Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Az új, kompromisszum nélküli álom körmök! A gél hatású formula optimális tartósságot, intenzív színt és csodálatos fényességet biztosít. A gél ragyogású vegán körömlakk szuper erősen pigmentált színes árnyalatokban kapható, és még gyorsabban szárad, mint a jelenlegi gél körömlakkválaszték, mely helyet cserél az új shine last & go! körömlakkal."

Essence/Catrice/Golden rose Körömlakk csomag
Ár: 2500 postával , Eladó: Mufurcka
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Essence Shine & Go Körömlakkok
Ár: 300 Ft./db. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
tothblancsi

2020. január 15.

Egyik nap kellett egy fekete koromlakk es erre esett a valasztasom, nem bantam meg. Ket retegben nagyon jol fed, szep fenyesre szarad es birja addig, mint barmelyik 2-3 ezer forintos lakk.
Tobb eve hasznaltam meg az elozo verziot ezekbol, akkor is jok voltak, de nem emlekszem, hogy ilyen jok lettek volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

tonic

2020. január 4.

Éppen valamiért bordó szerűt kerestem,ahhoz volt kedvem..és ez lett végül,jó az ecset,egészen tartós is,nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 4.

Timi92

2020. január 4.

Basszus ez marha jó körömlakk :O Itteni vélemények alapján vettem meg és sejtettem, hogy jó lesz, de hogy ennyire?
Egy átlátszót és egy "48 my love diary" színt vettem. Először az átlátszót vittem fel. Kb. 60 másodperc alatt megszáradt, ezzel ki is elégítette minden igényem.
Ezután jött rá a szín:
-Kezdjük ott, hogy nagyon szép intenzív árnyalat, nem lesz más felkenve, mint ami az üvegen át látszik,
- nagggyon brutál fényes finisht ad
-az ecsettel gyakorlatilag egy húzással ki lehet festeni a körmöt
- nem csíkoz, full egyenletesen terül, pont annyi lakk amennyi kell.
- nagyon gyorsan megszáradt, nem csak az átlátszó, a színes lakk is ez alatt kb. 2-3 percet értek, amikor már hozzá nyúltam és nem ragadt.

Most 1 réteggel konkrétan úgy néz ki a kézfejem, mintha most jöttem volna körmöstől :O
Csillog, egyenletes, intenzív...veszek még más színben is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Ezután jött rá a szín:
- nagggyon brutál fényes finisht ad
-az ecsettel gyakorlatilag egy húzással ki lehet festeni a körmöt
- nem csíkoz, full egyenletesen terül, pont annyi lakk amennyi kell.

Csillog, egyenletes, intenzív...veszek még más színben is :)

nadalandy

2019. december 31.

Nagyon szuper. Olcsó, tartós és rengeteg árnyalatban elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Nagyon szuper. Olcsó, tartós és rengeteg árnyalatban elérhető.

jpburn

2019. december 27.

Imádom a keféjét, szépen lehet dolgozni. A 14-es árnyalat van meg belőle, ami egy sötét bordó. Egy rétegben is nagyon szépen fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

dinadin

2019. december 5.

Imádom!!! Ennél drágább, márkásabb körömlakkot nem is kívánok, ebből viszont elég sokat, változatos színekben :D az átlátszó fedő lakkal kombinálom őket, így nagyon tartósak, nem pattogzanak fel, van, hogy 5-6 napig is szép a festés, vagy csak azért mosom le, mert már unom egy hét után.Bár az a tapasztalatom, a tartósság színtől is függ. Valahogy a pirosas árnyalatokkal szívok mindig, de a fedőlakkal ők is bírják. A kerekített ecsettel szépen lehet dolgozni, a dizájn is tetszik, jó megfogni a "kupakot", bár az előző fazon lehet jobban kézreállt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

orsiborsi1989

2019. december 2.

a fekete van meg belőle, nagyon szeretem, bár a maybelline-es fekete lakkom fényesebb. de ez is hibátlan. két rétegben szépen fed, nem foltos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

HChristelle

2019. november 30.

Nekem az átlátszó top coat van meg. Az ára nagyon jó, könnyű felvinni a gömbölyített kefével, meghosszabbítja a manikűrömet ahogy kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Panni21

2019. november 23.

Évi kétszer ha eszembe jut kifesteni a köröm, szó szerint, most mégis szerettem volna valamiért, ha kicsit ápoltabbnak néznek ki a kezeim. Mivel nem szeretem a színes lakkokat, leszámítva valami nagyon természetes rózsaszínt, illetve most nem is lenne időm gyakran újrafesteni, mindenképp csak egy átlátszót akartam.
Gondoltam, nagy különbség ebben a márkák közt nem lehet, így megvettem a legolcsóbbat a drogériában, ezt. Sajnos tévedtem, átlátszó lakk is lehet jó vagy kevésbé jó, ez sajnos inkább az utóbbi. Nem igazán fényes még 2 rétegben sem, illetve már másnap elkezdett lepattogni.
Pozitívuma, hogy olcsó és gyorsan szárad, ezért is nem fogom nagyon lehúzni. Legközelebb másmilyet veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

TimyeK

2019. november 13.

Ó és én még erről sosem írtam véleményt? Én is tizenéve próbáltam először, sokáig sok lakkozgattam vele a körmöm, mindig találtam olyan színt, amit muszáj volt megvennem. Kifejezetten tetszik, hogy nagyon terjedelmes a színskála, tényleg sokat lehet időzni, ha az ember csak 1-2 színre akarja magát korlátozni, melyeket válassza. Elég tartós volt, relatíve gyorsan száradt. 3 éve műkörmöm van, nincs időm pepecselni, de én is tartok magamnál pár top coatot és átlátszót, mert néha van, hogy a fény megkopik. Feketém is van általában, a régebbi csizmáim lerúgott orrát, magassarkú cipő sarkát és kopott táskapántot javítgatok vele, elég nagy sikerrel. Ár-érték arányban remek, a mostani csomagolás jobb, mint az előzőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Mannitol

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.