Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. január 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A népszerű tisztító tapaszok már a homlok és az áll területén is használhatók. Az optimális ragasztó erő megszabadítja a bőrt a mitesszerektől, a szennyeződésektől és a felesleges faggyútól. Csak nedvesítsd meg a megtiszított arcfelületet, helyezd fel a tapaszt, várj, és távolítsd el!

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Virág-os

2019. november 25.

Hasznos, nekem szokásosan sok mindent kiszed. Arra még nem jöttem rá, hogy a szám körül miért nem működik.
Viszont kicsi, így inkább az orra való változatot vágom szét, úgy sokkal gazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Brbgi

2018. július 18.

Az én bőrömmel semmit nem tett. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Az én bőrömmel semmit nem tett. Nagy csalódás volt.

pinupdollstella

2018. május 16.

pénzkidobás, nem történik semmi változás. két próbát adtam neki, mindkétszer csak kipirosodtam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Powderpuff Girl

2017. december 21.

Mintha láttam volna valamit a lehúzott orrtapaszon...ja, mégse (professzionálisan fürdés után, felpuhított bőrön, kitágult pórusokkal, nedvesen használtam). Sehol semmi. Vicces kis pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

emese98

2017. december 3.

Nem használt nekem semmit sajnos. Pedig nagy reményeim voltak hozzá. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Nem használt nekem semmit sajnos. Pedig nagy reményeim voltak hozzá. :(

namii

2017. február 11.

2 próbát is adtam neki.. de semmi sajnos. Nagyon minimálisan segített, kb mint halottnak a csók. Az utolsó darab most is az orromon van, várom a csodát. :/ Pénzkidobás volt, pedig szeretem nagyon az essence termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

NikiVagyok

2017. február 6.

Semmit nem ért :( Biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Semmit nem ért :( Biztosan nem veszem újra!

szilvasitimea

2016. augusztus 3.

Én kipróbáltam, nedves orra tettem rá 15 percre, és egészen jól kiszedte a miteszereket ! Persze nem az összeset, de jókora mennyiséget eltávolított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

zsuzsoka0925

2016. február 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz: pénzkidobás.

missk

2015. november 20.

Imádom az Essence-t .. de ez semmit sem ér :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 20.

Imádom az Essence-t .. de ez semmit sem ér :(

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

PVP 0 0