Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
zsvirag

2017. december 16.

Fedni fed, de nem tartós. Szem alatti karikákra használom, segít rajta, de a hatás gyorsan el is múlik. Ár-érték arányát tekintve viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

NyMirjam

2017. december 11.

Szeretem az essence termékeket.
Ár érték arányban tökéletes.
Szem alatti karikákra használom,nem teljesen tünteti el őket. 16órát szerintem senki nem várja el tőle. Többszörújra vettem már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Szeretem az essence termékeket.
Ár érték arányban tökéletes.

mandala77

2017. november 18.

Nekem a Natural Beige árnyalat van meg, és még így ősszel is szinte tökéletesen illeszkedik az arcbőröm színéhez. Nem irritál - pedig hiperérzékeny vagyok - , és egyelőre azt sem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőrömet. Szem alatti karikákra ugyan nem próbáltam, apróbb bőrhibákra viszont igen, és szépen elfedi. Olyankor használom, amikor nincs kedvem és/vagy időm alapozót feltenni, de vannak pattanások, bőrhibák vagy piros foltok az arcomon. A (16 órás) tartósságáról nem tudok nyilatkozni, általában 3-4 órán belül lemosom, addig viszont tényleg a helyén marad, és fedi amit kell. Ilyen tempóban biztos sokáig elég lesz. Előbb-utóbb kipróbálom szem alá is, ha nagyon meglátszik rajtam a kialvatlanság. Addig megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Konszuelita

2017. november 16.

A szem alatti karikákra nagyon jó, bőrhibákra nem próbáltam. Nem 5 csillag, de a 4et megérdemli. Jó az ára, mindennapos használat mellett is elég 1-2 hónapig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Kakao

2017. november 11.

Imádom! Ez volt életem első korrektora, de csak most jutott az eszembe (mert éppen fogyóban van) Szem alatti karikákra használlom és nagyon szépen elfedi őket! Nekem nagyon sötétek ìgy nem tűnnek el teljesen, de nagyon sokat halványít rajtuk! Könnyen eldolgozható, az ára teljesen korrekt és nem ül bele a ráncokba se! Csak ajánlani tudom! Életemben már 5-6 ilyent elhasználtam, mivel minden nap használom a szemem alá!❤❤❤❤😉😉 (azért 4, mert nem csodaszer hanem inkább jóó!😂😉😉)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

zsebmano

2017. november 8.

Hm, nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem jött be. Nem fed jól. Leginkább mint ha nem is használtam volna. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

szenasia

2017. november 3.

Az árához képest nagyon jó. A bőrhibák többségét elfedi, jó az állaga, könnyen eldolgozható, a színe is pont jó. Szerintem legközelebb is ilyet veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

noraam6

2017. november 3.

Elfedi a szemem alatt a karikákat de nem mondanám olyan tartósnak. Pár óra múlva már nem sok fedése van viszont árban nagyon jó és felvinni sem nehéz ezért 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Idk

2017. október 31.

Harmadjára veszem újra de ez után szerintem kiváncsiságból kipróbálok mást. Az árához képest jó. Nagyon tetszik hogy világos színekben is van, viszont ahoz képest sokat kell belőle használni. Elég erős karikáim vannak a szemem alatt és igaz hogy vékonyan de akár 3-4 réteget is kell rá tennem és még úgyse tűnik el mindig, a pirosságot viszont szépen eltűnteti. Ami külön tetszik benne hogy többször használtam szemhéjalapozásra és ott is megállja a helyét. Összességében egy jó kis korrektor de biztos van sokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 31.

Stephanieee

2017. október 31.

hát próbáltam már jobbat is, meg is lepődtem ezen a nagy imádaton itt. alig fed valamit, szem alatti karikákra jó,de kb ennyi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.