Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ziza27, Módosítva: 2020. május 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ápoló, javító körömolaj. Ezzel az olajjal a törékeny körmök most már a múlté. A gazdag összetevőjű olaj intenzíven táplálja és védi a körmöket és a körömágybőrt, valamint egyidejűleg egészséges megjelenést biztosít a kezeknek.

Vegán

galannaeva

2021. január 9.

Nekem csodakat muvelt a kormeimmel. Alapvetoen nagyon gyenge kormeim vannak, mig nem gellakkoztattam allandoan betort mindenhol, hajlitani lehetett. Eselytelen volt, hogy barmennyire is megnojjon. Egy ideje abbahagytam a gellakkozast, es termeszetesen utana is hasonlo volt az allapot, ha nem rosszabb. Tenyleg szornyu volt, mindenhol mindig betort, naponta mashol, hajlithathattam a kormeim. Megvettem ezt a lakkot (nem nagyon neztem utana, valami erositot kerestem, ugy hallottam, hogy az argan olaj jo, proba szerencse) kb. 2 hete hasznalom naponta parszor atkenem vele a kormeim illetve en a koromagyra is szoktam korbe (csak raecsetelem ahogy esik :) es egy csodaszer. A kormeim nem tortek be miota hasznalom, rohamosan nonek es szepek, megkemenyedtek, abszolute nem gyengek mar (nem “hajlithatoak”) teny, hogy lassan szivodik be, ezt alairom olvasva a korabbi hozzaszolast. De valamit valamiert en ugy vagyok vele, ha valaki ezt tudja es rakeszul, higy bekentem most akkor 10percig valami nyugisat csinaljak akkor ez teljesen rendben van es elfogadhato. En olvasni siman olvasok kozben mig beszivodik. Szoval egyetlen hatrany maximum ez lehet hogy tenyleg kell neki egy 10 perc, de nalam ez se hatrany, mert amit cserebe muvel az egy csoda a kormeimnek. Pozitivumok: egy csodaszer! Az uvege jopofa, jo kinezet, illata is szuper. Nekem ujravevos abszolute. Egy flakon 8ml en ket harom hete hasznalom napi 3-4-szer es meg mindig meg an tobb mint a fele es 500 ft volt. En ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

neakardtudnihogyki

2020. július 17.

A tobol letort mukormom utani sajat kormom helyrehozatalara vettem, es napi tobbszori kenegwtes utan egy het alatt gyonyoruen helyrehozta a toredezett csunya serult koromagyamat es a manikuros szerint meg javitott is a kezdeti allapotahoz kepest! 💛

Ui az illatat imadom kokuszos koromolajjal felvaltva szoktam kenni a ketto egyutt tiszta pina colada 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

szeliger

2020. április 10.

Az összetevők listája teljesen megegyezik a korábban forgalmazott hasonló termékével https://kremmania.hu/kremek/essence-repairing-nail-oil
Úgy tűnik, csupán átcsomagolták, előfordul az ilyen, de legalább az ára nem emelkedett a korábbihoz képest. Nem használtam az előző kiadást, ezen a terméken az alatta ékeskedő "new" felirat miatt akadt meg a szemem, meg olyan kis vidám, tavaszi hangulata volt. Mindehhez argánolajat is tartalmaz, miért ne tegyek vele egy próbát? Hiba volt, mert nem én vagyok a célcsoport. Nem tudok másra gondolni, mint hogy ez a termék a sorozatfüggők, nonstop tévé előtt a szemüket tornáztatók számára lett kitalálva, de kezdjük az elejétől.
A kupak jól kézreáll, az ecset belépő szintű, de nem is kell több, arra elég, hogy az olajat elkenegesse. Az illat gyümölcsös rágó, a régi Donald rágók illatához hasonlít, egyébként engem nem zavar. Az már sokkal jobban, hogy végtelenségig is eltartana, mire beszívódik. Felkenegetem aztán várogatok, de elunom, nyúlni mégsem nyúlhatok semmihez. A computer klaviatúrájához semmiképp, mert ugyan az ujjbegyemet nem kentem be, de a gépelés közben az ujjhegyen előre folyik. Könyvolvasót szintén nem tudok fogni, papíralapú olvasnivalót sem, mert ha máskor nem, a lapozáskor azt is összekenem. Marad az, hogy kb. 10 perc elteltével egy papírtörlővel a nagyját letörlöm, ami addig felszívódott belőle, annak örülök, ami nem, az elpazarlódott. Éjszakára sem lehet feltenni, mert mindent összekenek vele. Ilyen körülmények között nem szívesen nyúlok hozzá, be kell vallanom, hogy nekem így pénzkidobás volt. Pedig régebben volt már körömápoló olajjal dolgom, de valahogy nem így emlékszem rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 10.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil