Essence

Ár:   889 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéd, mégis rendkívül hatékony segítség a gyulladás gyors és célzott megszüntetésének érdekében. Az átlásztó gél hűsítően hat közvetlenül a pattanásokon alkalmazva. Gyorsan leszárítja a pattanásokat.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

sailorluna

2018. augusztus 9.

többször is hatásos volt, de van, amikor semmit nem tud csinálni. bár alkoholt tartalmaz, mégis használom néha, mert picit segít. az alkoholt leszámítva amúgy jók az összetevői. a kicsiken tud javítani, a nagy, gyulladt göbökkel sajnos nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Rure90

2016. november 30.

Hát, az Aknesolt nem üti, de alapvetően ez is szárít, és nem hagyja jobban bedurranni a pattanásokat. Nem rossz, de van tőle jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Judit16

2016. június 13.

Nagyon szkeptikus voltam, amikor először kipróbáltam, mert nekem sohasem váltak be az ilyen "anti-patti csodaszerek", de ez tényleg segített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

SzanEsz

2015. július 8.

Nem vettem észre, hogy gyorsabban múlnának a pattanások tőle. De kitartóan használom, ha kell... Soha nem lehet tudni alapon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

kata12

2014. július 31.

Köszi dorisz93:)
Egyébként már be is szereztem, és azt tapasztaltam, hogy leszárítja a pattikat viszont most csúnyább sebek lettek a helyén:( Egyenlőre még nem pontozom le de még update-elek!

Update:
Nem igazán győzött meg sajni ez a zselé:( Igazából naponta többször használtam és kb két hét alatt szárította le lassacskán pár pattanást, de így is elég nagy nyomuk maradt, és szerintem maguktól, krémezgetés nélkül is elmúltak volna a pattik. Na mindegy, azért használgatom de újravásárolni nem hiszem, hogy fogom:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 31.

Köszi dorisz93:)

Update:

bubbans

2014. június 27.

Az egyik beauty bloggernél olvastam róla, és mivel most a vizsgaidőszakban elég csúnya lett a bőröm, gondoltam kipróbálom. Több magasabb árkategóriájú termékkel (Vichy, La-Roche Posay) is kísérleteztem mostanában, de egyértelműen ez a leghatásosabb! Csodát tett a pattanásaimmal és már 1-2 nap alatt hat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Oraculum

2014. május 8.

Én is akciósan jutottam hozzá, eddig nem vettem észre változást, habár nincsenek hatalmas piros pattanásaim, csak apróbbak, finoman hűsített, de a Garnier Pure jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Adrien92

2014. április 24.

Mivel most akciós a Rossmann-ban 449Ft, tettem egy próbát vele, bár sok reményem nem volt hozzá. Miután kipróbálásra került a sor, meglepően tapasztaltam, hogy elég jól leszárította a pattanásaimat. Meglepően jó és használ. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.