Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. június 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Heli

2013. január 2.

Nagyon szerettem ezt a pakolást. Kár, hogy megszűnt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Nagyon szerettem ezt a pakolást. Kár, hogy megszűnt. :(

reku87

2012. augusztus 21.

Nekem bevált, utánna tisztábbank, puhábbanek éreztem a bőröm. csak ajánlani tudom, egy próbát szerintem megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

berni88

2011. december 16.

Szerintem meg még lehet kapni, én pont ma láttam a müllerbe. Nem biztos, hogy pont ilyen, de az is essence tasakos és termo mask-ként volt. Majdnem ezt vettem meg a miteszer tapasz helyett. Úgyhogy szerintem érdemes utána járni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

bunieka

2011. június 20.

100 Ft-ért vettem a Rossmannban, és meg kell hogy mondjam, nagyon tetszik. Eddig 3szor használtam és utána mindig tisztábbnak tűnt az orrom környéke, a bőröm pedig egészségesebbnek. Nem tudom hogy csinálta mert nem nagyon hiszek a pórustisztító pakolásokban (kivéve orrtapasz, de az se használ nekem túl sokat) ezzel mégis úgy tűnik, hogy tényleg működik. Kár hogy nem kapható a továbbiakban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.