Essence

Ár:   889 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissacko, Módosítva: 2016. január 31.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a gyengéd arclemosó rögtön eltávolítja a szennyeződéseket az arcodról, hidratáló összetevőinek köszönhetően rugalmasá és lággyá varázsolja az arcbőrt. Rendszeres használata mellett a pattanások és mitesszerek eltűnnek, és megelőzi a bőrhibák kialakulását. A bőr láthatóan egyenletesebb lesz.

LathatatlanOzike

2016. február 26.

Vegyes érzések kavarognak bennem. :) A pattanástalanító, pattanás megelőző funkciója nagyon jó, szépen elbánik a problémás bőrömmel. (Persze, így is van 2-3 pattanásom, de nekem ez kevés, és csoda, hogy csak ennyi van.) Ennek ellenére a bőrömet iszonyatosan kiszárítja, sajtot tudnék rajta reszelni a használata után. :D Másnapra szebb lesz a bőröm a krémek hatására, de akkor sem jó, hogy ennyire szárít.
Nagyjából 2 hete kezdtem el használni (nem minden egyes nap), még nem dobom el magamtól, kísérletezek vele.

Mit is mondhatnék... a kísérletezésnek vége. Száraz lett tőle az egész arcom, lehámlott. Hamarosan visszakapja a bőröm az eredeti kinézetét a Helia krémnek köszönhetően, de többször tényleg nem használom. :) Csillagban megkapja a kettest a pattanástalanító hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

holbanett

2014. július 2.

Az illata elég rossz, de hatásos, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Az illata elég rossz, de hatásos, szeretem!

teko92

2014. június 6.

Borzalmas, mást sajnos nem tudok róla mondani...akciósan vettem a Müllerben és olyan szinten szárította az arcomat ( hidratálás mellett), hogy az orromon és a homlokomon hámlott le a bőröm és még arcradírral se tudtam helyrehozni, 2 hétbe telt mire elfogadható állapotba került az arcom, mondanom se kell,hogy a kukában végezte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

melange5014

2013. augusztus 11.

Én nem vettem észre hogy szárítaná a bőrömet. A felesleges faggyút jól eltávolítja és gazdaságos is mivel kevés is elég belőle:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

vedina007

2013. május 15.

Túl folyós és borzalmasan szárítja a bőrömet. 4x-5x használtam, azóta csak kerülgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

elizabett85

2013. április 6.

Nagyon jól tisztít, a sminket is tökéletesen el lehet vele távolítani. Viszont kizárólag csak napi egyszeri használatra ajánlom, mert nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

feketebakancs

2013. február 25.

Az első pár használat után nekem is nagyon kiszáradt tőle a bőröm, de nem adtam fel. Nem szabad sokat fogni belőle. Bab nagyságú bogyó elég, és azt jó alaposan elkenni nedves arcon, esetleg valami finom szőrű kefe segítségével. Nem kell tonikozni utána. Már a harmada elfogyott és láthatóan kevesebb mitesszerem van. A patikat is kordában tartja.
Négy pontot kap, mert nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 25.

Négy pontot kap, mert nagyon szárít.

linda.labik

2013. február 10.

Kb. 3 napi használat után kiszárította a bőröm, az orrom úgy hámlott, mint egy egyhetes, intenzív náthás betegség után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

hardcandy4

2013. január 27.

4 napi használat után az arcom száraz, foltokban piros és hámlik. Borzalmas ez a termék!

Update: Kontakt ekcémát okozott az arcomon, ami még sosem fordult elő velem. Hihhhhetetlenül útálom ezt a lemosót!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

andi91

2013. január 20.

A pattanásaimmal nem csinált semmit, cserébe viszont jól kiszárította a bőrömet. Ami amúgy nekem nem nagy baj, mert nekem alapjáraton rettentő zsíros a bőröm. Állagra nagyon híg, a szagát pedig nem minősíteném... Összességében semmit nem ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol