Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Sedna, Módosítva: 2013. február 2.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömvédő alapozó lakk.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

aranypáva

2015. december 12.

Furcsának tűnt a körmökön. Fedőlakként próbálkoztam vele, de nem volt a legjobb. Mivel leárazva vettem, nem buktam sokat, de többet vártam a gél-hatású lakkjuk miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

szanaci

2013. április 20.

Nem szeretem. meg kéne védenie a körmömet a színes körömlakktól, hogy ne fogja meg. Ehhez képest ez ezt egyáltalán nem teszi... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 20.

Anika91

2013. március 21.

Az Essence kiárusításkor vettem egyet, gondoltam h ennyi pénzért símán megéri és nem is csalódtam. Teljes áron is megvenném ha gyártanák, mert én még ilyen jó alaplakkal nem találkoztam. A fénye természetesebb és erősíti a körmeim, könnyű rá felvinni a lakkot és gyorsan szárad. Jah, és ami a legjobb, hogy nem buborékosodik. Sírni fogok, ha elfogy :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Natalka

2013. március 21.

Nem mondom, h rossz ez a lakk, mert az nem igaz, de azért elég fura... Alaplakkról lévén szó azt vártam, h szépen kiegyenlíti a köröm felületét, könnyedén megtapad majd rajta a színes réteg. Ehhez képest nagyon nehéz felvinni rá a színes lakkot, az első réteg mindig foltos, "ledobja" magáról. Minden lakkommal így viselkedik, nem csak egy konkrét márkával. De a második réteg már jól terül, szép lesz a végeredmény, és a körmök sem színeződnek el a sötétebb lakkoktól, szóval úgy nincs nagy bajom vele :) de nem venném újra, akkor sem, ha nem vonták volna ki. 3 és feles... najó, kerekítettem 4re :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

ct

2013. március 19.

Akciósan vettem meg, gondoltam, egy próbát megér, mivel egyébként nem szoktam alaplakkot használni. Hát, ha a többi alaplakk is tudja azt, amit ez, akkor innentől kezdve mégis fogok használni. Kár, hogy ezt kivonták a forgalomból, mert teljes áron is megvettem volna. Önmagában is ad egy szép fényt a körmeimnek, ráadásul, mire befestettem az ötödik körmömet vele, az első már meg is száradt. A lakkok tartósságát is megnövelte és ennek köszönhetően nem színeződtek el a körmeim sem a sötétebb lakokktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

kriszti.07

2013. január 21.

Nekem 2-3 nappal is meghosszabbítja a gagyibb lakkor "élettartamár" is. Persze a lakkra kerül fedőlakk is. Akciósan vettem kettőt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

merchajnalka

2012. szeptember 8.

pont az aminek mondja magát: körömvédő alapozó lakk. nekem ezzel még a fekete lakk sem fogja össze a körmeimet, gyorsan megszárad, egyenletessé teszi a köröm felszínét, sokkal könnyebb utána lakkozni, sőt van olyan színem - szintén essence: colour & go - amit az alaplakk után elég csak egyszer felkennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

blange

2012. augusztus 15.

Ha ráfestek, általában elkenődik, mintha feloldaná, magában azonban nagyon szépek lesznek tőle a körmeim, természetesen fényesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

suti_muti

2012. július 2.

Nekem is ő volt az első alap lakkom. Az én körmeim erősebbek is lettek tőle, és tartósabbak a lakkozások, viszont az elsárgulástól egyáltalán nem véd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

babyface

2012. május 25.

sosem használtam alaplakkot ő volt az első, de maximálisan jól teljesít :) pedikűr lakkhoz használtam és nem hazudok már 2 hete! tart, csak minimális a kopás :) persze ehhez a hatáshoz az is kell, hogy a rá kent lakk megfelelő minőségű legyen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.