Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dinuska0606, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   1,9 g
Kategória:   Egyéb

Polli

2016. október 23.

Nemrég szereztem be ezt a ceruzát, és nagyon tetszik. Szépen kifehéríti a körmöket, persze nem marad úgy sokáig, max.pár kézmosás. De alapvetően pár pillanat alatt természetes és ápolt kinézetet ad a körmöknek. Ára teljesen rendben van, és sokáig kitart egy ceruza. Én vagy a körmöket nedvesítem be, vagy magát a ceruzát, mert akkor krémes lesz, és sokkal könnyebben használható, na meg persze az eredmény is szebb lesz. Viszont tényleg csak picit kell benedvesíteni, különben már elég folyós lesz, és mindent összefog a fehérség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Rony

2016. május 23.

Én nagyon szeretem a természetes, ápolt körmöket, és ez a ceruza pont ebben segít.
Szépen kiemeli a körömvégeket.
Viszonylag tartós a többi ceruzához képest, legalábbis amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Szépen kiemeli a körömvégeket.
Viszonylag tartós a többi ceruzához képest, legalábbis amiket eddig próbáltam.

Alexandra24

2015. október 17.

Csajok! Ezt a ceruzát a megnőtt köröm részen alul kell használni. Mintha a körmöd alól kapargatnád ki a koszt. Szépen mindenhol befogja. Ha picit benedvesíted, krémesebb lesz és könnyebb vele. Hajmosás előtt teszteltem, persze kijött. De ez csak egy ceruza, nem várhatunk csodát. :) de nagyon szép tiszta, ápolt kinézetet kölcsönöz a körömnek, nem mint mikor sárga alul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

ancymancy

2015. április 19.

Régen volt ilyenem és szerettem. Nem tudom, ti hogy használjátok, de én nem a körmöm tetejét rajzolgattam vele, hanem a már lenőtt körömrészt alulról színeztem be vele. Mintha a koszt akarnátok kiszedni a körmötök alól :D Úgy szép, fehér lesz a körmötök, talán kibír pár mosást is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

snowyfairy

2015. április 17.

A Rossmanban találtam rá erre a ceruzára. Kíváncsiságból meg is vettem, bár akkor fogalmam sem volt mire jó. Aztán mikor hazaértem rákerestem és kifestettem a körmeimet egy francia manikűr alappal majd alkalmaztam ezt. Kicsit sokáig "áztattam" a ceruzát és az egész ujjbegyem meszes-fehér lett. De csak elég megmosni a kezet és lejön. Nem valami tartós az biztos, de nem baj, ha naponta többször kell alkalmazni. Plusz pontot kap még a kupakja aminek segítségével a fehérséget eltudom tüntetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

Oraculum

2014. február 10.

Anyukámnak vetem, nagyon szereti, biztos újraveszem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Anyukámnak vetem, nagyon szereti, biztos újraveszem neki.

Luca33

2013. július 4.

Egy hónapja vettem, mert ilyenem még nincs, és kíváncsi voltam, mit is csinál.
Nem nagy durranás, a körmeim még nem túl nagyok, úgyhogy nehezen használom, de fehérít. Ha nem vigyázok, az ujjbegyem is fehéres lesz. Valóban nem tartós, de sokat babrálom a kezemet, úgyhogy nekem nem probléma, ha minden kézmosás, stb. után újra kell húzni a vonalat.
Jó a kupak kialakítása is, szívesen elszöszölgetek vele, addig sem rágom a körmeim:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Egy hónapja vettem, mert ilyenem még nincs, és kíváncsi voltam, mit is csinál.

petra19970101

2013. április 29.

épp ma voltam a DM-ben, ahol véletlenül bukkantam rá erre a ceruzára. hazajöttem, lemostam a körömlakkomat, és kipróbáltam,hogyan is működik. azt tapasztaltam, hogy jobban rátapad a körmömre, ha előtte puha reszelővel kicsit megreszelem a körmöm felületét, és be is áztatom pár pillanatra. de ne legyen túl puha és nedves a köröm, mert akkor karcos lehet a hatás a reszelés miatt. hajat is mostam utána, és a víztől sem jött le, szép fehér lett a körmöm vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 29.

timity

2013. április 24.

Totális pénzkidobás esete... Konkrétan semmire nem jó! Legalább is tartósság szempontjából biztosan nem! Ötletesnek tűnik, de sokat nem kell várni ettől a ceruzától! Ahogy víz éri a kezet, egy az egyben jön le vele, ráadásul nem is egyenletesen, ettől pedig nem hogy natúr, szépen ápolt körmök látszatát kelti, hanem inkább valami köröm betegségét. :D Pfffff.... :P Jó, persze, fehérít, csak nem hosszú távon, így nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Xinezia

2013. február 8.

Nagyon nem vagyok elégedett vele. Nem tudom mit csináljak vele, most csak kerülgetem a sminkasztalomon. Valóban nem tart tovább, mint az első kézmosás, ráadásul nehéz vele dolgozni. Szeretem az essence termékeket, de ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0