Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a körömlakk tökéletes kiegészítője a körömbélyegző készletnek. Speciális formulája magas koncentrációban tartalmazza a pigmenteket, hogy a lehetős legjobb eredményt érd el. A határtalan jókedv és divat garantált! Jelenleg 3 színnel bélyegezheted körmeidet.

Mariliisa

2017. január 27.

Ez az első kifejezett nyomdalakkom, azelőtt gyorsan száradó, sűrű lakkokat használtam nyomdázáshoz, de azokkal nem mindig voltam teljesen megelégedve, mert sokszor halovány lett a végeredmény. Gondoltam, ideje kipróbálni egy direkt erre a célra szánt terméket is; karácsony előtt vásároltam meg magamnak fekete és fehér színekben, először nagyon sokat bénáztam vele, most már megszoktuk egymást. Elvégzi a dolgát, de ahogy előttem is írták, nagyon gyorsan kell vele dolgozni, különben nem szedi fel a nyomdafej. A márkás és az olcsó ebayes plate-ekkel is jól működik. A színei erősek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

nyinails

2016. december 12.

Mindhárom megvan, végül is rendben vannak. Átlátszó nyomdafejjel a fehér nem akaródzik feljönni, így áttértem a Moyrára. A fekete rendben van, az ezüst meg nagy meglepetést okozott, hogy átlátszó nyomdával, Petla plate-ről szépen felvette a mintát, míg egy több ezres társa erre képtelen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Lina14

2016. március 15.

nos,a funkcióját elvégzi, ha a nyomdával használom, iszonyat gyorsan kell vele dolgozni, mert olyan gyorsan szárad, hogy elmaszatolódik
másra viszont alkalmatlan, én is próbálkoztam vele franciamanikűrt alkotni, de már aznap este lekopott, egész körömre egyáltalán nem jó, még átmenetes köröm és márványos technika alá sem ajánlom
olyan gyorsan használhatatlanra szárad ez is, mint a fekete, h nem is éri meg megvenni, az üveg felénél megáll benne az ecset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

Messy2214

2015. december 27.

Meg van a fekete és a fehér is. Szerintem teljesen jók arra amire valóak. Az áruk tényleg kicsit magas 5ml 650ft a moyránál pedig 12ml 690. Csak ezért nem fogom újra venni,de egyébként teljesen meg vagyok velük elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

AkInImOd

2015. december 12.

Megvan a fehér és a fekete árnyalat is. A Moyra lemezekhez használom. A fehérrel néha akadnak problémáim, sokszor inkább a sima fehér Essence The Gel verzióhoz nyúlik, valahogy az jobban szokott viselkedni a nyomdázáshoz (ez pedig stagnál, ezért felváltva használom őket). A fekete viszont nagyon jó, és szép matt, a nyomdázáshoz tökéletes (kipróbáltam rendes lakként, de úgy nem az igazi).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Hencida

2015. december 11.

Fehér, fekete van meg, tökéletesen felviszem vele a körmömre a mintákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

Fehér, fekete van meg, tökéletesen felviszem vele a körmömre a mintákat.

orsipanka

2015. október 19.

Sok összehasonlítási alapom nincs, mert ez az első nyomdalakkom, de a fehér az tökéletesen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

Audrey80

2015. augusztus 16.

Eddig MdU-val és Moyrával nyomdáztam, hát a Moyra és ez kb. egy szinten van, persze az MdU a legjobb. Kipróbáltam, jó, de maradok a Moyránál, ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Lisana

2015. február 6.

A fehér önmagában jól teljesít, de ilyen kicsi kiszerelésben nem éri meg az árát. Akkor már inkább a 350 Ft-os Moyra 03-as hófehér lakk, ami 12 ml, és nagyon szépen lehet vele nyomdázni. A kicsi kiszerelés, és magasabb ár miatt -1 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

p.cseresznye

2014. október 27.

A fehérrel nagyon szép mintákat lehet készíteni, tökéletesen működik. A feketével nem tudtam mit kezdeni, mert olyan gyorsan szárad, hogy mire rányomom a körmömre, rászárad a nyomdára és nem megy át a minta. Szóval vegyes, mert a fehér szuper, a fekete meg semmire nem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 27.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Black 2 / CI 77266, Aluminum Powder / CI 77000