Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

nemethdorcy

2020. június 29.

Egyet sikerült elfogyasztanom belőle. Néha kevésnek bizonyult a fedése, így kevertem mással, púderrel fixáltam és kitartott a nap végéig. Ha csak ezt használtam sajnos pár óra után elkezdett mászkálni és összegyűlt a kis ráncokban. Találtam nála jobbat, így nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

cshrs

2020. június 14.

Szerintem nekem ez a korrektor van meg, csak már megújult külsővel. Ritkán használom, mert mindig szeretek új korrektorokat kipróbálni, ha valamiért nem vagyok teljesen megelégedve. A színe passzol, de a fedése sajnos elég rossz, ezért valahogy majd elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

aniko_farago

2020. május 31.

Nem fed jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Nem fed jól.

diavkli

2020. május 31.

Minimális fedés, beleül a ráncokba, össze-vissza csomósodik nap végére. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

vmarti

2020. május 19.

Nagyon szép szem alatt, egyáltalán nem látszik, hogy lenne rajta korrektor és nem szárít a szem alatt, a fedése közepes:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2020. május 8.

Nem olyan erős a fedése, de ennek ellenére nagyon szerettem könnyű felvinni és jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 8.

CandyPony

2020. május 6.

Évek óta ezt használom, sokáig elég és egész nap tart, pedig nekem csúnyább pattanásaim is szoktak lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Clocleox02

2020. május 3.

Szerettem, az ára kedvező, a fedése közepes. A szem alatti karikákat nekem sajnos nem tüntette el, de minden máshoz szerintem alkalmas!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

bibike2000

2020. április 15.

Barátnőm tanácsára vettem meg, ő már nagyon sokat elhasznált belőle. Gondoltam, hogy arra pár szeplőmre,szem alatti karikára és pár pattanásra megfelelő lesz. Sajnos nem azt a fedést hozta amit vártam, muszáj hozzányúlnom napközben, de emellett pluszpont, hogy olcsó,tartós, illetve világos bőrűeknek ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

balazskrisztii

2020. március 29.

Papp Gabi ajánlotta, pozitív csalódás a sok kudarcba fulladt korrektor próbálkozás után :) szerencsére illik hozzám a sötétebb árnyalat (pedig én nagyon világosnak látom magam), szépen el lehet dolgozni, és bár nem tart ki 16 órán át, ezer forintért nagyon megéri

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.