Essence

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2020. október 28.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló alapozó, amely közepes fedést biztosító hosszantartó formula hyaluronsavval és aloe vera kivonattal.

36 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: nyaricili
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Cofi1234

2022. május 12.

Én is inkább a fényvédő után maradt fehér foltokra vettem. Szeretem azt, hogy alacsony-közepes fedése van (nem azért mert tökéletes a bőröm, szimplán csak nem szeretem magamon, ha valami nem természetes). Kézzel szoktam felkenni és utána szivaccsal eldolgozom.
Egyébként nagyon olcsó és szuper. Egy próbát biztos megér.
Nekem a 003 neutreal ivory szín van meg.
Update: annyira megszerettem, hogy újra ettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 12.

Egyébként nagyon olcsó és szuper. Egy próbát biztos megér.
Nekem a 003 neutreal ivory szín van meg.
Update: annyira megszerettem, hogy újra ettem.

Linda74

2022. május 7.

Önmagâban nem hasznâlom arra kevês a fedése,de keverve egy matt alapozóval(ami viszont tul erős)ugy nêz ki nagyon szêp a vêgeredmény.Râadâsul olcso is,és mivel ên eleve mindig kettöt hasznâlok ,valahogy most nem volt szivem egy vagyont fizetni két Double Wear-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 7.

Bogika78

2022. április 18.

Pár napja vettem, mert pont a 80-as szín, a Chai volt akciós, ami tökéletesen illik a bőrszínemhez. Végre nemcsak a rózsaszínes, hanem a sárgás bőrűekre is gondolnak, mert az enyém világos ugyan (nyáron nagyon könnyen és nagyon csokira barnul), de sárga :).
Az alapozó nem erős fedésű, de nincs is szükségem arra. Könnyed, gyorsan felszívódik, a látvány is természetes, nem maszkszerű. Jó érzés viselni, azazhogy semmilyen érzés, mert olyan, mintha eggyé válna a bőrömmel.
Egyelőre teljes bizalmat szavazok neki, ár/érték arányban kiváló kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 18.

Egyelőre teljes bizalmat szavazok neki, ár/érték arányban kiváló kis cucc.

Renapple

2022. április 14.

Inkább BB krém, mintsem alapozó, de egységesítésre tökéletes.
Természetes hatást kelt, könnyű eldolgozni. Csodás párost alkot a márka mattító púderével. (Essence All About Matt)
Nem okozott pattanást, nem szárít.
Ár-érték arányban nagyon jó.
Itteni vélemények miatt figyeltem fel rá.
A legjobb példa arra, hogy nem minden bóvli, ami olcsóbb kategória. Régebben mindig pórul jártam az olcsóbb alapozókkal, de ez kellemesen meglepett! Számomra a Purito BB krémjét azért nem taszította le a trónról, de ahova a Puritot "sajnálom" felkenni, oda ezt használom.
Elégedett vagyok vele.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Inkább BB krém, mintsem alapozó, de egységesítésre tökéletes.
Nem okozott pattanást, nem szárít.
Ár-érték arányban nagyon jó.
Itteni vélemények miatt figyeltem fel rá.
Elégedett vagyok vele.
Újra fogom venni.

Ramonaa

2022. április 12.

Nem a legjobb, de egynek elmegy. Annyira hamar szárad, hogy alig van idő az arcomon szétkenni. Viszont a fedése jó a bőrömhöz képest.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

m.vanessa

2022. március 16.

Nekem a legideálisabb hétköznapi alapozó! Évek óta nem vásároltam az essence-től semmit, mert rossz tapasztalataim voltak egyes termékekkel, de egy pozitív vélemény hallatán megvásároltam, 1700 forintért nem veszíthettem annyira sokat. Eszméletlen sok alapozót kipróbáltam, de hétköznapra egyiket sem szeretem annyira hordani, mint ezt. Természetes hatás, megfelelő fedés, nem ül bele a pórusokba / nevető ráncokba. Télen megállta a helyét, de alig várom, hogy nyáron is kipróbálhassam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 16.

vezsu

2022. február 2.

nem szárít, nem fénylik az arcbőröm, nem ül bele a pórusokba, nem ad nagy fedést. de pld. nyáron kifejezetten elég. Ami tetszik, hogy nem lehet foltosan felvinni, mert eloszlik a bőrön...azt adja, amit ígér, természetes. Kézzel fel lehet vinni, nem kell hozzá semmi. nem szárít, nekem nem ült bele a pórusokba, gyors utazáskor, sietős napokon ideális. Púdert sem kell utána használni. Ennyi pénzért remek alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

beatrisz

2022. január 16.

Jöttem felpontozni ezt a szuper kis alapozót.
Összetvők rendben, alig van benne komedogénnak mondható összetevő, gomba safe (aki érti, érti), a parfüm egyáltalán nem is érződik benne, tök jó ára van.
Felrakom kézzel és szép egységes lesz az arcom. Tényleg természetes hatású, hagy egy egészséges bőrfényt.

És én amúgy nem sminkelek, azért vettem mert a legjobban bevált fényvédőm egyetlen hibája hogy picit fehérít, és ezzel tök jól le tudom fedni ezt, jól működnek együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

Jöttem felpontozni ezt a szuper kis alapozót.

CandyShimmer

2021. november 13.

Olyan mint egy bb krém. Sokat ne várjunk tőle, nem igazán tartós, nem fed olyan szépen. Bár 1700 forintért, amennyibe ez került, már lehet venni Nivea bb krémet amikor akciós, és az ezerszer jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Emma23

2021. november 8.

Nyilván vannak sokkal jobb alapozók a drogériákban de én csak egy könnyed bőrkiegyenlítéshez kerestem alapozót. Erre ez tökéletes. A színétől kicsit tartottam de nagyon meg vagyok vele elégedve ahoz képest hogy csak 1800 forint körül mozog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.