Essence

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2020. október 28.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló alapozó, amely közepes fedést biztosító hosszantartó formula hyaluronsavval és aloe vera kivonattal.

36 árnyalatban kapható

Ár: 1000 , Eladó: crazy724
Állapot: 3 alkalommal használtam, Helyszín: Budapest,, fizetés: Személyesen átvétel

lisebecka

2021. április 18.

Éveken keresztül használtam Essence alapozót, nem igazán törődtem az arcápolással, a jól bevált és egyetlen alapozóm a Soft Touch Mousse volt, de mióta kacsintgatok a szérumok, hámlasztók, tisztítók, hidratálók világa felé be kellett látnom, hogy rettenetesen szárított az az alapozó. Ezt a terméket is csak azért vettem meg, mert féláron volt és “hidratáló” jelzővel illették, 600 forintért pedig egy próbát megért. Csupán azért négy csillag, mert hatalmas meglepetést okozott ár-érték arányban. CC krém szerű, jól eloszlatható a bőrön, a fedése közepes, a bőr egészséges és természetes hatást kelt a használata után. Púderrel könnyen mattítható, széles a színskála és engem egyáltalán nem szárít, bár ehhez valószínűleg a megfelelő mennyiségű, sőt néha több hidratáló szérumom és krémem is hozzátesz. Nem csodaszer, nem felső kategória, de ezt az ára is tükrözi, ellenben ha egy nyaraláson csak ez lenne a táskámban teljesen higgadt lennék és a saját mezőnyében tökéletesen teljesít. Problémás és érzékeny bőröm van, de nem csapott ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

Lina14

2021. január 12.

Én a 040-es árnyalatot vettem meg, ami sajnos egy kicsit sötét, de így is volt alkalmam tesztelni. Kicsit oxidálódott rajtam, én mondjuk viszonylag sok púderrel fixálok az olajos bőröm miatt. A finishe nagyon természetes, kicsit fényes, de le lehet mattítani púderrel. A fedése gyenge-közepes, lehet építeni, de kell korrektor a piros foltokra. Nem nehéz az arcon, dem ráncosodik be napközben, nekem sajnos transzferálódik, de az minden alapomnál így volt.
Mindennapra tökéletes, de nem a legtartósabb számomra, lehet, hogy netről fogom rendelni a következőt, mivel a boltban ez volt a legvilágosabb amit találtam.....
Összességében nem rossz, de nekem a NYX bare with me eddig jobban bejött

Update: pár hónap vislés után feltűnt, hogy nap végére beráncosodik és kihangsúlyozza a bőröm textúráját, nem is szeretem már annyira viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Összességében nem rossz, de nekem a NYX bare with me eddig jobban bejött

ilditoth

2020. december 30.

Még nem dobom ki, bár gyanús, hogy ettől rondább a bőröm (ami azért alapból elég problémás). Rajtam is pattanásokat okozott, mint az előttem szólónál. Pedig kellemes felvinni, elég jó is a fedése. Hiába a jónak tűnő összetevőlista, nekem nem vált be, de lehet, hogy egy kevésbé érzékeny bőrnek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 30.

pipacs17

2020. december 20.

UPDATE: sajnos túl korán örültem neki, 2 hét használat után eltűnt a varázs, és jött a helyére az essence termékektől jól megszokottan a szárító hatás, eltömődött pórusok, kisebb-nagyobb gyulladt pattanások. Így számomra is egy nem, olyannyira, hogy nyugodt szívvel eladni sem tudnám.

Az itteni vélemények miatt döntöttem úgy, hogy megveszek egyet. Annyira sok reményt bevallom, nem fűztem hozzá, de igazából ennél csak drágább "melléfogásaim" voltak eddig... A fedése tényleg egy erősebb BB krémhez hasonlítható, de nekem ezzel nincs abszolút semmi problémám, nem szeretem a hétköznapokban a durva maszkos sminket. Könnyű viselet, nem tömíti el a pórusokat, nem okoz sem nagy gyulladt pattanásokat, sem kis kiütéseket, fényes a finishe, ami számomra még pont az egészséges fényes bőr kategóriába esik még bele. Beauty blenderrel (vagy más hasonló szivaccsal) eldolgozva gyönyörű a végeredmény, és egész nap úgy is marad. Minden reggel ehhez nyúlok, ez lett a hétköznapi alapozóm. :) A téli színem a 070-es, nyárra venni fogok sötétebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

crazy724

2020. december 18.

Nekem csalódás. A müllerben a legvilágosabb árnyalatot vettem meg, picit elüt a bőrömtől, de minimálisan oxidálódik. A fedése minimális, a bőrhibákat, pirosságot, pattanásokat nem fedi el, inkább egységesít. Az én bőrömön írtó csúnya, durván kiemeli a száraz részeket, (főleg a homlokomon), a pihéket az arcomon, borzalmas. Annak ellenére, hogy hidratáló alapozó, engem szárított.

Nem kísérletezgetek vele többet, 3 napig használtam, részemről hatalmas nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Nem kísérletezgetek vele többet, 3 napig használtam, részemről hatalmas nem.

Dorcikaa

2020. november 9.

A 040es arnyalatot vettem meg, ami tokeletesen passzol a vilagos,sargas borszinemhez. En inkabb egy erosebb bb kremnek mondanam, egysegesiti a bort,de a patik foltjait stb nem tunteti el. Egesz nap tart, a maszkon sem volt semmi nyoma. Ha nem pattogok ki tole, akkor allando termeke lesz a neszeszeremben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

zsuzsakobli

2020. november 2.

Az előttem szóló véleménye alapján vettem meg ezt - a tényleg meglepően jó - alapozót. Állaga nagyon jó, tartós, a maszkon nem hagy nyomot (a feketén legalábbis), egy picit beleül a pórusokba, de hétköznapra teljesen tökéletes. Végre nem csak rózsaszínes színárnyalatok vannak, hanem lehet választani a bézs színek közül is. A fedése közepes, estére talán már egy picit szárít, de ennyi pénzért bőven megéri. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

HRenata

2020. október 31.

Pár éve próbàlkoztam essence alapozókkal, és akkor azt mondtam, soha többet. De most ez valamiért birizgálta a fantáziámat és mivel viccesen olcsó, vettem egyet. Először is végre nem háromfèle szín van csak, hanem rengeteg, és nem mindegyik narancssárga. A 080 Cool chai árnylatot választottam, és tökéletesen passzol, ez már hatalmas plusz pont, hogy nemcsak nagyjából jó, hanem tényleg. Az alapozó inkább krémes, nem folyékony, az én normál-picit száraz bőröm szereti, nem szárít a hűvösebb időben sem, ami a korábbi alapozómnál pl probléma volt. A fedése közepes, nekem elég. Tartóssága szerintem rendben van, pattanást, irritációt nem okozott eddig. Egyelőre úgy tűnik, új kedvencem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 31.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.