Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Sorea, az összetevőket feltöltötte: SziAgi, Módosítva: 2015. október 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultraerős, acetonmentes körömlakk-lemosó, amely garantálja az intenzív színek könnyű és gyors eltávolítását. Fehérítő hatású az elszíneződések megakadályozására, műkörömhöz is használható.

orsipanka

2019. március 28.

Nagyon hatékony, villámgyorsan lemossa a lakkokat, csak nagyon erős a szaga. (A kókusz illatú is majdnem ennyire hatékony, de annak sokkal jobb az illata.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

sophiestic

2017. október 14.

Jól ellátja feladatát, az illata nem kellemes, viszont jobb mint a nem illatosított körömlakk lemosók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Szaszmancs

2017. január 27.

Nagy zöld isana rajongó vagyok, de egyszer amikor az nem volt, ezt vettem helyette a jó értékelések miatt. Én viszont nem vagyok vele elégedett, leszedi a lakkot (bár nem olyan gyorsan, mint az isana), tehát végül is a célnak megfelel, de rettentően büdös, szárítja a körmöt és még drágább is, úgyhogy pár használat után jó mélyre dugtam a fiókomban és legközelebb csak akkor szándékszom elővenni, ha újra isana válságba kerülök, de ezt is igyekszem elkerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

cattitude

2016. december 17.

egyik kedvenc körömlakklemosóm, a sötét/csillámos/liquid sand lakkokat is szépen lehozza, sokáig kitart és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Evelyn7

2016. augusztus 2.

Nagyon jó kevés kell belőle dörzsölés nélkül könnyedén meglehet szabadulni az intenzív körömlakkoktól is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

etoc

2016. május 23.

Nagyon jól old, az erős színű körömlakkoknál picit dörzsölni kell, de szépen lehozza. Az illatával nincs bajom, tulajdonképp kedvelem. Kár, hogy sok benne a színezék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

philtatosz

2016. március 13.

Van pár körömlakkom, amit csak erős dörzsölés árán bír leszedni, viszont az illatával nekem nincs semmi bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

Éna Bellatrix

2016. február 12.

acetonmentes?! HA-HA. viszont ez a butil acetát, ami benne van, gyilkos. beül az orrba, émelygést, fejfájást okoz. én általában bírom a higítókat, de ez kikészített. a wikipédia szerint is necces, nem értem, hogy itt hogy lehet zöld jelzéssel fent...
viszont tényleg jól old, meg kell hagyni, a nehezebb körömlakkjaimhoz el fogom használni. a többieknél azonban visszatérek az Isanához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

lilibeck

2016. február 11.

Szép nagy adag :D Tényleg erős az illata, de hát ennyi belefér. Van olyan lakkom, amit nagyon nehezen visz le. Illetve kicsit nehéz nekem felvinni a vattára a széles szája miatt. Egyébként jó, de nem veszem újra mert nem kényelmes használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

bianka66101

2015. december 26.

Nekem ez egy nagyon jó körömlakk lemosó volt mindent könnyen el tudtam távolítani vele,de amiért csak 4*-ot kapott az az volt hogy rettentően erős szaga volt és csak kinn tudtam lemosni a körmeim,mert az a helység ahol csináltam 2 napi szellőztetés után is büdös volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid