Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
fancsisz

2020. január 18.

Fedése kb 0.. Egy kis pattanásfoltot nem képes eltakarni, pedig én csak arra használok korrektort, mivel szem alatti karikáim nem nagyon vannak. Teljesen mindegy hány réteget pakoltam rá, ahogy elkezdtem eldolgozni, teljesen felszívódott az arcomról, konkrétan semmire nem jó😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 18.

zori

2020. január 4.

2 rétegben szoktam felvinni a szemem alá, ha nagyon szükséges. Egynek jó, de szerintem másik korrektort kell keresnem mert enyhén csípi a szemem alatt a bőrt, valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

karola988

2019. december 18.

Nincs nagy fedése, és a szem alatti karikákra néha kevés. Kisebb bődhibákat eltakar, de nem a legtartósabb.... az áráért megéri, ne várjunk csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

lunamoon06

2019. november 21.

Semmit nem használt sajnos.
Szem alatti karikák fedésére teljesen alkalmatlan, még a múló pattanást se tudtam vele eltakarni.
Nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Semmit nem használt sajnos.
Nem venném újra

laura0088

2019. november 16.

Jó kis termék lehet annak akinek csak egy kis fedésre van szüksége. Sajnos nekem a szemalatti karikáimra kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

nyuszi.pok

2019. október 16.

Nekem bevalt. Szeretem! Irtó karikás szem alatti bőrömön sokat segít!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Nekem bevalt. Szeretem! Irtó karikás szem alatti bőrömön sokat segít!

Kuro

2019. szeptember 19.

semmi fedése sincs. :C

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

semmi fedése sincs. :C

tothsugarka

2019. szeptember 18.

Egyetlen előnye hogy nem ül bele a ráncokba, így nem is nagyon látszik hogy lenne az arcomon valami. Sajnos a fedéséről is ugyanezt lehet elmondani, mintha semmi nem lenne az arcomon, nekem semennyire sem fed.
Sötétebb bőrűeknek nem ajánlom, nekem elég világos bőröm van, de ebből a sötétebb árnyalat is túl világos nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

hadri

2019. szeptember 14.

Gyengébb a fedése, mint a Catrice Camuflage korrektornak, de én pont ezért szeretem, mert természetesebb hatást lehet vele elérni. Az ára szuper, de az illata elég fura :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

flora1313

2019. szeptember 11.

Könnyű eldolgozni, de se a fedésével,se a tartóságával nem voltam megelégedve.
Szerintem ennyi pénzért pl a catrice camuflage sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Könnyű eldolgozni, de se a fedésével,se a tartóságával nem voltam megelégedve.
Szerintem ennyi pénzért pl a catrice camuflage sokkal jobban megéri.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.