Essence

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az ultra könnyű, gyorsan felszívódó zselés krém különösen az érzékeny és zsíros bőrtípusra lett kifejlesztve.

A hűsítő zselé felfrissíti és simává varázsolja az érzékeny bőrt. A hatékony CLEARDERM KOMPLEX csökkenti a bőr fényességét és hosszantartó matt hatást biztosít, miközben küzd a pattanások és az apró fekete pöttyök ellen.

Olaj-, illatanyag- és parabénmentes. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Dusinko

2015. november 21.

nem vált be a zsíros bőrömön, nagyon hamar átfényesedik, ragacsos, kellemetlen érzést hagy az arcon, mintha egy másik réteg lenne rajta ami nem igazán szívódik be, nyáron talán elviselhető a zselés állaga miatt, egyébként nem vásárolnám újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

ToriRenton

2015. november 6.

Nem jött be...
Mattít, igen, de csak egy ideig. Pár óra után kellemetlen zsíros/nyálkás érzésem lett, és kicsit fénylett is a bőröm. (Nem annyira mint krém nélkül, de ha már rákentem valamit, az használjon is... de a kellemetlen érzés vele a fő bajom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Nem jött be...

Powderpuff Girl

2015. szeptember 9.

Ragacsos, nem hidratál eléggé. Talán valamennyit mattosít és nem hagyja elharapózni a pattanás helyzetet az arcomon, de nem vagyok vele elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Krisz78

2015. május 19.

Természetesen ez is a "megvolt" kategória.
1 esélyt kapott: a homlokom csillogott és ragadt.
Még csak be sem szívódott.
Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

Természetesen ez is a "megvolt" kategória.
1 esélyt kapott: a homlokom csillogott és ragadt.
Még csak be sem szívódott.
Kukában landolt.

Orsika89

2014. szeptember 28.

Részemről ez a nulla csillag/ kuka kategória. Az egy dolog, hogy nem mattít, de egyáltalán be se szívódik. Egyáltalán. Egy könnyű kis nyári krémet kerestem, könnyű textura, gyors beszívódás, enyhe mattító hatás: ezek közül egyiket se kaptam meg. A krémet bárhogy kentem, fél óra után is ott volt a bőrömön, rettentő érzés volt, le kellett mosnom. Szóval 3 próbálkozás után a szemetesben landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

kvitta.girl

2014. július 29.

Minden nap alapozó alá használom, először elég furcsa mert az összes pórust kiemeli ami létezik és enyhe bőrpír lesz de csak 1-2 mpig aztán beszívódik és mattító alapozóval és púderrel meglepő sokáig sima, matt lesz a bőröm még ilyen nyári melegbe is. Pattanásokra illetve mitesszerekre természetesen nincs semmi hatással,de jó érzés így nyáron a többi előnye. Újra nem veszem mert várom hogy MO-ra bejöjjön a MF prímere arra vadászok, de elhasználni el fogom szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

dindori

2014. július 4.

Tetszik a hatása, de sajnos engem zsírosít (nagyon), annak ellenére,hogy mattítónak van eladva. Estére szoktam használni, így ki tudom használni a bőrnyugtató hatását. Reggelre diszkógömb fejem van,de úgyis tisztítással kezdjük a napot, úgyhogy nem baj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

verus480

2014. január 23.

Megvagyok vele elégedve, megéri az árát, például nálam sokkal hatásosabb,mint egy akármilyen drágább kiadású krém. Tényleg mattít és nagyon kellemes sima hatást hagy maga után a bőrön. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

honey88

2014. január 16.

Tetszik, kellemes érzés felkenni, nagyon hamar beszívódik és sima tapintást hagy maga után. Viszont a hidratáló hatása nem túl erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

d-i_n-a

2014. január 8.

én viszont nagyon szeretem...eddig ez a legjobb mattító krém amit valaha használtam...sminkalapnak is jó... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Zinc PCA, Glycerin