Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: füstös hóvirág, Módosítva: 2019. november 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 949

Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, melyek hatékonyan tüntetik el a szem alatti sötét karikákat. Krémes állagának köszönhetően felvitele nagyon könnyű és akár 16 órán át tart.

2 árnyalatban kapható

Ár: 949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 400 , Eladó: izabella73
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Zsina01

2019. január 6.

Update: levonok még egy csillagot, ugyanis találtam egy másik korrektort, ami passzol a bőröm színéhez. Ezt nem fogom újravásárolni.

Ez volt az első korrektor, amit a szemeim alatti karikákra vettem. Elhasználgattam, de még gondolkodom az újravásárláson, mert azért voltak vele problémáim. A legfőbb bajom a színnel volt. A 2 árnyalat édeskevés és a világosabb árnyalat is picit sötét volt nekem, szóval ha használni akartam, akkor csak hosszas eldolgozás után lett természetes a hatás és hát bevallom, a reggeli rohanásban nem volt túl sokszor kedvem hozzá... Továbbá még kicsit szárított is, mert éreztem egy kis húzódást minden egyes használat után. De az ára nagyon jó, és sajnálom, hogy sokakkal ellentétben nekem nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Veronika1

2019. január 4.

Nagyon jó korrektor árkategóriájában. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Nagyon jó korrektor árkategóriájában. Többször újravettem már.

macskusz

2018. december 28.

Egyszer kipróbáltam, de nem fedett jól, szárított és a szemem alatti ráncokba is beült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

GyorfiBernadett

2018. december 20.

Tenyleg hamar elfogy,nm is olyan nagy fedesu,oxidalodik is,szerintem meg ezen az aron is kaphato sokkal jobb,essencetol sajnos mas korrektor sem valt be .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Baloghvivi

2018. december 19.

Ezt a korrektort tobbszor ujravettem.
De rajottem, hogy eleg draga, nem tart sokaig, hamar fogy, es semmi extra sincs benne. Nem szaritott, es tartott ugyahogy. Nem igazan fedett, es latszott hogy van rajtam valami.
Mar nem szeretem a korrektorokat, szerintem tobbet er egy jo alapozo🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Ezt a korrektort tobbszor ujravettem.
Mar nem szeretem a korrektorokat, szerintem tobbet er egy jo alapozo🙂

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nem fed megfelelően, de olyasvalakinek, akinek szép bőre van, és nincs mit elfednie, mindennapos sminkhez jó lenne. Ezen kívül nincs más véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

AppleMaple

2018. december 10.

A 10 Natural Beige van meg, szerintem elég átlagos, az ár/érték arányban megfelelő. Jó egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Banszky

2018. november 5.

Nagyon világos színt sikerült belőle választanom,így nem igazán használtam ki amiben szerepe volt annak is,hogy jócskán beleül a ráncokba 2 perc alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

bri16

2018. október 29.

Nem fed megfelelően. Esetleg csak a kisebb bőrhibák elfedésére ajánlom, a szem aalatti karikákra nem nyújt megoldást. Tartósságot tekintve hamar elkenődik, illetve bele ül a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Vanillacream

2018. október 28.

Imádom az Essence márkát, komolyan az egyik kedvencem, de... Nem ez a terméke! :( Úgy vélem egy korrektornál meghatározó elem a fedése, és ennek az gyenge. Nagyon gyenge... Konkrétan egy másik korrektor felkenése után rakok ebből még egy réteggel a szemem alá, úgy végülis egész jó az összhatás. Aztán ami fura, hogy hamar elfogyott. Legalábbis ezt gondoltam. De a vége meg mégsem akar kiürülni! Ezt úgy képzeljétek el, hogy a kis ecsetével rendes adagot rég nem tudok kiszedni a tubusból, de egy kicsit azért mindig ad. Így nincs szívem még kidobni, mert ugye minden csepp számít, de teljesen azt érzem hogy a termék sajnálja tőlem az anyagot! :D Ettől függetlenül a márkát továbbra is imádom, és remélem ezen pedig változtatnak majd a visszajelzések alapján. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.