, matt arcbőr? A könnyed, gyorsan felszívódó krém speciálisan a kombinált arcbőrre lett kifejlesztve. az értékes licsi kivonatban és szőlőmag olajban gazdag formula mattítja a T-vonal területét a tökéletesen sima, hibátlan arcbőrért. Egyszerűen alkalmazd letisztított arcbőrön és a nyak vonalán minden reggel és este – ideális alapozó alá. "

Eszter4

2018. július 6.

Nagyon természetellenes illata van,nekem egyáltalán nem jött be. Arctisztítás terén vannak nála sokkal jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

KekHajuLany13

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 21.

Hát mit is mondjak... nekem ez a termek élet mentő volt. Egyik barátnőmtöl kaptam és valami csodát művelt az arcommal. Eleg matt lett tőle es egy mattitó arcpakolással (amit hetente vetek be) még jól hidratált is. Bár mikor abba hagytam a használatát (mert nem tudtam újat venni) a hajam nagyon elkezdett zsiíisodni. :/
De ez akkor is egy csoda termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

De ez akkor is egy csoda termék.

Viks

2016. március 11.

Hát ez egy tökéletes mellényúlás volt....Egy rakás műanyag az egész cucc. Mindegy, hogy sokat vagy keveset viszek fel belőle az arcomra, képez rajta egy filmréteget, ami egyáltalán nem kellemes érzés. Hidratációt ne is várjunk tőle. A mattító hatása kb. 1-2 óra múlva odavész, és nem érzem, hogy tartósabbá tenné az alapozót. Nem fogom újravenni, fél tubussal bírtam elhasználni belőle, de a maradék szerintem a kukában fog landolni hamarosan.

Sőt, most látom, hogy ennek a terméknek voltaképpen csak a csomagolása új...A "régebbinél" is elég jól megjelennek a hasonlóan negatív vélemények, szóval nemcsak az én bőröm nem szereti...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.