Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Limitált kiadás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Nuss

2015. július 26.

Először egyáltalán nem hozott lázba ez a kollekció, később a Müllerben azonban nagyon megtetszett a pirosító, és a két rúzs.

A pirosítóról: én nem érzem elég pigmentáltnak (vagy még nem találtam meg a hozzá megfelelő ecsetet), és kicsit egy előző trendkiadás (Breaking Dawn arcpír, Renesmee red) pirosítójára emlékeztet. A kettő között az a különbség, hogy ebben egészen apró csillámok vannak. Matt pírnek csillámos, csillámosnak pedig matt :]
Tartóssága rajtam kb. 4-5 óra, fixálóval talán 6.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Tartóssága rajtam kb. 4-5 óra, fixálóval talán 6.

Redlips

2015. július 23.

Sikerült elhoznom a Müllerből (a körömmatricára is vadásztam, de azt már elvitték). Gondolkoztam rajta, mert van otthon sok pirosítóm: krémes és púderes egyaránt, de ilyen színből még egy sincs (csak apricot és rózsaszínes árnyalatok, illetve egy lilás). Nagyon elégedett vagyok vele: gyönyörű szín, egyenletesen felvihető, jól pigmentált. Tartóssága 5-6 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol