Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2015. február 20.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható.

A Krémmánia legjei: Essence Stay All Day korrektor

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
masni987

2018. szeptember 6.

Bevált és illata sincs, ami nagyon pozitív, mivel nem szeretem ha külön illatanyagokat adnak hozzá a sminkekhez. Erősebb piros foltoknál korrektor stifttel együtt használom. Szépen egyenletesen eloszlatva szerintem teljesen korrektül eltünteti a foltokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

sailorluna

2018. szeptember 5.

többször újravettem. tetszik az állaga, könnyen el lehet dolgozni, de csak halványítani tud a szem alatti karikákon. bár lehet, jobb is így, mivel nekem nagyon természetellenesnek hat a full fedés a szemek alatt. pattanásokra nem igazán való a fényvisszaverő hatása miatt. 16 órát semmiképpen nem bír, inkább csak fél (munka)napot, napközben azért érdemes frissíteni. mindennapi használattal gyorsan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Ha az embernek nincs szüksége sok fedésre, viszont el akarja tűntetni a szem alatti karikákat, vagy legalább csak egy kicsit elhalványítani annak jó. Pattanást eltűnteni vagy bármiféle bőrhibát jobb ha nem. A tartóssága? Én lepúdereztem alaposan de délre már nem láttam belőle semmit pedig egy nagyon jó púdert használtam. Van jobb is, még akár ebben az árkategóriában is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

HNReni

2018. augusztus 14.

Könnyű eloszlatni, megfelelő a fedése. Szépen eltűnteti a bőrhibákat, szem alatti karikákat. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Makemeshine

2018. augusztus 12.

Korrektornak borzalmas,de kiemelni a szemöldököm jó😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Korrektornak borzalmas,de kiemelni a szemöldököm jó😅

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

20-as árnyalata van meg, nem az én színem. Tartósságáról túlzottan nem tudok nyilatkozni, pár órát jól bír, de megülhet a ráncokban. Könnyen eldolgozható de gyenge a fedése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Tul gyorsan szarad, nemkonnyu eldolgozni, fedese sem valami tokeletes, de jobb mint a semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nincs nagy fedése. Szemhéjalapnak viszont jobb, mint az erre a célra kifejlesztett szemhéjalap.

p.bettina

2018. július 22.

Még régebben vásároltam, de akkor mégsem sminkeltem annyira, ezért feledésbe merült. Most többet sminkelek és elfogyott a mindig használt korrektorom, nem volt időm boltba menni, hogy pótoljam, ezért ezt vettem elő. Nem rossz, bár mikor felteszem, pár másodperc alatt elkezd változni a színe. Elkezd száradni? Nem tudom. Mindenesetre nagyon is használható termék, árban is megfelelő, bár ha sikerül a másik korrektorom újra beszereznem, ismét félre rakom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

ksissie

2018. július 19.

Nem használtam ezen kívül még más korrektort,nekem ez bevált. Szépen világosít, púderrel fixálom mindig, a fedése jó, könnyű felvinni, eldolgozni, tetszik a vizes állaga, mivel meg sem érzem, hogy rajtam van, az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.