Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. július 31.

A khol ceruza két termékelőnyt testesít meg egy termékben: olyan lágyan és könnyedén lehet alkalmazni, akár egy egyszerű szemceruzát, ugyanakkor ez a ceruza olyan intenzíven pigmentált akár egy szemhéjtus. a mélyfekete textúra ideális bármilyen tusvonal vagy füstös smink elkészítéséhez. a kúp alakú végnek köszönhetően nincs szükség a ceruza hegyezésére.

potimano

2017. március 3.

Ez egy őszinte "jajjistenemmiért"
Én is akciósan jutottam hozzá. Pandaszem-csinálásban verhetetlen, még úgy is, ha alulra nem is rakok belőle, csak felülre egy kicsit. Általában a szemem alatt több van mint a szememen, sajnos nem ez az a kinézet, ami úgy érzem jól állna nekem. Csakis azért nem egy csillag, mert olcsó volt, de ha belegondolok, lehet még az a 340 forint sem érte meg azt a sok bosszankodást amit ez okozott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Ez egy őszinte "jajjistenemmiért"

horkaborka

2017. január 24.

kiárusítás, 349.-
Csak így érte meg, nem bánom, hogy nem lesz többé.
Mászik, pigmentáltság sem az egekben.
Szemhéjalapozóval adok neki egy esélyt még, de ha simán kihúzom a szemem, nem szeretek alapozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

kiárusítás, 349.-
Csak így érte meg, nem bánom, hogy nem lesz többé.
Mászik, pigmentáltság sem az egekben.

bednem

2016. november 21.

Vagy én vagyok béna, vagy én vagyok béna. :) Nem tartós, nem lehet vele vékony vonalat húzni, satírnál maszatol. Hidegben dermed, melegben folyik, táskámban meg mindenféle állagot felvesz. Nem vesze újra. Színe szép, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

andaine

2016. október 23.

Nagyon krémes állaga van,könnyű vele dolgozni. Talán eddig az egyik legjobb szemceruzám! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Eszti0206

2016. július 7.

Nagyon szép, pigmentált, de a boltokban mind fel van bontva és szét van törve, így nehéz olyat találni ami még tiszta és nem használt. Én a felső szemhélyamat szoktam kihúzni vele egy essence tusecsettel és tökéletes. Aki nagyon természetes sminket akar, annak ajánlom szempillaspirállal használva. :)
Negatívum, hogy ecset nélkül nem túl könnyű használni és nagyon vastag még így is, de ez csak izlés és sminkelési tehetség kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Octyldodecanol, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Octyldodecanol
Színezékek: CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.