Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 12.

Krémes highlighter

2 árnyalatban kapható

490.- Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter
Ár: 490.- , Eladó: doriivargaa
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Szemelyesen v. foxpost/posta
eeeee

2018. december 22.

A rózsaszínt használtam néhány hónapig, szép fényt adott az arcomnak, de akárhányszor használtam szemzugba is mindig piros és duzzadt lett a szemem, így megutáltam és inkább egyáltalán nem használtam sehova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

rosa.love

2018. december 7.

Visszatekintve az utobbi 3 evem highlighter-tortenetere, ez volt az egyetlen termek amiert igazan erdemes volt penzt kiadni. El lehetett erni vele azt az igazi profi, instas, vilagito, arcformalo hatast. Csak az volt a baj, hogy nekem az ezust szinu volt meg, a masik variacio pedig a rozsaszines volt, es az en arcomhoz az arany illett volna. De igy is bezsebeltem par bokot erte. Meg a sminkes ismerpsom is megdicserte.
Ez limitalt kiadas volt, keresem melto utodjat, arany szinben..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Ez limitalt kiadas volt, keresem melto utodjat, arany szinben..

berniponi

2017. december 18.

A fehér van meg. Egy darabig használtam, de annyira nem kedveljük egymást. Tetszik a krémes állaga, de emiatt mászkál. (Sajnos nem túl higiénikus a csomagolás sem.) Nem olyan selymes mint amilyet szerettem volna, és a színe is kevés, inkább csak csillog tőle a fejem. Összességében nem rossz, de nem is jó. Valószínüleg előbb fog lejárni minthogy elhasználjam, és amikor ez megtörténik, nem veszem újra, de próbának nem volt rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Alexia

2017. április 28.

Én az ujjammal szoktam felvinni, úgy nagyon szép színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Én az ujjammal szoktam felvinni, úgy nagyon szép színt ad.

freja94

2017. április 20.

A fehér van meg, és a krémes állag ellenére iszonyúan sokáig elég, régóta használom! Ujjal is szépen el lehet oszlatni, ami nálam plusz, mert nem szeretek húszféle ecsettel pepecselni, az alapozómhoz is szivacsot használok. Az Essence-nek azóta sok highlightere jelent meg, próbáltam mást is, de én ezt kedvelem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Milka

2017. január 13.

a pezsgőszínű van meg, én a krémes állag miatt inkább az ajkam felé használom, arra tökéletesen bevált, arccsontra azonban nem, nekem ott nem bizonyult tartósnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

bmesi

2016. november 7.

Szep kis termek, valahogy olyan bajos hatasu az a kis atlatszo dobozka :D eleg csillogos, ezert vigyazni kell vele, en az arccsontomon nem is szoktam hasznalni, csak szemhejra meg szemoldok ala, ott csodas :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

stiles

2016. október 27.

Nekem a rózsaszín van meg, ami visszagondolva nem a legjobb döntés volt meleg tónusú bőrre, de maga a termék szuper, nagyon szeretem. Ujjal nagyon egyszerű felütögetni bőrre indulás előtt, bár alkalmi sminkhez nem szoktam használni, csak mindennapihoz. A por alapú highlightereket sajnos nem tudja nálam felülmúlni, de (főleg a drogériás kínálathoz képest) egy meglepően jó kis cucc. Ha elfogy, szerintem kipróbálom a fehéret is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

pan123

2016. október 12.

Nem sok highlightert használtam, de ezt a kicsikét (pontosabban a fehéret) 350 Ft-ért sikerült beszereznem, és nagyszerű barátok lettünk. Könnyű felvinni, viszonylag természetes a hatása, a mindennapokra is hordható. Szeretem, sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Ariel001

2016. augusztus 31.

Rózsaszín van meg, a színe miatt vettem csak, épp kellett egy rózsaszín highlighter, nem vártam sokat, ez volt az egyetlen drogériában megtalálható, de nagyon vállalható a használata, az állaga és az eredmény is. Ujjal a legkönnyebb felvinni. Engem pozitív csalódás ért, nem kedvelem amúgy az essence sminktermékeket, de ezt jól eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Lanolin