Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: Bibike, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk.

NeliaA

2020. október 30.

Megmaradt két évvel ezelőttről és most kezdtem el újra használni. Nekem semmilyen rossz tapasztalatom nincs vele, szép finisht ad a fényes vagy közepesen fényes lakkjaimnak. Száradási időnél nem szoktam kísérletezni, illetve nem szoktam különösebb figyelmet szentelni, hogy valamit gyorsan száradónak marketingelnek... egyik gyártó sem fogja azt írni, hogy "lassan száradó" :). Kivárom az idejét, ennek szerintem olyan 15 perc szokott lenni. Igaz, előtte a színes lakkrétegeknél nagyon türelmes vagyok, fél-1 óra akár rétegenként. Szerencsés helyzetben vagyok, hogy ráérek hetente egyszer-kétszer ezzel elszórakozni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Panni21

2019. február 19.

Nyugdíjba vonulhatok, mire megszárad :(
Nem szoktam lakkozni, csak most karácsonyra kaptam ajándékba egy csodszép natúr rózsaszínt, úgy döntöttem, elhasználom, afölé kerestem valami olcsó fedőt. Hát, mellényúlás, nem bír megkötni. Már bánom, hogy nem a drágábbat vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Nyugdíjba vonulhatok, mire megszárad :(

Dorinaa

2018. május 15.

Rá kerestem vajon itt mit írtok róla, és egyszerűen nem értem. Az enyém elvileg ugyanez, és nekem egy réteg alaplakkra, két réteg Jollie France-ra rákenve pikk-pakk megszáradt és szép fényes is lett. Nekem az ecsettel sem volt gondom, szépen és könnyen el tudtam oszlatni, valójában szinte magától eloszlott. Hiába nyomkodom, nem puha alatta se, pedig egy órája csak hogy rajta van. Nekem nagyon tetszik, én nem fogom kidobni. Főleg hogy már nem is gyártják, ezt még sajnálom is..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

googles

2017. szeptember 23.

Uj csomagolasa van, valoszinuleg javitott valtozat. Hasznalhato, de kuzdelmes. A mar megszaradt lakkot is oldja. Kicsit bubisodik. Az ecset nagyon keskeny, nehezen hasznalhato es gyorsan kell kenni, mert hamar szarad. Szoval lehetne sokkal jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Shama

2017. április 11.

Nem is értem. Nemhogy gyorsabban, inkább lassabban szárad meg tőle a lakk. Pénzkidobás! Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

kfvera

2016. október 24.

A korrektség kedvéért nevezzük egyáltalán nem száradó fedőlakknak. Nem ismétlem az előttem szólókat, minden negatív kritikával egyetértek. Talán felszaladt harisnyákra jó lesz, úgyhogy még van egy köre a táskámban, mielőtt a kukában landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

szilva1987

2016. október 17.

Semmi jót nem tudok elmondani róla. Egyáltalán nem szárad gyorsan, sőt szerintem meg sem szárad, felpuhítja az alatta lévő lakkozást és egy gumis réteget képez, 2 nap után is lazán belenyomódik még az ágynemű szövet mintázata is. Borzalmas termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

ency091

2016. szeptember 21.

Megvettem mert ez volt olcsó, nem szeretek fedőre sokat költeni. De ez tényleg nagyon gáz. Felkentem, száradt vagy 2 órát, elmentem egy 3 órás előadásra, ennek ellenére este sikerült lemosogatni az alatta lévő opi lakkal együtt.... Még azt sem engedi megszáradni, saját maga meg max gumicukrot képez a lakkon. Soha többet nem veszek fedőt, inkább alapozólakkot fogok használni, a lakkok tetejére meg semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Kingucii

2016. augusztus 22.

500-600 Ft körül volt a Rossmannban.
Gyorsan megszárad. Sokan írtátok, hogy nem gyorsítja meg a körömlakk száradását, hát nem is az a funkciója.
Én alap és fedőlakknak használom, nekem bevált. Szép fényt ad, gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

500-600 Ft körül volt a Rossmannban.
Én alap és fedőlakknak használom, nekem bevált. Szép fényt ad, gyorsan szárad.

0bikbik0

2016. augusztus 14.

Egy újabb kiadásom van, legalábbis az üvege nem így néz ki.
1. Nagyon lassan szárad. Lassabban, mint a normál lakk :-(
2. Feloldja a már megszáradt lakkot is, ami alatta van.
3. Töredezik, pereg néhány óra múlva is akár...
Nagyon-nagyon, elmondhatatlanul rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Egy újabb kiadásom van, legalábbis az üvege nem így néz ki.
1. Nagyon lassan szárad. Lassabban, mint a normál lakk :-(
2. Feloldja a már megszáradt lakkot is, ami alatta van.
3. Töredezik, pereg néhány óra múlva is akár...
Nagyon-nagyon, elmondhatatlanul rossz.

Emolliensek: Dimethicone