Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az új, kompromisszum nélküli álom körmök! A gél hatású formula optimális tartósságot, intenzív színt és csodálatos fényességet biztosít. A gél ragyogású vegán körömlakk szuper erősen pigmentált színes árnyalatokban kapható, és még gyorsabban szárad, mint a jelenlegi gél körömlakkválaszték, mely helyet cserél az új shine last & go! körömlakkal."

Ár: 300 Ft/db , Eladó: Vicus7
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 300 ft+posta , Eladó: Blackxentric
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel Zalaegerszegen, egyéb esetben előre utalás után ajánlott postán maradóként juttatom el

rencike666

2020. november 20.

Nem tudom másoknak miért pattog fel de nekem 6 napja volt fent és sehol egy sérülés. Alaposan zsírtalanított körmökre viszem fel és a végeket mindig gondosan lezárom. Saját fedőlakkját használom, ezzel is lezárom a végeket és nekem így nagyon tartósra sikerült pedig mosogatok, takarítok, főzök, szóval nem kímélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

narancsdzsem

2020. október 27.

Essie alapozólakkal is csak 2 nap. Nagy kár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Essie alapozólakkal is csak 2 nap. Nagy kár!

PrincessBell

2020. október 27.

Alapozó és fedőlakkal együtt se bír többet két átlagos napnál, nem lehet rendesen elkenni és nem terül el rendesen. Kipróbáltam alapozólakk nélkül is, úgy sem jó, sehogy sem jó. Csalódás, mert remek színekben lehet kapni és az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

alisca

2020. október 7.

Gellakk hatasu körmöt csinal, de nekem 1 nap utan felpattog es levalik. 2 retegben, fedölakkal is. Sokaig hasznaltam, de nem eri meg bibelödni vele, csak akkor, ha masnap le tudom mosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

sarahL

2020. október 6.

Egyik legjobb körömlakk, nagyon szép színekben kapható, pigmentált és tartós is (fedőlakkal használom). Az ecsete is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Erika50

2020. október 2.

Még tesztelem és megpróbálom máshogyan felkenni. Viszont kétszer már használtam és a második mosogatás után a körmöm végén felpattog. Próbálkozok még vele, aztán meglátom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 2.

cslllzr

2020. szeptember 26.

KM boxban kaptam az elsot es nagyon megtetszett. Azota 3 arnyalatban vettem, mindharmat imadom. Nagyon jol pigmentalt, akar 1 retegben is elmegy de kettoben tokeletes. Miss sporty fedolakkot hasznalok melle es 1 hetig meg sem mozdul a kormomon, szinte nem is kell hozzanyulnom amig le nem no. Ilyet meg masik koromlakkal nem tapasztaltam, nagyon megerdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Sz0ll0s1

2020. szeptember 15.

Könnyű festeni az ecsetével, a lábamon már 2 hete tart, sehol egy kopás, és ugyanolyan szép fényes. KM boxban jutottam hozzá a pirosas árnyalatához, de tuti beszerzek majd még párat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

EmmaHeather

2020. szeptember 12.

A legjobb körömlakk amivel valaha találkoztam! Az átlátszó pár hét alatt megerősítette a körmeimet, 2 rétegben használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

tsipzi

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 28.

Nagyon szeretem őket, szerintem az árukhoz képest szuperek. A színskála is elég jó. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Mannitol

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.