Essence

Ár:   1079 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2017. július 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az új kétfázisú formula a CLEARDERM komplexszel szupergyorsan és hatékonyan szárítja le a pattanásokat egyik napról a másikra. Használat előtt rázd fel, alkalmazd az érintett területen este arctisztítás után! Reggel öblítsd le!

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

doraorsolya

2019. október 10.

Véletlenül bukkantam rá az üzletben erre csodára.
Képes egy éjszaka alatt eltüntetni a csúnyább pattanásokat is.
Több előttem szólóval ellentétben nem látom, hogy száradna a folyadék, vagy párologna.
Fantasztikus, sokszor életmentő, biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 10.

Véletlenül bukkantam rá az üzletben erre csodára.
Képes egy éjszaka alatt eltüntetni a csúnyább pattanásokat is.
Fantasztikus, sokszor életmentő, biztos újra fogom venni!

CNiki

2019. február 7.

Nekem egyáltalán nem használt. Teljes pénzkidobás, nagyon szárított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Nekem egyáltalán nem használt. Teljes pénzkidobás, nagyon szárított.

ccvc

2019. január 30.

szerintem jó kis termék ez. én nem vettem észre hogy párologna. kb egy hónapja van meg és még több mint félig van a kis üvegcse. nem is száradt be se.
csípnek tényleg csíp mikor felkened dehát most na. ennyit megér. másnapra viszont jelentősen javul a pattanások helyzete. én mindig beledörzsölök 4-5 másodperc után, félig megszáradt állapotában a bőrömbe ahol a pattanás van. így kevésbé vagyok vicces látvány is a fehér foltokkal :D, ha csak úgy rajtahagynám. az ott jól rászárad a bőrömre másnap reggel meg lemosom kenek rá kis csipkebogyó krémet, estére már alig látszik valami a pattanásból. nekem teljesen bejövős a termék, újra fogom venni.
nem tudom mért van rajta a már nem gyártják jelzés, rossmannban még siman kapható

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

Nekem szuper krém. Nagyon szépen leszárította a pattanásaim. Viszont azt vettem észre akkor jobb,ha előtte kinyomom a pattanást.Úgy sokkal szebb hatást lehet elérni vele.Éjszakára szoktam használni. Ez biztos újra vevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

sailorluna

2018. szeptember 5.

csillapította a pattanásokat, de nagyon szárított, hamar elfogyott, így ehhez képest már nem olyan olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Renaa

2018. július 10.

Nekem nagyon bevált. Igaz, hogy csíp az alkohol miatt, de 2 éjszaka alatt letünteti a pattanásaimat. Elpárologni még esélye sem volt mert 2. használatnál kiöntöttem majdnem az egész első tubust. A maradék tényleg könnyen száradt, de a második üveg ami még szinte teli egész jól bírja.
Az árát azért sokkalom kicsit ezért a menyiségért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Az árát azért sokkalom kicsit ezért a menyiségért.

bgabryellla

2017. október 2.

Hatásosnak hatásos, viszont brutális módon képes kiszárítani a bőrt. Ráadásul hajlamos csípni az érintett felületet. Az állaga eleinte folyós, de hamar besűrűsödik és a hatása is romlik ezáltal..ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Mese89

2017. április 16.

Elpárolog! Szó szerint. Multheten vettem a 2.-at (bevalt amugy, csak vigyazni kell mennyiszer hasznaljuk) Szoval kb. 6x nyitottam ki, sietve felkentem majd gyorsan visszazartam. Mar az elozonel is eszrevettem, hogy parolog, de ez mar kicsit duhito. Ennyi penzert nem esik annyira jol..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

timeadombi

2016. november 30.

Most vásároltam először, az utóbbi hetekben sok pattanásom lett.
Nekem bevált a termék, visszahúzódnak a pattanások 1-2 nap alatt. Nem szárad be és sok van az üvegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Most vásároltam először, az utóbbi hetekben sok pattanásom lett.

BBijanka

2016. november 10.

Én most vettem ilyet először, mert mostanában elég sok pattanásom lett, ami általában nem jellemző. Nem olvastam róla semmi féle kritikát, így megosztom veletek a saját befolyásolatlan véleményem.
- kiadós adag
- olcsó
- hozta a várt eredményt
- kisebb pattanásokat 1, nagyobb pattanásokat 2 nap alatt eltüntette( amiket nem nyomkodtam meg kapargattam szét, mert ugye az már inkább sebnek minősül )
Sokan írták, hogy félig volt az üveg, vagy pedig beszáradt.Nos nekem tele volt és még mindig ugyan olyan az állaga.
Tőlem megkapja az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

- kiadós adag
- olcsó
- hozta a várt eredményt
Tőlem megkapja az 5*-ot.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Zinc PCA, Propylene Glycol, Glucose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!