Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2022. március 24.

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bischofdora

2022. május 4.

Én csak a szemhéjamra használtam, de nagyon folyós és nincs fedése. Persze ilyen árért nem vártam sokkal többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Ramonaa

2022. április 12.

Nekem nagyon bevált a szemem alatti karikák eltüntetésére. Örülök, hogy lekaptam a polcról!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

szucsregina

2022. április 2.

Körülbelül 5 éve használom ezt a korrektort! Nagyon meg vagyok vele elégedve, remélem sokáig forgalomban marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

vervoros

2022. április 2.

a finishe gyönyörű az arcomon, de elég gyenge a fedése. arra viszont tök jó, hogy a szemem alá alapot adjon a krémes korrektornak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

Dorotii66

2022. március 31.

Nem vészes az árához képest, viszont tényleg nagyon gyenge a fedése, nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Emma23

2022. március 16.

Olyan kétes érzéseim vannak ezzel a korrektorral. Ennyi pénzért bőven megéri. Viszonylag jó a színe a bőrömhöz de nem olyan magas a fedése mint amiket szeretemk. Szemhéj alapnak is azóta használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 16.

Reni666

2021. december 28.

Nem nagyon jöttem ki vele,mert nem túl pigmentált ,engem irritál az illata .
sajnos a fedés nagyon gyenge ,és tartósnak sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 28.

Nem nagyon jöttem ki vele,mert nem túl pigmentált ,engem irritál az illata .
sajnos a fedés nagyon gyenge ,és tartósnak sem mondanám.

Dzsudit

2021. november 10.

Az árához képest viszonylag jó kis korrektor.
Nagyon jól fed, kontúrozáshoz is őt használom.
Fixálás nélkül nekem sajnos nem maradt fent nagyon sokáig, de fixálóval akár egy átmulatott éjszakát is kibír.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 10.

Az árához képest viszonylag jó kis korrektor.
Nagyon jól fed, kontúrozáshoz is őt használom.

szandi060

2021. november 8.

Vizes, áttetsző hatása van, gyakorlatilag nulla fedéssel. Beleül az apró ráncokba, pár óra alatt kifényesedik. Egy icipicit drágábban már ezerszer jobb korrektorokat lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 8.

sz.edina

2021. július 21.

Évek óta használom én is ezt a kis korrektort. Eddig nem találtam nála jobbat. Fedése lehetne nagyobb, de ebben az árban szerintem tökéletes. Én meg vagyok vele elégedve 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.