Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2019. november 25.

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható

papistp

2021. május 10.

Évek óta használom, nagyon szeretem. A szemhéjamra és a szemem alatti karikákra szoktam használni alapozás után. Ár-érték arányos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

hakata

2021. március 22.

Egész könnyen elmászkál az én karikáimon, és a szem alatti ráncokba hamar beül.
Egy-egy pigmentfoltra, vagy szemhélyalapnak viszont nagyon bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Egész könnyen elmászkál az én karikáimon, és a szem alatti ráncokba hamar beül.
Egy-egy pigmentfoltra, vagy szemhélyalapnak viszont nagyon bevált!

VargaJudit91

2021. március 3.

A fedése nem az igazi. Nap végére ráncosodik a szemem alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

A fedése nem az igazi. Nap végére ráncosodik a szemem alatt.

EniMore

2021. január 6.

Éveken keresztül használtam ezt a korrektort és nagyon szerettem mert nem ült bele a szemem alatti ráncaimba. Nyárra tökéletes, nagyon könnyű. Viszont a fedése nem az igazi, így én az miatt lecseréltem. Tökéletesen ment a bőrömhöz és egy egész napot kibirt az arcomon az nélkül, hogy kiszárítaná.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 6.

mcsikos01

2020. november 5.

Valóban hosszantartó a hatása. elötte zsirosabb krém használatát ajánlom. kicsit száraz lesz töle a szem alatti rész

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Kkitti0126

2020. október 20.

Kedvező ár, Viszont a fedése nem az igazi sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 20.

Kedvező ár, Viszont a fedése nem az igazi sajnos.

DorothySue

2020. szeptember 24.

Nagyon kedvező ára van, már több éve ezt a korrektor használom. Nekem elég fedést biztosít, szem alatti karikák és a pattanások elfedésére használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

humankind

2020. augusztus 12.

szem alatti karikákra használom, nem vagyok tökéletesen elégedett de igazából elmegy egynek, ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

nemethdorcy

2020. június 29.

Egyet sikerült elfogyasztanom belőle. Néha kevésnek bizonyult a fedése, így kevertem mással, púderrel fixáltam és kitartott a nap végéig. Ha csak ezt használtam sajnos pár óra után elkezdett mászkálni és összegyűlt a kis ráncokban. Találtam nála jobbat, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

cshrs

2020. június 14.

Szerintem nekem ez a korrektor van meg, csak már megújult külsővel. Ritkán használom, mert mindig szeretek új korrektorokat kipróbálni, ha valamiért nem vagyok teljesen megelégedve. A színe passzol, de a fedése sajnos elég rossz, ezért valahogy majd elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.