Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. május 30.

Kategória:   Ajakápolók

kékvelúrcipő

2014. február 8.

Szépen csillog, én inkább szájfénynek vettem és használtam.
Nagyon ragad, szeles időben felejtős, mert az összes hajszálad a szádra fog tapadni.
Illata íze szokatlan, de nekm bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Szépen csillog, én inkább szájfénynek vettem és használtam.
Illata íze szokatlan, de nekm bejött.

Nuss

2012. április 9.

Érdekes szájfény. Brutálisan mentolos illata van. Szépen csillog. A leheletfrissítést én nem vettem észre.
Egy jó tipp: télen, hidegben ne használjátok, mert lefagy a szátok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Egy jó tipp: télen, hidegben ne használjátok, mert lefagy a szátok :D

cz.szilvia

2011. december 12.

Kicsit sem leheletfrissítő és nagyon ragad! Nekem kiszárad tőle a szám... viszont szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

nitavondee

2011. szeptember 27.

Érdekes kis termék :), elég mentolos! nagyon is, mintha fogkrémet szopogatnék de nem a szám hanem az ajkaim mentolosak ugye... viszont kicsit mintha olyan hatása lenne mint az "xxl" szájfényeknek kicsit nagyobb ajkakat varázsol :), de én ritkán használom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 27.

agi.greendaygirl

2011. augusztus 2.

mentolos hűs érzés, de kétlem hogy frissítené a leheletet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

mentolos hűs érzés, de kétlem hogy frissítené a leheletet :D

eszter

2011. május 23.

Tavaly nyáron használtam, igazán jó érzés a nagy melegben egy kis hűvös menthol!Az ára pedig nagyon alacsony!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

szucslia

2011. április 18.

Egy hirtelen ötlettől vezérelve vettem meg, de nem bántam meg. Azóta mindig a táskámban van. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract