Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WaterLily, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Rázd fel az üveget és nézd meg, ahogy a kis csillogó glitterek felkúsznak. Ezután használd a kedvenc lakkodat ezzel a fedőlakkal."

pzita93

2016. november 3.

A kedvenc fedőlakkom! Bármilyen lakkon jól mutat, gyorsan szárad és ez a kis varázslat hogy megrázom és csillog, lenyűgözött. :) IMÁDOM

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Imo

2015. július 24.

Leárazáson vettem, és azóta szerelmes vagyok belé... Bármilyen lakkon gyönyörűen mutat, gyorsan szárad, és minden alkalomra tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

ancymancy

2014. december 3.

Engem megvettek :) Elvileg az Essence Better Than Gel Nails-ért indultam, mert istenítettétek. Szerencsétlenségemre nézelődtem még. Ezmiiii....vettem le kíváncsian. Az alján pár csillámocska csücsült. " Rázd fel..." Olvastam gyanútlan. Ráztam rajta kettőt hanyagul, hogy mért is kéne nekem ezt rázni...Szemem-szám tátva maradt. Az amúgy teljesen átlátszó lakk csodálatos csillogásba kezdett amint a csillámok úszkáltak a lakkban. Gyönyörű volt az áruház neonjában. Beesett a kosaramba :D Csak egy körmömön próbáltam, inkább csak a csillámok látszanak, mint maga a fény a körmön, amit vártam volna. Sima, lakkozatlan körmön pedig úgy szárad meg, mintha nem is lenne lakk rajta, csak csillog itt-ott a csillámok miatt. Ha tesztelem élesben is, jövök ápdételni, de ez a kis marketingfogás engem levett a lábamról eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.