Essence

Ár:   809 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2022. november 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Ha igazán tökös megjelenést szeretnél viszontlátni körmeiden, akkor ez a matt körömlakk neked való!

2 árnyalatban kapható:

• 01 Pumpkin Patch Princess - narancs
  • 02 Autumn Leaves & Pumpkins, Please? - khaki

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AkInImOd

2022. november 8.

A képen is látható khaki árnyalat van meg. Nem az én színem, de ezek az essence limitált körömlakkok mindig nagyon bevállnak, így nem tudtam a boltban hagyni. Szépen fed egy közepes rétegben is, de én két vékony réteggel is elégedett vagyok. Tartóssága klasszikus 3-5 nap alap- és fedőlakkal. Hamar szárad szép mattra, de fényes fedőlakk mellett nem mattul vissza, aminek örülök. Amivel nem vagyok teljesen elégedett, az az ecset: egy kicsit lekerekítettebbel jobban lehetne teríteni a színt a köröm tövéhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 8.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.