Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
15recsike15

2018. február 15.

A fedése sajnos nem jó , és a bőrömön kifényesedik . Viszont egy minimális takarást el tudok vele érni . Mikor nincs sok piros pattanásom akkor tökéletesen eltünteti az apró halvány piros foltokat . A szemem alá korrektorkén használom amire viszont tökéletes .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

DistressedMaszat

2018. február 12.

Régebben használtam de nem szerettem. Nem fedett túl jól amire szükségem volt ezért alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Vince

2018. február 9.

Egy BB krémmel többet érek, 0 fedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Egy BB krémmel többet érek, 0 fedés.

Orsikaa

2018. február 8.

Elég tartós, szeretem az állagát és a fedése sem rossz :) A szemem alatti karikákat sajnos nem tudja teljesen eltüntetni, arra keresnem kell valami hatékonyabbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

evi94

2018. február 2.

Régebben nagyon szerettem ezt a korrektort, de aztán rátaláltam a Catrice korrektorjára. Így utólag rájöttem, hogy nem elég magas a fedése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

hzs

2018. január 27.

Nagyon jó kis korrektor, nagyon jó állaga van és a legszuperebb, hogy a legvilágosabb bőrszínre is tökéletes a 10-es (natural beige) verzió. Nem okozott pattanásokat, nem sárgult be. Egy negatívuma, hogy kicsit kopik, vagyis többször érdemes ránézni a nap folyamán és esetleg újrakenni. Én nem szem alatti karikákra használom, hanem pattanásokra, arra szuper, szem alá nem érzem olyan erősnek a fedését. Szem alá a L'oreal Infallible 24H-t használom (015-ös porcelán árnyalat), ami ugyan alapozó, de egész arcra nem jó, szem alá viszont tökéletes, mert szépen elfedi a sötét foltokat.

UPDATE: Annyira elégedett vagyok ezzel a kis korrektorral, hogy adok plusz egy csillagot. Szem alá is többet használom és oda is szuper, de pattanásokra is nagyon jó továbbra is. Fényévekkel jobb, mint az Essence Camuflage Full Cover korrektor. Imádom, hogy világos és sárgás árnyalata ellenére nem sárgul be felkenve (többször kenve sem). És nagyon könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

pandahapci

2018. január 27.

Nem ér ennyit. Inkább kipótolom az árát és megveszem a Catrice korrektorát. Ennek semmi fedése sincs, kicsit pirosabb foltokat nem fed le. Nem is tartós, áttetsző marad, és még csíkosan is lehet elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Timeatm

2018. január 7.

Az ára jó és olyan a semminél jobb kategória. Fedése alacsony és nem túl tartós, de nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Naochi

2018. január 3.

Update: szörnyen kipattogtam tőle, kuka.
Nekem nagyon bevált. Szépen teszi a dolgát, jól eltünteti amit lehet, de a sötétebb karikákat már nem biztos, hogy maradéktalanul elrejtené. Azt igérik, hogy tartós, ezt csak alátámasztani tudom, nekem nap végéig helyén maradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Update: szörnyen kipattogtam tőle, kuka.

Timitoth13

2017. december 28.

Tartóssága egyenlő a nullával. Fedése megint csak elenyésző. Fixálással is képes elmozdulni .Nekem nem váltbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.