Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az új, kompromisszum nélküli álom körmök! A gél hatású formula optimális tartósságot, intenzív színt és csodálatos fényességet biztosít. A gél ragyogású vegán körömlakk szuper erősen pigmentált színes árnyalatokban kapható, és még gyorsabban szárad, mint a jelenlegi gél körömlakkválaszték, mely helyet cserél az új shine last & go! körömlakkal."

Ár: 1400 , Eladó: Vicus7
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: átutalás

Szali1971

2022. május 18.

Több színt is használtam már. Nagyon szépek és tartósak. Alap+2 réteg szín+fedő lakk simán kibír 5 napot, lábon akár 2 hetet is. Néha elcsábulok más márkák felé, de mindig visszatérek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 18.

Nemtudoommm

2022. április 15.

Sokadjára veszem újra a 33-as fehéret. Ár érték arányban verhetetlen, én altalaban 1 rétegben használom úgyis nagyon szépen fed mivel sűrű. És altalaban azért kenem újra mert lenő, nem igazán jellemző nálam hogy lepattog. Ahoz már legalabb 2,5 hetesnek kell lennie . De nekem így is megéri akár 2 hetente újra kenni mint megvenni másikat 3500 ért ami szintén nem tud többet. Sajnos sima gel allagu , kottetes nelkuli lakkoktol az ember nem várhat többet akármilyen markarol legyen szó..
Szóval.... win-win

Kézről nem tudok véleményt írni.. ott nálam is mindegyik elvérzik ezért fel is adtam a próbálkozást (műköröm)

Ötöst nem kap, mert fedolakk nelkul nem marad hófehér, beszurkul kicsikét de ez a fehér lakkoknal 10/8 esetben sajnos így van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 15.

Szóval.... win-win

Krikike

2022. március 14.

Nude színűt vettem. Nehéz vele dolgozni. Nagyon sűrű, ehhez a keféje nem jó. Még két rétegnél is, itt ott csikós, mert akármilyen finoman szépen kenné az ember, csak húzza maga után a lakkot. És fél nap után elkezdett lepattogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 14.

Jazmin01

2022. január 8.

Rengeteg színem van, talán a legolcsóbb a drogériában, de tud annyit mint a többi ott kapható.
Sűrűbb textúrájú lakk, viszont emiatt 2 rétegben szépen fed. Alap és fedő lakkal egy hetet kibír. A csillámosak a darabkák miatt, meg a vastagabb réteg miatt hamarabb lepattognak a körömvégeknél mint a többi szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

poszike22

2022. január 6.

Eddig használt legjobb koromlakkjaim közé tartozik, az első réteg nagyon gyorsan szárad, teltek a színek, jó a fedésük már egy rétegben is, nagyon szép gél hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Szeos

2021. december 22.

Szép színek vannak ebből a lakkból és erősen pigmentáltak. Ajánlott a márka alap- és fedőlakkját használni, így több napig is szép marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Abrakzab

2021. december 10.

2x használtam, mindkét alkalommal darabokban vált le a körmömről 24 órán belül. 1 napot sem bírt ki, pedig se mosogatás/hajmosás/alkohol nem árthatott neki. Legszívesebben a gyártó hajára kenném, de ott se lenne tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

Lina14

2021. december 8.

Kellett egy fehér lakk, és a szokásos essence the gelt nem találtam, ezért megvettem ezt, a 33 wild white ways-t.
Egy az egyben ugyanaz mint a the gel, állagra, fedésre, száradásra, ecsetre és mennyiségre is. Nekem ez öröm, ugyanis ez a fehér amit szeretek alapnak használni, és nyomdázni is lehet vele. De semmi új nincs benne a számomra, csak az üvegcse.

Update: megvettem a 73 peach please (neon pastel) és 66 rock your body lakkokat is. A 66-os egy fuchsia lila és a 73 egy pasztell neon barack. A lila gyönyörű, egy réteges és krémes, a barack viszont 2 réteg után is átlátszik, illetve az alaptúnusa változik, mintha hőmérsékletre változna, ami nagyon fuurcsa.

Update 2: megvettem még a 83 trust in me-t is ami egy mély méregzöld, nagyon pigmentált és krémes, igazán szeretm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

drzhczk

2021. november 18.

UPDATE: azóta már kb a 6. színt vásároltam meg, a fehér tény, hogy nehezebben kezelhető, kell belőle a 3 réteg, de az összes többi szintén működik 2 rétegben, továbbra sem pattog, általában hetente/másfél hetente váltok színt, mert már zavar a lenövés. :)

nemrég tértem vissza a sima lakkohoz, mert a gél lakk rettenetesen tönkretette a körmeim, viszont szerettem volna ha ápolt és nőies a kezem.
2 színben vásároltam meg, egyelőre az egyikről tudok csak nyilatkozni - bár kétlem hogy óriási különbségek lennének -, de nagyon elégedett vagyok (peach please) :)
2 rétegben szépen fed, a színe csodás, könnyen szárad és eddig sima körömlakkhoz képest meglepően tartós is.
nálam 5 csillagos, tutira beszerzek még pár színt belőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

nálam 5 csillagos, tutira beszerzek még pár színt belőle!

Bv8

2021. november 12.

Megvettem a fehéret ami csak több rétegben mutat jól, de nehéz vele dolgozni. És nem is tartós. Csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Mannitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.