Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Stenico

2019. június 6.

Nem valt be, valahogy zsiros tapitasu, alapozot ledobja, nem fed rendesen. Szemkornyekre mar ki se mertem probalni, nehogy a kontaktlencsemen kosson ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 6.

nagydora911

2019. június 5.

A színe tökéletesen passzol a bőrömhöz, viszont a fedése és a tartóssága nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Bettiikeee

2019. május 28.

Nem valami sokat er, alig fed es az is gyorsan kopik hiaba fixalom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Nem valami sokat er, alig fed es az is gyorsan kopik hiaba fixalom

Nikki1202

2019. május 28.

Egy ezresért tudja amit tudnia kell, nem egy must have termék, de a célnak megfelel. Újra nem vettem azóta sem, de elhasználtam az összeset.
a tartóssága nem a legjobb, de nem is vártam sokat ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

a tartóssága nem a legjobb, de nem is vártam sokat ettől a terméktől.

Jerne

2019. május 21.

Nem fed, nem tartós, oxidálódik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nem fed, nem tartós, oxidálódik

iKati

2019. május 21.

Ár értek arányban nagyon jó termék! Szèpen fed!
Viszont használni kell, mert megromlik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Ár értek arányban nagyon jó termék! Szèpen fed!
Viszont használni kell, mert megromlik

Vicky12

2019. május 19.

Nagyon szeretem mert jól fed. Én még magában is szoktam használni az arcomon, egyáltalán nincs maszk hatása, az illata is kellemes, árban is nagyon jó. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

annaklari

2019. május 17.

Évek óta csak ezt használom, MAC-es, Sephorás korrektoroknál is sokkal jobban bevált. Szépen fed, tartós és szuper az ára is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Muhahaha

Korcsoport: < 18
2019. május 11.

Nekem nagyon bevált
Szépen elfedi a pattanásokat az árához képest. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 11.

Nekem nagyon bevált
Szépen elfedi a pattanásokat az árához képest. Újra fogom venni.

Sisszy

2019. május 10.

Elég gyorsan megromlott az én példányom, még bőven van benne. Fedése jó, viszont nagyon el kell dogozni, mert beleül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.