Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 749-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. február 6.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 749

Lágy textúrája extrém fényes, vizes hatású ajkakat eredményez.

3 árnyalatban kapható.

Ár: 749 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

alea

2020. április 7.

Több drogériát is megjártam, mire ráleltem egy átlátszó darabra, legalább 3 drogériában készlethiány volt belőle. (a többi színből volt még)
Emiatt, és a róla hallott hírek miatt biztos voltam benne, hogy nekem ez a termék kell, ezért lelkesen vadásztam tovább, mire megleltem egy DM-ben.
Fényes, vizes állagú hatást kelt, ami nagyon pozitív, hogy nem tapadnak tőle össze az ajkaim. Nagyon szeretem, ezelőtt már évek óta nem viseltem szájfényt, de ezt mindig felkenem, amikor eszembe jut. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

AppleMaple

2020. április 4.

Nekem a sima átlátszó van meg (01 behind the scenes), nagyon szép, vizesen csillogó hatása van és visszafogott kellemes illata. Amúgy nem szoktam szájfényt használni, mert nagyon hosszú a hajam, és idegesit, ha beleragad, viszont ezt kifejezetten szeretem használni és inkább összekötöm a hajam csak azért, hogy ezt a szájfényt viseljem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

kata07

2020. február 28.

Nagyon szeretem ezt az szájfény. Egyszerűen tökéletes, nem vagyok túl szájfényes, de erre megérte beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

koalace

2020. január 10.

A strawberry red árnyalatú szájfény boldog tulajdonosa vagyok. Potom pénzért csodás minőségű terméket kapunk. Nagyon szépen mutat szájon, nem hivalkodó, de azért feldobja az összképet. Az én ajkaimat kellően hidratálja is, anélkül hogy azok kényelmetlenül összeragadnának. Most téli időszakban kiváltképp kényelmes viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Sandrine

2019. december 19.

Nekem a színtelen, csillogós van meg és imádom. Nyáron kedvet kaptam a szájfényekhez, és tökéletes választás volt egy ilyen átlátszó csillogós szájfény. Nekem önmagában is nagyon tetszik, de legtöbbször rúzsra felkenve használom és nagyon széppé varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 19.

aemit

2019. december 19.

Két árnyalatban van meg: 17 let it go, 15 watch me do.
A 17-es egy picit ragacsos, a 15-ös viszont egyszerűen tökéletes.
Semmi ragacsosság, könnyed, csodásan csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 19.

Két árnyalatban van meg: 17 let it go, 15 watch me do.
A 17-es egy picit ragacsos, a 15-ös viszont egyszerűen tökéletes.
Semmi ragacsosság, könnyed, csodásan csillogó.

vivalaeri

2019. december 7.

A sima csillogósat vettem meg, színtelen.
Rúzsra kenve gyönyörű hatása van, tényleg vízesnek mondható.
Kicsit mintha hűsítene is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

A sima csillogósat vettem meg, színtelen.
Rúzsra kenve gyönyörű hatása van, tényleg vízesnek mondható.
Kicsit mintha hűsítene is.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Évek óta nem használtam szájfényt, csak rúzst, aztán most kedvet kaptam újra venni egyet. (szín: 17 let it go) Néhány szájfény iszonyatosan szárítja az ajkakat, Essence szájfénnyel soha se tapasztaltam ilyet. Régen is mindig essence szájfényeket vásároltam.. Ár-érték arányban szuper! Emlékeim szerint a sötét színek szépen pigmentáltak. A "let it go" szín, az csak ilyen kis fényes semmiség. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Niki0215

2019. október 27.

Két színben vettem meg, nagyon jó termék, kitűnően hidratál és nagyon szépen csillog...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Danielllla

2019. október 25.

Akciósan vettem, nem ragacsos, szépen fed, megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Akciósan vettem, nem ragacsos, szépen fed, megérte az árát.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.