Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: watershine, Módosítva: 2017. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciálisan hatékony hidratáló körömlakklemosó, mely a legerősebb körömlakkokat is könnyen eltávolítja anélkül, hogy szárítana.

Kókusz és papaya illatú (design edition).

sailorluna

2018. augusztus 3.

a hatásfoka átlagos, tök jó, hogy nem büdös aceton szagú, hanem műkókusz, a lemosás végeztével finom illat marad a körmön. nem éreztem, hogy szárítana, más átlag lemosókkal ellentétben. az isana mandulás viszont sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Alexia

2017. április 28.

Nagyon jó illata van, azt nagyon szerettem. Működése általos. Egy sima lakkot leszedett, csillámosat, vagy homoklakkot nehezen, de igazából más körömlakklemosóval se jött volna le jobban. Jó árban van, és nagyonsok van benne. :) Az üveg szája lehetne kisebb, mert így kicsit nehezen kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

mse02

2017. március 22.

A sima egyszínű, egy rétegű lakkot leszedi minden mást nehezen, a csillámosat sehogy.
Nem fogom újra venni
Picit más a csomagolása most de az összetevő lista ugyanaz, mert látom "már nem gyártják" jelölést kapott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Nem fogom újra venni

Vyvcsyke

2016. október 24.

Alig lehet vele levakarni a lakkot, szörnyű! Illata/kinézete és az hogy nem szárítja a körmöm érdemel 2 csillagot. De már alig várom, hogy elfogyjon. Aveo-s lemosó 1000x jobb nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Rure90

2015. szeptember 22.

Nagyon jó illata van. Mondjuk, nekem a szája túl nagy, így a vattát nem tudom rátenni és fejjel lefelé fordítani, hanem oldalra döntve tudok a vattára tenni, így első alkalommal sajnos sok volt a vattán. De könnyű megszokni, csak az előző pár lemosóm szája vékony volt. Kicsit nehezebben hozza le a lakkokat, mint az eddigiek, de amúgy szuper. Nem szárította ki a körmömet, ami külön öröm, mert az új lemosóktól mindig félek, hogy szétszárít.. Szóval jó kis lemosó, az illata miatt biztos újraveszem valamikor, de hatásban van jobb tőle. Így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

bedina06

2015. február 10.

Kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Kellemes az illata.

Dytta

2014. október 20.

Az epres szerintem jobb. Illatban is. Ezt nem annyira szeretem. Nekem egész jól leviszi a lakkot, de valahogy gyorsabban fogy, mint az epres. Hát hidratálást sehogy sem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

dessy

2014. július 27.

Pontosan , ahogy az elöttem szóló mondta. Illat jó, de a hatékonyság... meg azért vannak ennél fele annyiért nagyon jók pl: aveok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

dnoule

2014. június 19.

Az illata nagyon jó,de a hatékonysága nagyon rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Az illata nagyon jó,de a hatékonysága nagyon rossz.

HyperBunny

2014. április 26.

Egy másikkal együtt vettem 300 forintért a kettőt. A célnak megteszi, ha az ember szereti a kókuszillatot, az elég tartós - a papayát én nem érzem benne. A másik jobban bevált, de sima lakkozást azért ezzel is le lehet szedni, a csillámosakat meg mindenhogy szenvedés. :D Teljes áron azért biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Acetone 0 0