Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 júniusi limitált trendkiadás

4 árnyalatban kapható:

• 01- hit the road, red!
  • 02- on the road again
  • 03- i don't care! i love it!
  • 04- my sweet escape

Azura

2015. augusztus 19.

Mind a 4 meg van. A bőrhatásút meg a gázolajosat nagyon szeretem, bár az utóbbiból minimum 3 réteg kell hogy rendesen fedjen. Megbocsájtom neki, mert ezt leszámítva gyönyörű egy lakk. A thermo hatásúval nehéz dolgozni, nekem csíkozott, nem tudtam szépen felkenni. Az aszfaltos nekem csalódás, nem több mint egy fehér lakk csomó arany csillámmal. Lemosni egy rémálom, nem ér annyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Yeliz

2015. január 23.

Gyorsan szárad, szép színe van a my sweet escape van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Gyorsan szárad, szép színe van a my sweet escape van meg.

liszka

2014. december 11.

Nekem a bőrhatású 01 hit road red van meg, ami borzalmas,mert nem tapasztaltam semmilyen bőrhatást, nagyon lassan szárad és nagyon hamar el kezd kopni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

Bogex

2014. december 7.

Én a 03- as számú i don't care! i love it! színt vettem meg akciósan pár hete a Rossmannban.
Érdekes színe lett, csillog és olyan színváltós:)
2 rétegben már fed, de én 3 rétegben kentem fel, úgy szuperül fed.
Hogy mennyire kopásálló arról még nem tudok nyilatkozni.
Utólag beírom majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 7.

Érdekes színe lett, csillog és olyan színváltós:)
2 rétegben már fed, de én 3 rétegben kentem fel, úgy szuperül fed.
Hogy mennyire kopásálló arról még nem tudok nyilatkozni.
Utólag beírom majd.

Adrienn

2014. október 29.

A bőrhatásúnak mondott lakk van meg, de nem sok bőrhatást véltem felfedezni rajta. Ezt még elviselném neki (bár csak ezért vettem meg), de ráadásul nagyon lassan is szárad, így számomra rossz vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

silver

2014. szeptember 16.

A thermo effektes van meg, iszonyúan tetszik. :D
2 rétegben szépen fed, de hamar elveszti a fényét. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Akik a nude színt szeretnék levadászni, szerintem lessék meg ezeket az árnyalatokat, nekem ők ugrottak be:
essence colour&go 168 love me, cupcake!
Avon Nailwear Pro+ - Naked Truth
L'Oreal Color Riche - 107 Beige Boheme

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

A thermo effektes van meg, iszonyúan tetszik. :D

essence colour&go 168 love me, cupcake!
Avon Nailwear Pro+ - Naked Truth
L'Oreal Color Riche - 107 Beige Boheme

2014. szeptember 12.

A bőrhatású mályva és a színváltós jött velem haza tegnap. A mályvát kentem ma fel, hát wow...gyönyörű a színe és egy rétegben is fed... És örülök a pici üvegnek, a használható, pont megfelelő méretű ecsetnek, és annak is hogy van teszter, mert így van esély rá, hogy nem agyonnyitogatott terméket vesz az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Myra142

2014. szeptember 9.

Egyelőre csak a színváltósat próbáltam a lábujjkörmeimen, és alvás közben el is kentem a végét, szóval a tartósságáról (kopás) még nem tudok nyilatkozni, de egyébként jól szokták bírni az Essence lakkok. A változást többnyire csak zuhanyzás közben látom, szóval ha a kezemen is kipróbáltam, akkor többet tudok mondani :)
Viszont a bőrhatásúra még lehet hogy beruházok, mert olyan lakkom nem volt még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

WaterLily

2014. szeptember 2.

Nekem is a hőre változós van és jelentem: működik! :D Pedig első kipróbálásnál csalódott voltam, hogy hiába dugom jeges víz alá a kezeim, semmi, marad a barackos szín. Aztán valamelyik hajnalban, kb. 5 óra 15 perckor munkába sietve egyik mancsom a párom pulcsizsebébe dugtam a hideg elől menekülve, másik mancs "szabadon lógott". Meglepetten tapasztaltam, hogy amelyik kezem kint maradt a hidegben barna/nude lett. Kíváncsian előhalásztam a másik kezem, ami maradt barack :) Elég látványos a különbség, úgyhogy örülök magamnak, régóta vágytam már ilyen hőre változós lakkra. Megadom neki az 5 csillagot, de inkább elteszem hűvösebb időkre.
Ha valaki tud a nude "változathoz" alternatívát, szívesen fogadom a tippeket! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Hoagirl

2014. szeptember 1.

Két színt vettem meg, a 02 On the road again ill. 04 My sweet escape árnyalatokat. Előbbi a krémszínű aszfalt effektes, utóbbi hőre változós. A kék gasoline effektes is tetszett, de van nagyon hasonlóm, ezért arra nem ruháztam most be. Nekem kifejezetten tetszik ez a kis kiszerelés, jobban kihasználható, mert nem sűrűsödik be, mivel elhasználom. :D Az aszfaltosról megoszlik a véleményem, még vitatkozom magammal róla. :D Tetszik a színe, bár aszfalt esetében nem pontosan értem a választást, tudom hogy a textúrájára vonatkozik a megnevezés, de ettől még furcsa na.... Borzalmas felkenni, csúszik-mászik, az első réteg után majdnem elájultam, hogy a fenébe lesz ebből manikűr??? A második réteg után már nem volt gond a fedéssel, viszont rettentő nehezen száradt. A thermo effektes viszont egyértelműen elbűvölt, csodaszép a színe, hidegben-melegben egyaránt. Könnyen terül, csoda vele lakkozni, a száradását átlagosnak mondanám. Örülök mindkettőnek, bár valószínűleg kollekción belül kifogtam a leggyengébb és a legerősebb láncszemet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0