Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Limitált kiadás

acsklaudia

2020. augusztus 25.

Nagyon kenődik, ezáltal nem is tartós (04 soul) könnyen eltávolítható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Nagyon kenődik, ezáltal nem is tartós (04 soul) könnyen eltávolítható.

laczeva

2020. március 11.

Nem számítottam arra, hogy ennyire jó! Meglepően pigmentált. Akciós volt 375 ft azt hiszem az ára, csak ezért vettem meg. Tartósságáról egyelőre nem tudok nyilatkozni. Lehet kipróbálom a további szemhéjfestéküket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Zellerlevel

2015. október 7.

Egy sötétszürke, de inkább fekete változatát használom a terméknek, a szemhéjam külső sarkaiba viszem fel. Nagyon szeretem, régebben egy másik márka (nem emlékszem melyik) csillogóbb változatát használtam, de ennek nagyon szép a színe, és tartós is, nagyon jól mutat a szemen, szépen sötétít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol