Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az új, kompromisszum nélküli álom körmök! A gél hatású formula optimális tartósságot, intenzív színt és csodálatos fényességet biztosít. A gél ragyogású vegán körömlakk szuper erősen pigmentált színes árnyalatokban kapható, és még gyorsabban szárad, mint a jelenlegi gél körömlakkválaszték, mely helyet cserél az új shine last & go! körömlakkal."

Essence/Catrice/Golden rose Körömlakk ppakk
Ár: 2000 egyben , Eladó: Mufurcka
Állapot: Leírásban! , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Pearl30

2019. május 21.

Szeretem az essence lakkokat, ez hígabb mint a régebbi fajta. Az ecset mérete pont jó. Gyorsan szárad egy rétegben is fed, akkor kicsit áttetsző, de szép hatást lehet vele elérni. Tényleg egy átlagos körömlakk, nem túl tartós, de én szeretem. Nagy színválaszték, jó ár érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nyuszikaaah

2019. május 16.

Átlagos körömlakk... Talán addig nem pattog le, amíg kilépek az ajtón...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Átlagos körömlakk... Talán addig nem pattog le, amíg kilépek az ajtón...

Muhahaha

Korcsoport: < 18
2019. május 11.

A fedése egész jó, két rétegben nagyon szép.
Az első rétegnél nagyon hamar megszáradt de a másodiknál már sokkal tovább tartott. Jó kis lakk de ezt bármelyik márka lakkja is meg tudja csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 11.

A fedése egész jó, két rétegben nagyon szép.

IrisAnn

2019. május 5.

Egyenlőre 2 csillag. A frosted kiss árnyalatot és a fedőlakkját vettem meg, a fedőlakkot is szoktam magában használni. 2-3 napot ha kibírnak, hiába viszem fel két rétegben. A második napon már pattogzanak le, körömmel is simán le tudom kaparni őket. Sajnos eléggé csalódtam, pedig a régiek olyan jók voltak! Majd updatelek, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Barbara111

2019. május 3.

Megdöbbentően jó minőségű ez a lakk, főleg az árához képest. Nagyon tartós is. A lábkörmeimen használom, ahol szinte csak akkor maradnak meg a legprofibb lakkok is, ha uv fényre kötő fedő lakkot teszek a tetejükre. Ez a lakk 2,5 hete tart kopás mentesen, lepattogás nélkül, önmagában. Igaz, hogy 3 rétegben vittem fel, a színe miatt, de maximálisan meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 3.

RCC

2019. április 22.

Én nagy változást nem vettem észre a lakk formuláját tekintve a "the gel" verzióhoz képest. Bizonyos színekből most is elég 2 réteg, míg másikból 3 kell a teljes fedéshez, kb ugyanannyi idő alatt száradt meg és ugyanúgy egy hétig hordható, picit a körmök hegyén meg szokott kopni, de nem valami jó a fedőlakkom. Azért nem adok csak 5 csillagot, mert az előző kupak nekem jobban kézre állt, ez viszont többször is kicsúszott a kezemből (tudom, saját bénaságom, de az előző kupakkal nem volt ilyen bajom) valamint ebből még nincs olyan sokféle színárnyalat mint a korábbi verzióból. Ha majd ezt is bővítik valamint hozzászokom az új formához lehet hogy felpontozom maxra, de egyelőre maradok a 4 csillagnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Wonderwoman91

2019. április 12.

A 12-es Thank goodness nevű színt szereztem be, elsőre bevált. Szép fénye van, jól fed,viszonylag tartós, és az ecsete is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

lucanagy018

2019. április 11.

A 46-os Black is Back fekete körömlakkot vettem meg belőle, a fedése szép, elég egy réteg is ha megfelelő mennyiséget ken fel az ember. Nálam csak a második nap után kezd el kopni fedőlakk nélkül. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

nellik

2019. április 7.

Könnyű vele dolgozni, jó a fedése, élénk színek.
Nagyon jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Könnyű vele dolgozni, jó a fedése, élénk színek.
Nagyon jó ár-érték arány.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. április 1.

A 'régi' kollekciós alap- és fedőlakkal használom, 1 hetet általában kibír. 2 réteget szoktam felvinni a körömlakkból. Nagyon szeretem, biztos, hogy még venni fogok belőle több színt is. Ezért az árért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 1.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Mannitol

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.