Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
kunsagikira

2019. március 18.

Eleinte nem szerettem, azonban mostanra imádom!
Nem oxidálódik a színe és a fedése is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Eleinte nem szerettem, azonban mostanra imádom!
Nem oxidálódik a színe és a fedése is szuper!

Vvn

2019. március 5.

Nem vagyok vele megelégedve... Nem fed, és az is hamar lekopik, amit rákínlódok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Nem vagyok vele megelégedve... Nem fed, és az is hamar lekopik, amit rákínlódok

Eperhold

2019. március 5.

Ez a termék olyan "meeeeh". A hétköznapokban elhasználom, végül is a célját betölti, meg egész természetesen hat a bőrömön és ez tetszik. Nem túl drága (szóval nem pénzkidobás), de semmi extrát sem tud és hasonló kategóriában nagyon sok jobb korrektor létezik.
(Tartósnak amúgy nem tartós, ezt nem is értem miért írják rá)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

(Tartósnak amúgy nem tartós, ezt nem is értem miért írják rá)

t.eszter004

2019. február 23.

Mmm hát nem tudom mire ez a nagy hype, szerintem nemigazán fedett, gyér színválaszték, úgy oxidálódik mint a dög, nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Emrana

2019. február 20.

Közepes fedése van, de a mindennapi sminkre tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Közepes fedése van, de a mindennapi sminkre tökéletes

mumini

2019. február 7.

Elég alacsony a fedése, akinek nincsenek nagyon sötét karikái, annak jó lehet. Alapozóval szoktam használni, azzal együtt egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Legadema

2019. január 21.

Egyszer megvettem a sok pozitiv vélemeny után, de nem tett rám külösebben nagy hatást. Egyszer fotózás előtt, ezt tettem a szemem alá és a képeken semmi változás nem volt. Nem tudok rosszat mondani róla, de nálam semmit nem használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Zsina01

2019. január 6.

Update: levonok még egy csillagot, ugyanis találtam egy másik korrektort, ami passzol a bőröm színéhez. Ezt nem fogom újravásárolni.

Ez volt az első korrektor, amit a szemeim alatti karikákra vettem. Elhasználgattam, de még gondolkodom az újravásárláson, mert azért voltak vele problémáim. A legfőbb bajom a színnel volt. A 2 árnyalat édeskevés és a világosabb árnyalat is picit sötét volt nekem, szóval ha használni akartam, akkor csak hosszas eldolgozás után lett természetes a hatás és hát bevallom, a reggeli rohanásban nem volt túl sokszor kedvem hozzá... Továbbá még kicsit szárított is, mert éreztem egy kis húzódást minden egyes használat után. De az ára nagyon jó, és sajnálom, hogy sokakkal ellentétben nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Veronika1

2019. január 4.

Nagyon jó korrektor árkategóriájában. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nagyon jó korrektor árkategóriájában. Többször újravettem már.

macskusz

2018. december 28.

Egyszer kipróbáltam, de nem fedett jól, szárított és a szemem alatti ráncokba is beült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.