Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Carmenessque, az összetevőket feltöltötte: belle, Módosítva: 2015. szeptember 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A hatékony, pattanástalanító tonik, amely púdert is tartalmaz. Tökéletes befejezése az arctisztítási rituáléknak. Felveszi a küzdelmet a pattanások és miteszerek ellen, és egész napon át tartó matt arcbőrt biztosít.

Sunrise

2014. július 16.

Szeretem ezt a tonikot.Csak bizonyos területeken használom, mert az egész arcra használva nekem túlságosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

vargazsofia23

2013. november 8.

Nem tudok rájönni, hogy Magyarországon más a csomagolása mint Németországban, vagy a kép csalóka? Mindenesetre azt hiszem ezt a tonikot használom :D Habzik, púder az alján. Semmi extra.... Nem tudom megmondani önmagában mennyit ér, mivel mindig 3 lépésben ápolom az arcomat, és,ha egy kimarad, mind3 kimarad. Az biztos, hogy a vattakorong elárulja, jól tisztít. Használat után felfrissültnek érzem a bőröm. Kétlem, hogy a már meglévő pattanásokkal bármit is csinálna (arra nálam csak az arcmaszk segít), viszont segít abban, hogy új se alakuljon ki. Összegezve olyan átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

s_kitty

2013. május 28.

Nekem semmi extra, tökéletesen leszedi a szennyeződést, de más semmi. Egy próbát megért, mellesleg kellemes illat, és tényleg mattít :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 28.

feketebakancs

2013. február 25.

Számomra ez egy pazar tonik. Már a második üveggel használtam el. Nem csökkenti a patik számát, de kordában tartja őket. Ha pár napig kihagyom a használatát 'elárasztanak' a kis gonosz dudorok. Valóban nagyon habzik, legalább addig míg a fele el nem fogy, de ez nem zavaró.
Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 25.

Nem szárítja a bőrt.

Orchid

2012. november 6.

Nekem is nagyon habzik és ez nagyon idegesít, viszont nem hagy maga után fényes réteget és nem szárítja ki a bőröm. Volt, hogy napi szinten használtam, de most már nem, van, hogy hetekre elfelejtem. Újravásárolni nem fogom, mert nem igazán látom hasznát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Oraculum

2012. november 2.

Nem rossz, bár nekem nagyon habzik, mivel klénytelen vagyok felrázni az alján lévő púder-részecskék miatt...leszedi a mindennapost koszt, de miteszerekkel, pattanásokkal nem igen küzd meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

CatLynn

2012. szeptember 18.

Nem rossz ez a tonik. Kellemes illata van, üde érzést nyújt, a sminket leszedi. Mégis ami miatt levonok 2 pontot az az, hogy a púder miatt nyáron nem ajánlom használni, mert könnyen "beleégetheti" a Nap a bőrbe, a másik pedig, hogy nagyobb tisztító hatást várnék, a pattanásaimmal és mitesszereimmel nem tudta felvenni a küzdelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

bendee91

2012. január 29.

Nekem tetszik az illata, és nem sokat tonikozok, de akkor bőven jó. Nekem bejön.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

chickweed

2011. december 6.

nem tudtam eldönteni, hogy szeretem-e vagy sem.. akciósan 300 forintot, nekem is megért :D de nem venném újra, még akciósan sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

Carmenessque

2011. március 29.

Sima tonik, annyi benne a turpisság, hogy púder van benne, ami szépen leülepszik, ezért mindig fel kell rázni használat előtt. Nem rossz, de nem is kiemelkedően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.