Essence

Ár:   560 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2017. július 24.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A praktikus orrtapaszok gyorsan és alaposan szabadítják meg a pórusokat a mitesszerektől és a faggyútól. Csak nedvesítsd meg a megtiszított arcfelületet, helyezd fel a tapaszt, várj, és távolítsd el!

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

orsipanka

2021. január 20.

Nem estem hasra tőle, alig szed ki valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Nem estem hasra tőle, alig szed ki valamit.

balankaa01

2017. június 16.

Első: semmit nem szedett ki. A ragasztót alig tudtam leszedni az orromról.
Második: megint semmi. 😂
Harmadik: nem, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Első: semmit nem szedett ki. A ragasztót alig tudtam leszedni az orromról.
Második: megint semmi. 😂
Harmadik: nem, soha többet.

springee

2017. június 13.

Használtam már rosszabbat is, ami tényleg egy darabot nem szedett ki, de a közelmúltban volt már dolgom jobbal is. Közepes kategóriájú, ha épp nincs abból az olcsóbb, kevésbé ismert tapaszból, akkor ezt veszem meg, mert valamennyit azért ez is kiszed, de tapaszok közül már nem ezt preferálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Bbb23

2017. május 10.

Az itt olvasottak alapján kezdtem nagyon bánni, hogy megvettem ezt a terméket, míg ki nem próbáltam. Az első használat után nekem kellemes csalódást okozott. Gond nélkül az orromra tudtam tapasztani és 20 perc elteltével lehúztam. Elég sok mitesszert kiszedett, ami nálam nagy szó, mert eddig semmivel sem sikerült eltávolítanom egy darabot sem belőlük, de azért nem csodaszer, többre is képes lehetne, a nagyobb mitesszereket ugyanis nem távolította el sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Cathi

2017. április 26.

nekem elég jól tette a dolgát, sok mitesszert kiszedett. persze nem az összeset, de még mindig sokkal jobb, mint más ilyen termékek, amik semmit nem tettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

nikolett00

2017. február 15.

Hát... Nem igazán segített... Volt egy-két kis behámosodott rész, ami a pattanás után maradt meg, azt leszedte, de ennyi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

nnagy822

2017. február 11.

Első próba után írok, a másik kettőt el használom, vagy lehet oda adom testvéremnek és anyunak próbáják ki ők is, mert nekem semmit nem segített

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Nari93

2017. február 3.

Konkrétan semmit nem használt. Még puhábbnak sem éreztem a bőrömet, így sajnálom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

lovecreams

2017. február 3.

Ez az első ilyen tapaszom, nincs másfajtákkal viszonyítási alapom. Összességében nem teljesen jó. A mélyebb, nagyobb mitesszerekkel nem tud mit kezdeni sajnos, a kisebbeket és az elhalt bőrt viszont eltávolítja. Használata után az orrom pihe-puha selymes lesz, csak ezért kap 2*-ot. Én nem ajánlom, biztosan utánanézek más alternatívának is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

fairynorah

2017. január 17.

Nem volt elég hatékony,csak pár daravot húzott ki rendesen, a Mülleres hatásosabb volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

PVP 0 0