Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Jerne

2019. május 21.

Nem fed, nem tartós, oxidálódik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nem fed, nem tartós, oxidálódik

iKati

2019. május 21.

Ár értek arányban nagyon jó termék! Szèpen fed!
Viszont használni kell, mert megromlik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Ár értek arányban nagyon jó termék! Szèpen fed!
Viszont használni kell, mert megromlik

Vicky12

2019. május 19.

Nagyon szeretem mert jól fed. Én még magában is szoktam használni az arcomon, egyáltalán nincs maszk hatása, az illata is kellemes, árban is nagyon jó. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

annaklari

2019. május 17.

Évek óta csak ezt használom, MAC-es, Sephorás korrektoroknál is sokkal jobban bevált. Szépen fed, tartós és szuper az ára is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Muhahaha

Korcsoport: < 18
2019. május 11.

Nekem nagyon bevált
Szépen elfedi a pattanásokat az árához képest. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 11.

Nekem nagyon bevált
Szépen elfedi a pattanásokat az árához képest. Újra fogom venni.

Sisszy

2019. május 10.

Elég gyorsan megromlott az én példányom, még bőven van benne. Fedése jó, viszont nagyon el kell dogozni, mert beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

mlexa

2019. május 3.

Próbálkoztam vele, de nem igazán vált be. Egyáltalán nem mutat szépen a bőrömön, nem tartós. Ilyen száraz hatást kelt. Látszik, hogy az emberen van korrektor. Olcsó, de nem jó. Akkor meg minek? Ettől sokkal jobbak is vannak! 😒

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Yeticica

2019. április 14.

Haaaaaat, en nem nagyon kedvelem a kis dragat. (Olcsot). Nekem nagyon kidobja a szarkalabaimat, a sotetseget ugyan elfedi, de en nem birom rendesen eldolgozni. Probaltam evsettel, ujjbeggyel es szivaccsal is. Osszessegeben tehat ugyan vilagositja a szem alatti árkaimat, ellenben nagyon feltunove teszi sajat magat, mint felapplikalt termeket, es a rancokat is, amik nelkule nem latszodnak. Lehet csak 30-on alul erdemes hasznalni. Eros kettes, gyenge harmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Annie4

2019. április 13.

Nem csodaszer, de jó! És az árát tökéletesen megéri! Szem alatti karikáimra használtam, valószínű újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

csmelitta

2019. április 8.

Kis hibák és szem alatti karikák eltüntetésére megfelel, egész természetes hatású, de azért annyira nem tökéletes a fedése. Hátránya, hogy kevés az elérhető árnyalat, a falfehér bőrömön még a világosabbik is kicsit sötétnek tűnik néha. Az árához képest azért semmiképp sem rossz, nekem a tartósságával sincs gondom és nem is oxidálódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.