Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 12.

Krémes szemhéjfesték petrol, halvány menta és lágy lila színekben, mely enyhe fényt ad a szemhéjadnak. A krémes textúra lehetővé teszi, hogy könnyen felvihesd az ujjaddal, valamint egész nap tart.

Három színben elérhető:

• 01 lilac is my style
  • 02 top of the ice-stream
  • 03 life is a freeride

katalinmyy

2013. május 8.

A 01-es volt meg, de elajándékoztam. Egyszer próbáltam ki, de nem volt valami tartós. Bár, h őszinte legyek nem lepődtem meg túlzottan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

terke29

2013. február 9.

Nagy tégely,kis mennyiségű kence belül,ami jól pigmentált,de nem túl tartós.Sajnos,mert a szín maga alapvetően szép.Lelkesen vettem meg,a Stay all Day szemfestékek tartósságából indultam ki(én kis naív),és kis csalódás lett a vége.Sem ecsettel,sem ujjal nem tudom kiszedni,mert olyan pici belül a hely,egy régi avonos spatulával nyúlok bele,amit aztán ujjal kenek fel.Próbáltam alappal,alap nélkül,nekem 3-4 óránál többet nem bírt,sem így,sem úgy.Nem drága,2.49€,de sajnos felesleges volt megvennem,mert nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 9.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77499, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.